-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Nie wiem co napisać. Inez, bardzo, bardzo współczuję. Fruzinko [*] -
[quote name='beka']Kobitki melduje się . Monika wysłałam Ci maila. Piaseczno to moje rejony :). Chętnie pomogę.[/quote] Witam i bardzo dziękuję za pojawienie się na wątku. :loveu: Zaraz wysyłam pw.
-
Pixie, wiadomość odczytałam, zaraz biegnę do dentysty [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-658.gif[/IMG], potem napiszę do poleconej osoby. Bardzo Ci dziękuję. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-452.gif[/IMG] Mnie się dogo wczytuje tak opornie, że cierpliwości brak.
-
[quote name='florida_blue']dzisiaj dzwonił pan w sprawie zyzełka - chcial kupić samca lub suczke po dużych rodzicach - do polowań.... jak powoiedzialam ze to nie rasowe sa i rodzice nieznani - zaraz sie pozegnał ...[/quote] Jakoś się nie zdziwiłam wcale. :-(
-
Czekamy, aż odezwie się osoba, którą poprosiłam o sprawdzenie domku. Jeśli się nie da, będę dalej próbować. A tymczasem: poranna toaleta :diabloti: [IMG]http://images36.fotosik.pl/75/60561b712ade626dmed.jpg[/IMG] Czas posiłku, no ile można czekać. ;) [IMG]http://images41.fotosik.pl/75/2b607f9106c75b8emed.jpg[/IMG] Pobawisz się ze mną? :cool3: [IMG]http://images43.fotosik.pl/79/2958b4e8c3863901med.jpg[/IMG] To tygryski lubią najbardziej. :razz: [IMG]http://images39.fotosik.pl/75/480be1fd4b0d63e2med.jpg[/IMG] A taki jestem błyszczący. Ciotka zużyła na mnie całe pudełko pasty do butów, ale jaki efekt. :evil_lol: [IMG]http://images50.fotosik.pl/79/9c239ac35ecb0dafmed.jpg[/IMG]
-
Nie zapomnieli. :lol: Tylko jakoś tak przytłoczona jestem problemami i nadmiarem obowiązków.
-
Wysłałam zapytanko, czekam na odpowiedź. Przystojniak nie opuszcza mnie na krok, gdzie ja tam i on. Śledzi każdy mój ruch, obserwuje. Najsłodszy jest rano. Całą noc przespał grzecznie w łóżeczku (psim, oczywiście), ale rano nie wytrzymał. Cichaczem wskoczył do łóżka, zaczął mnie myć, przewrócił się na plecki i było dłuuuugie mizianko po brzucholku. A w ogonku to ma chyba silniczek. :cool3: Po południu wkleimy parę foteczek, ale niestety nasz model nie lubi aparatu i bardzo zręcznie ucieka przed obiektywem. :evil_lol:
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Mało brakowało. :shake: -
[quote name='ewelinka_m']bezpośrednio z Piaseczna znalazłam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/16453.html"]Marzenuś[/URL] może też ktoś z warszawy mógłby podjechać: [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15®ion=7"]Mapa Pomocy Dogomaniakow[/URL][/quote] Dzięki, Ewelinko. :loveu:
-
Nie chcę zapeszać ale............................... no zgadnijcie, co? [B][COLOR=Red]Potrzebny ktoś do sprawdzenia domku w Piasecznie pod Warszawą,[/COLOR][/B] plisss, niech ktoś mi podpowie do kogo mam z tą prośbą "uderzyć". Przemiła osoba i mam wrażenie, że szykuje się cudowny domek dla Plucika, wymarzony. Zależy nam wszystkim na szybkim załatwieniu formalności, piesek powinien przebywać z osobami, które w końcu zapewnią mu miłość i stabilizację, mnie z każdą godziną coraz trudniej, więc bardzo proszę, podpowiedzcie kogo pytać?
-
Na tej ostatniej foteczce Pluto akurat ziewał. A wyszło tak, jakby miał kogoś pożreć. :eviltong:
-
Już wklejam, żartowałam. ;) Wczoraj to ja w koszyczku jeszcze spałem. :razz: [IMG]http://images38.fotosik.pl/74/d687d8d7565390f0med.jpg[/IMG] Tutaj też całkiem wygodnie. ;) [IMG]http://images40.fotosik.pl/74/3a8707e88e2022bamed.jpg[/IMG] Mogłabyś odejść od tego komputera i zająć się mną? :p [IMG]http://images45.fotosik.pl/78/8405e7ae003aa06dmed.jpg[/IMG] Kogo by tu jeszcze do zabawy zaprosić? [IMG]http://images50.fotosik.pl/78/bb956450e02d9216med.jpg[/IMG] No już dość tego świecenia po oczach. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images38.fotosik.pl/74/865ae0f32d806ad2med.jpg[/IMG]
-
Bardzo do twarzy, a nie dam fotek, poczekacie sobie. :eviltong: I oświadczam, że ten wyjątkowy pies musi mieć wyjątkowy domek. Taki, jak mój na przykład. :evil_lol: :diabloti: :razz:
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Oj, kłamie ta Matka jak z nut, aż nieładnie. :evil_lol: -
Wieści od Barego, wspaniale. :loveu: Jakby jeszcze Pańciu foteczkami rzucił. ;)
-
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
No to jeszcze na dobranoc, albo dzień dobry - jak kto woli. ;) -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Rysiu, jak zawsze prawdę mówisz. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Z nadmiaru wrażeń spać nie mogę. Chociaż raz będę Elu przed Tobą na wątku. :evil_lol: -
Pręgusek nadal bezdomny.
-
[quote name='Zmysł']Byłem wczoraj u Żabci i zrobiłem jej i Grubolkowi kilka zdjęć. Oczywiście mam drobne problemy techniczne, więc pewni jutro wkleję[/quote] Czy jutro to już było, czy dopiero będzie? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
I o Nelci nie zapominamy też. :p -
Niedobrze. :shake: