Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Ogłaszam wszem i wobec, że Pluto ma dom! :multi::multi::multi: Beka sprawdziła, domek marzenia, teraz tylko kwestia dogadanie transportu i Pluto będzie w końcu miał swoje miejsce na ziemi. Nawet nie wiecie, jak się cieszę! No dobra, teraz to sobie poryczę trochę. :placz::placz::placz:
  2. Czekamy z niecierpliwością.:p
  3. Nie spałam całą noc z wrażenia. A piesek czuje się coraz lepiej po zabiegu. Wczoraj już bawił się, jak zawsze, merda tym swoim ogonkiem, jakby był na baterie. :p Kochany, słodki Plucik. Porobię dzisiaj troszkę fotek i pokażemy pięknisia.
  4. Sunieczko, pokazuj się wszystkim z rana.
  5. Piękny Zyzio i zero zainteresowania. :-(
  6. Te pieski są naprawdę mało adopcyjne, a szkoda. :-(
  7. Ja też nie potrafię przetłumaczyć, ale mam nadzieję, że to same superlatywy. :lol:
  8. Taki piękny pies, tyle ogłoszeń i nie ma chętnych. :-(
  9. [quote name='beka']Wizyta jutro.....[/quote] Trzymam kciuki, mam nadzieję, że to TEN domek. :lol:
  10. Paczuszka wysłana. :cool3:
  11. No to w górę.
  12. Normalka. :shake:
  13. Nie tylko Tomi czeka. :-(
  14. Pokażemy piękną sunię.
  15. Ojejjjjjjjjjjjjjjjjjj.................
  16. Biedne te wszystkie psiaki.
  17. No to robimy.
  18. Podniosę jamnisia, może ktoś wypatrzy.
  19. I leje deszcz. Przynajmniej u nas.
  20. Dokładnie. :shake:
×
×
  • Create New...