Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Można zwątpić w sens wszystkiego.
  2. Franio, kochane psisko.
  3. Niestety nie ona jedna. :shake:
  4. [quote name='Ziutka']Ja też :roll: ale chyba Pani sie nic nie odzywała bo Luka by nam coś napisała...[/quote] Znamy to, znamy....:-(
  5. [quote name='evita.']Drogie ciocie- niech Was nie zwiodą te słodkie minki Ledy i jej maslane spojrzenie. [B]Żebyście widziały jej minę gdy strózuje i obszczekuje przechodniów- normalnie ma wtedy dzikośc w oczach [/B]:evil_lol: No, ale cóż- kobieta przecież zmienną jest :loveu:[/quote] Ma świadomość, że musi popracować na swoją miseczkę i już. :evil_lol:
  6. Co potrafi zrobić miłość. :multi::loveu:
  7. Czy to ten sam piesek? :crazyeye: Niesamowita przemiana, a jaki wdzięczny za wszystko, co się dla niego robi. :loveu:
  8. Ciekawa jestem bardzo.
  9. Trzymam kciuki za zdrówko kocinki.
  10. Dzisiaj dostałam wiadomość od Małgosi, która ma problemy z internetem. Nie może pisać ani wstawiać zdjęć na forum, więc przekazuję wiadomości os Niej: [B][COLOR=Red] "Piesek ma się bardzo dobrze. Szybko się przyzwyczaja do nas. W sobotę ledwie parę godzin zajęło "przekupienie" go. Nakarmiłam go i napoiłam, a potem od razu przyleciał na kanapę. W niedziele nawet były pierwsze zabawy w ogródku. Sam wziął piłeczkę, ale odstawił, za to biegał sporo. Rzucać jeszcze nie wolno, tak jakby ktoś wcześniej w niego rzucał rzeczami i się boi. Ale co nas ucieszyło, ze nawet dal głos :) Przywitał się z pieskami-sąsiadami i ze swoim kolega (pies, który do nas raz w tygodniu przyjeżdża). Merda już ogonkiem i się cieszy kiedy wchodzimy do pokoju. A na widok Taty to wręcz oczy mu się świecą i ogonek niczym helikopter się kręci :)"[/COLOR][/B] Poproszę Malgosię, by wrzuciła zdjęcia na maila, jeśli będzie mogła i ja wstawię do wątku. Bardzo się cieszę, ze wszystko układa się tak dobrze, nadal tęsknię za łobuzem.
  11. blebleble........................... a domu ni ma
  12. Co tu pisać? :-(
  13. nie ma............................
  14. Już wszystko zostało powiedziane, a pies nadal bezdomny. :-(
  15. Ciężko................................
  16. Jaka cudna ta Ledunia. :multi: Jak można było porzucić takiego psa. :shake:
  17. A brodzik zarezerwuj dla mnie, Eluniu. :diabloti:
  18. A ja nadal wierzę, że ktoś pokocha Leię. Zobaczycie. :lol:
  19. Masz to jak w banku. Z jednej strony radość, bo psina w końcu w swoim własnym domu, z drugiej pustka i tęsknota. :-(
  20. Myślę, że fotki też będą. Tylko troszkę poczekajmy. ;) Ale pusto bez tego łotra w domu. :mad:
  21. A ja przed chwilą dostałam sms, mam nadzieję, że Państwo nie obrażą się, jeśli zacytuję: [COLOR=Red][B] "Bardzo dziękujemy za wszystko. Dla pocieszenia mogę powiedzieć, że piesio bardzo polubił swoje łóżeczko i już prawie się zadomowił. Merda ogonkiem, przytula się, je."[/B][/COLOR] Ogromnie się cieszę. :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...