Dzisiaj dostałam wiadomość od Małgosi, która ma problemy z internetem. Nie może pisać ani wstawiać zdjęć na forum, więc przekazuję wiadomości os Niej:
[B][COLOR=Red]
"Piesek ma się bardzo dobrze. Szybko się przyzwyczaja do nas. W sobotę ledwie parę godzin zajęło "przekupienie" go. Nakarmiłam go i napoiłam, a potem od razu przyleciał na kanapę. W niedziele nawet były pierwsze zabawy w ogródku. Sam wziął piłeczkę, ale odstawił, za to biegał sporo. Rzucać jeszcze nie wolno, tak jakby ktoś wcześniej w niego rzucał rzeczami i się boi. Ale co nas ucieszyło, ze nawet dal głos :) Przywitał się z pieskami-sąsiadami i ze swoim kolega (pies, który do nas raz w tygodniu przyjeżdża). Merda już ogonkiem i się cieszy kiedy wchodzimy do pokoju. A na widok Taty to wręcz oczy mu się świecą i ogonek niczym helikopter się kręci :)"[/COLOR][/B]
Poproszę Malgosię, by wrzuciła zdjęcia na maila, jeśli będzie mogła i ja wstawię do wątku. Bardzo się cieszę, ze wszystko układa się tak dobrze, nadal tęsknię za łobuzem.