Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. A żebyś wiedziała. :diabloti: Dzisiaj odwoziłam do nowego domku mojego pierwszego w życiu tymczasowicza. Nie spałam całą noc, już strasznie tęsknię. :-(
  2. Maupa4, piękne dzięki. :loveu:
  3. [quote name='ania14p']Szczęśliwej drogi Plucikowi, kochających Państwa, dużo radości w tym nowym życiu :loveu: ,[B] a cioteczce tomcugowej nowego jamniczka na złamane serce [/B];)![/quote] No kurde, dzisiaj kręcił się taki jeden rudziutki jamniorek pod tesco. :evil_lol: Mój tz twierdzi, że na kogoś czeka, ale ja tam swoje wiem. Pożyjemy, zobaczymy. ;) Jak przenieść wątek? Czy do moda mam napisać?
  4. Oj, dziękuję Wam wszystkim za psychiczne wsparcie. :loveu: Rano wyjeżdżałam z taką ogromną "gulą" w gardle, psina czuła, że coś się święci. Nie chciał wsiąść do samochodu, potem trzepał się jak galareta. :-( Ale powiem Wam, ze kiedy poznałam nową Rodzinkę (przyjechali w komplecie) to momentalnie znikły wszelkie wątpliwości. Cudowna Rodzina zakochana w pieskach i o to chodzi w tym wszystkim. Nie mam żadnych wątpliwości, chociaż serce płacze bardzo. Ale na tym polega pomoc potrzebującym psom i jakoś to sobie już pomału wytłumaczyłam. Będę ogromnie tęsknić i mam nadzieję, że Małgosia często będzie do nas zaglądać i opowiadać o Pluciku. No i fotek też pewnie nie zabraknie. Na razie damy im wszystkim trochę czasu na wzajemne zapoznanie. :lol:
  5. Sprajcik szuka swojego Człowieka.
  6. A Sigal czeka...
  7. Tomi, Tomi...............
  8. Kiwi do domku!
  9. Astra marzy o własnym kąciku.
  10. Vega, ile jeszcze można czekać?
  11. Psina czeka i czeka.
  12. To może porobić świeże foteczki i poogłaszać na nowo dziewczynkę. :cool3:
  13. Filusia zaprowadziłaś do lekarza. A Ty???????????? Byłaś ze sobą? :razz:
  14. Przecudny jest, tylko nikt jakoś nie zauważa tego. :shake:
  15. [quote name='anetta']Ja nie mod, ale kiedyś widziałam bazarek w którym osoba która wystawiała bazarek sama w nim licytowała.[/quote] Ja też spotykam takie bazarki. Zdarza się, że ktoś wystawia rzeczy podarowane przez inną osobę, a jeśli są fajne to sam licytuje. Ale to chyba nic złego, jeśli wywiąże się z zobowiązań. :lol:
  16. To by było na tyle. :razz:
  17. [IMG]http://images36.fotosik.pl/88/f6696599dbbf72c7med.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images44.fotosik.pl/92/d59edb4707082142med.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images40.fotosik.pl/88/a70d168a030407ecmed.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images37.fotosik.pl/88/530fdc1993fd87d4med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...