-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Kropka i Maksio-chihuahua- wciąż bez domu.... psiaki za TM
tomcug replied to Zmysł's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciężko będzie, może jak cieplej się zrobi. -
Sochaczew - MARS - potrzebny jest ktoś i dom MA DOM
tomcug replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Samotny mars. :-( -
RATAN - jego tęsknota nie zmieści się na tym forum... (Sochaczew)
tomcug replied to Marka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jeden. -
Sochaczew - SPRAJT wracajacy jak bumerang MA DOM
tomcug replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Biedak.......................................... -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
tomcug replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacuś będzie w końcu w swoim domu, trzeba tak na to spojrzeć, Koss. :p -
[quote name='luka1']czeka na cud, a ci od cudów chyba śpią[/quote] Już dawno temu zasnęli, ale może wiosną ze snu zimowego się zerwą?
-
Sochaczew - Vega, niestety wróciła do schroniska
tomcug replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A domku niet.... -
Ja też nie wiem.....
-
A ja myślałam, że po ogłoszeniu będą się o niego zabijać. :shake:
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
tomcug replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Widzę, że u Buby niewesoło. :shake: -
[quote name='Zmysł']fajowo, jak się zbierze więcej psiaków zrobię galerię[/quote] No to czekamy. :lol:
-
Benek - kudłate cudo jakich mało! W nowym domku!!!
tomcug replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss']Czyli powinnysmy nadal próbować..jak myslisz.????Nauczymy sie z wątku Olkuskiego??? SZkoda,ze tylko Wilczek, ale cudnie,ze zechciała... nie umiem robić allegro -a moja umiejaca cioteczka ma teraz b. trudny osobisty czas..nie smiem jej prosic [COLOR=red][B]...KTO ZROBIŁBY ALLEGRO ..PLISSSSSSSS????????[/B][/COLOR][/quote] Jutro zrobię, jeśli nikt jeszcze się nie zadeklarował. Koss, masz rację, do wszystkich kłopotów doszły jeszcze 3 - dniowe poszukiwania jamnisia. :shake: Myślałam, że go straciłam, ale jest. Szukam dla niego cudownego domku. :cool3: Czy piesio ma tylko 1 fotkę? -
Powiem Wam, że Pluto przyprawił mnie o zawał serca. Dlatego zamilkłam na chwilę, ale wszystko jest ok, a mnie spadł wielki kamień z serca. W każdym razie "zarekwirowałam go", jest u mnie cały czas, no nazwijmy to DT. Nie mogę ryzykować, że mi zniknie. A teraz konkretnie. Pan z Warszawy podał mi zły nr telefonu, oj, nakombinowałyśmy się z Elizą i Elą jak go odszukać, ale niestety nie udało się. Próbowałam nawet przez lecznice weterynaryjne w W-wie i nic. A ponieważ Pan ma ukryty nr telefonu to oddzwonić nie mogłam. :shake: Myślę, że jeżeli będzie mu zależało to jeszcze raz zadzwoni. A tymczasem mam maila od osoby (mam wrażenie, że to dogomaniaczka ;)), nie wiem jeszcze skąd jest, ale jutro ma zadzwonić a ja dzisiaj jeszcze wyślę do niej maila. Brzmi bardzo sympatycznie, zobaczymy. A nasz przystojniak dostał dzisiaj piękną czerwoną obróżkę z ćwiekami, wygląda bombowo, jutro porobimy fotki i wkleimy. On jest taki cudny, jak ja go oddam komuś, nie wiecie???????????????????????
-
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Cudne kociaki, wspaniałe zdjęcia. Pięknie dziękujemy. :loveu: -
Zmęczony jestem okropnie i chyba jednak nie lubię wody. :cool1: [IMG]http://images48.fotosik.pl/76/33d555d53ee54f86med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/72/ead6cef4796106d7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/72/148c5d67dce3e984med.jpg[/IMG]
-
Dopiero wróciłam, padam na twarz, ale wkleję parę foteczek z wczorajszego odpoczynku po kąpieli. Coś ta ciotka nie wykąpała mnie za dokładnie, muszę poprawić troszkę :roll:. [IMG]http://images49.fotosik.pl/76/7c3c9ed7c249b485med.jpg[/IMG] I tu..... [IMG]http://images36.fotosik.pl/72/cb4ab3275d3c0affmed.jpg[/IMG] O, i jeszcze tutaj. :eviltong: [IMG]http://images41.fotosik.pl/72/2acfc568a3285878med.jpg[/IMG] A teraz chwila odpoczynku. [IMG]http://images49.fotosik.pl/76/d5e00978d2401a49med.jpg[/IMG] Ale mięciutko. :lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/76/496ca9b4ff43864amed.jpg[/IMG]
-
Po południu wkleimy nowe zdjęcia przystojniaka, już po zabiegach higienicznych :evil_lol:. Nie lubimy się kąpać, niestety. Ale jakie piękne, błyszczące czekoladowe futerko mamy! :lol:
-
Słuchajcie, dzwonił pan z Warszawy. Jego ojciec, samotny starszy pan 74 lata stracił jamniczka, bardzo przeżywa to, co się stało. Chciałby zaadoptować jamniorka, to osoba niezwykle aktywna, uwielbia spacery, ze swoim pieskiem mnóstwo czasu spędzał na spacerach. Powiem szczerze, że z początku przeraził mnie wiek tego Pana. Zapytałam delikatnie syna, czy piesek miałby opiekę w razie, gdyby tato zachorował, musiał leczyć się szpitalu itp. Odpowiedział, że wtedy oczywiście on przejmie opiekę nad jamniczkiem. Wypowiedzcie się, co myślicie o tym? Facet był bardzo zdecydowany i widać, ze lubi zwierzaki. Jeśli uważacie, ze można spróbować to trzeba będzie poszukać kogoś z Warszawy, dzielnica Żoliborz do sprawdzenia domku. Oczywiście zapoznałam go z całą procedurą adopcyjną, czyli sprawdzenie domu, umowa adopcyjna.
-
Jamniorek właśnie wcina obiadek przeznaczony dla moich psiaków. :cool3: :evil_lol: I bardzo dobrze, muszą zacząć dbać o linię. Dzisiaj czeka nas kąpanko, zobaczymy, jak reaguje na wodę. ;)
-
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Podnoszę. ;) -
RATAN - jego tęsknota nie zmieści się na tym forum... (Sochaczew)
tomcug replied to Marka's topic in Już w nowym domu
:-( :-( :-( -
Sochaczew - SPRAJT wracajacy jak bumerang MA DOM
tomcug replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Jak zawsze. :shake: -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
A tymczasem do góry! -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Ale trzeba przyznać, że to wyjątkowo ciężki przypadek.