-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Ozzulek to aniołek :loveu: zabaweczki wszystkie jak nowe moje bestie to wszystko w pył roznoszą [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9903/o41qf.jpg[/IMG] super foteczka Ozzi ma piękną paszcze :loveu:
- 78403 replies
-
:multi: :multi: ile fotecek :multi: :multi: Jakie piękne Booreczki :loveu: :loveu: :loveu: Sabinka lampeczka :iloveyou: :iloveyou: gdzie można taki model nabyć??:evil_lol:
-
o boziuuuuu jaki słodziak :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: i ta łapka :loveu: :loveu: mordeczka taka całuśna [IMG]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/nugek.jpg[/IMG] a czy ja moge prosić o więcej fotek tych krzywołapkowych z krótkimi kufami staffiontek??? Dobrze że te grubiutkie brzdące są czarne :diabloti: :diabloti: skoro ten kolor wyszczupla:evil_lol: :evil_lol: :grin: :grin:
-
[quote name='Cimi']Tak się zastanawiam, czemu dobrze :cool3:?[/QUOTE] Raz że szybciej się goi mniej się ranka paprze , a dwa to psy nie będą się śmiały :eviltong: :diabloti: :diabloti: :diabloti: (oczywiście to drugie to żart)
-
On nie zdejmuje tych majtasów??? Dobrze że niewycieli mu woreczka :cool3: :cool3: Biedactwo niech szybko dochodzi do siebie
-
Witam :lol: przebrnełam przez waszą galeryjke Dili jest piękny mordusie ma taką słodziudką. Trzymamy kciuki by boksio szybciutko doszedł do siebie mój Kanyś po 3 dniach od zabiegu był jak nowy , pierwsza noc jest najgorsza bo bolesna dla psiaka , ale teraz już z górki. Dealerku bardzo sexy wyglądałeś w tych czerwonych bokserkach :diabloti: :diabloti: A wszystko mu wycieli czy tylko wyjeli zawartość woreczka ?:cool3: Całusek w boksiową smutaśną mordeczke . Pozdrawiam Ewa
-
Jak ja wam zazdroszcze tych śliczności :loveu: :loveu: :loveu: takie kluseczki tylko miziać i przytulać , napatrzeć się niemoge. Z tego co widze na foteczkach to staffikowe mamusie strasznie są opiekuńcze i wyrozumiałe. a to chyba ulubiona pozycja spania wszystkich bullowatych ?? [IMG]http://dobromina.akcja.pl/enzo%20%2827%29.jpg.JPG[/IMG] Prosze odemnie wygłaskać i wycałować wszystkie małe czarnuszki.
-
Pomocy Co jest z moją Tesą ona znowu dostała cieczki po 4 miesiącach :shake: :shake: Myślałam że mam zwidy jak zobaczyłam plamki krwi :-o :-o :-o ale teraz to na bank cieczka (kropki krwi , srom powiększony boorki pod bramą serenady śpiewają) koszmar a w marcu miała iść na sterylke :-( :-( :-( :-( i nici z tego Czy to normalne??? po tak krótkim czasie ponowna cieczka.Pies jak kotka znaczy chyba z niej.
-
Nie mamy dość :evil_lol: [FONT="Arial Black"]JA STANOWCZO POPROSZE O WIĘCEJ KONIKÓW [/FONT]
-
A niech atakuje my się nie boimy wirusów:diabloti: :diabloti: co on tam może ?? system skasuje lub bios pozamiata :evil_lol: :evil_lol: Już dawno mineła godzina zero halloo wirusku czekam :diabloti: :diabloti: Biedactwo z tej Twojej Sabinki tyle tych operacji.:-( :-( Będzie dobrze ciocia Ewa już wysłała meila do dobrych duszków o zdrówko dla Sabinki.
-
Biedna Sabinka:shake: całą rodzinką trzymamy kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:. A nie można by jej całej tej macicy wyciąć?? Oświeć mnie Sabinka jest po sterylce?? Sorki ale nie znam całej histori jej choroby
-
Jasne że zdrówko jest naj naj ..... ale jednak tacy "fachowcy" nie powinni się podejmować takich zabiegów. Wegusia jest śliczniutka :loveu: :loveu: Uchole ma "inne" co nie ujmyje jej urody.
-
Fotki psiaków przecudne :loveu: :loveu: :loveu: A te duże psy ...... moje marzenie by takiego mieć.Konie to wspaniałe zwierzaki kto wie może się spełni moje największe marzenie by mieć takiego wielkiego przyjaciela..... daleka przyszłość :cool3:
-
Super fotki :loveu: :loveu: :loveu: Claudia to chyba ten sam wet cioł ucholce Twojej suczy co i mojej :diabloti: :diabloti: zdolny człowiek tylko go :mad: :mad: :mad: niestety ja już przejełam Lalke z takimi uchelcami więc nie wiem który dokładnie to spaprał.
-
"te psy zabijają podczas snu" :evil_lol: :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9848/2101022zmianarozmiaru3ep.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img494.imageshack.us/img494/8952/obraz019zmianarozmiaru8ca.jpg[/IMG][/URL]
-
[IMG]http://humandogs.w.interia.pl/DSCN0006(7).jpg[/IMG] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: potwór :shocked!: :shocked!: :shocked!: :diabloti:
-
pdnosze temat bo strasznie spadł :lol: a bardzo ciekawy Piszcie prosze jak przebiegły kuracje waszych psiaków , może się uda załatwić dla mojej suni Bonharen i jestem ciekawa opinii bo narazie słysze same dobre rzeczy i to mnie bardzo cieszy. A w razie coś to może ktoś się orientuje który lekarz w Wawie poda ten lek? I jeszcze jedno mam pytanko dot tego drugiego leku (dość widze drogiego) Hyonate gdzie to można kupić i ile to kosztuje i czy to jest na recepte?. PATKA bardzo Ci dziękuje za danie promyczka nadziei co do tej paskudnej przypadłości mojej suczy:buzi:
-
Przepiękne są :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: dziękuje za fotki , panienki są urocze aż brak słów :loveu: :loveu:
-
My przygarneliśmy drugiego kota tylko ten nasz bandyta tak go maltretował że nam szkoda go było i znależliśmy mu drugi domek :-( :-( a taki był milusi fakt nie był młody w dodatku strasznie schorowany niestety po miesiącu uznaliśmy że to za duży stres dla obu kotów.Myślałam by wziąść malutkiego koteczka kto wie może by i zaakceptował , ale nie będe narażać stworzaka na ew.ataki.Ten mój kocur wychowany jest od małego z psami kotów nie zna więc może dlatego? Tyle kotków w potrzebie a ja nie moge wziąść :placz: :placz: :placz: Białaczka to dość częsta przypadłość u kotecków dobrze że u Twojej kici nie ma silnych obiawów.
-
Napewno tęskni z swoim poprzednim panem.Ja nie wiem jak można oddać psa którego ma się kilka lat - to jakaś paranoja:angryy: :angryy: niepotrafiłabym. Mam nadzieje że teraz czarnuszek znajdzie kochającą duszyczke która go już nigny nie opuści. Super masz koty zwłaszcza te trzy kolorowe - zazdroszcze ci że one się akceptują mój miauczyński nie cierpi kotów , a ja bym chciała jeszcze przygarnąć jakiegoś rudaska. Trzymam kciuki za Stuarta
-
To może go nie oddawaj ??:cool3: :cool3:
-
Greven super masz kompanie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ten wyraz pyska Tangi powalający [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8965/img4651apomntanga8qn.jpg[/IMG]
-
[quote name='saJo']U nas mozna bylo, trzeba bylo tylko miec zgode wszystkich wspollokatorow. W naszym DS mieszkalo ponad 20 psow, a akademik nie jest wcale duzy. Niestety 2,5 roku temu wprowadzili zakaz trzymania zwierzakow :([/QUOTE] a jaki podali powód??
-
może coś takiego ?:diabloti: [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/3764/zlypiesagospodarz0ky.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5448/niezagryzltozastrzele4bh.jpg[/IMG]
-
[B]Bohemot[/B] niestety trzeba mieć oczy dookoła głowy :diabloti: ja wiem że to często nieosiągalne , ale takie życie. Ciesz się że tamten pies był normalny , a jego właścicielka panowała nad nim.O zgrozo nie raz widziałam jak pies wyrwł się komuś i niekoniecznie był to duży pies.Starcie szczeniaka kontra dorosłego psa brrrrrr ........ Zdażają się ludzkie niezdary co to nawet nad ratlerkiem nie potrafią mieć kontroli.[QUOTE]wyskakuje pimpuś a wlascicielka na to, ze pimpus nie zrobi krzywdy mojemu[/QUOTE] odpowiadam że mój może zrobić np zdeptać "pimpusia" Na spacerku z pieskiem trzeba również uważać jak podczas jazdy samochodem. "zachować szczególą ostrożność i mieć bardzo ograniczone zaufanie" Taki kraj mamy niestety zero poszanowania drugiego człowieka.....