Ogłaszam wszem i wobec, że Pluto ma dom! :multi::multi::multi:
Beka sprawdziła, domek marzenia, teraz tylko kwestia dogadanie transportu i Pluto będzie w końcu miał swoje miejsce na ziemi. Nawet nie wiecie, jak się cieszę!
No dobra, teraz to sobie poryczę trochę. :placz::placz::placz: