Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. Ozzulek to aniołek :loveu: zabaweczki wszystkie jak nowe moje bestie to wszystko w pył roznoszą [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9903/o41qf.jpg[/IMG] super foteczka Ozzi ma piękną paszcze :loveu:
  2. :multi: :multi: ile fotecek :multi: :multi: Jakie piękne Booreczki :loveu: :loveu: :loveu: Sabinka lampeczka :iloveyou: :iloveyou: gdzie można taki model nabyć??:evil_lol:
  3. o boziuuuuu jaki słodziak :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: i ta łapka :loveu: :loveu: mordeczka taka całuśna [IMG]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/nugek.jpg[/IMG] a czy ja moge prosić o więcej fotek tych krzywołapkowych z krótkimi kufami staffiontek??? Dobrze że te grubiutkie brzdące są czarne :diabloti: :diabloti: skoro ten kolor wyszczupla:evil_lol: :evil_lol: :grin: :grin:
  4. [quote name='Cimi']Tak się zastanawiam, czemu dobrze :cool3:?[/QUOTE] Raz że szybciej się goi mniej się ranka paprze , a dwa to psy nie będą się śmiały :eviltong: :diabloti: :diabloti: :diabloti: (oczywiście to drugie to żart)
  5. On nie zdejmuje tych majtasów??? Dobrze że niewycieli mu woreczka :cool3: :cool3: Biedactwo niech szybko dochodzi do siebie
  6. Witam :lol: przebrnełam przez waszą galeryjke Dili jest piękny mordusie ma taką słodziudką. Trzymamy kciuki by boksio szybciutko doszedł do siebie mój Kanyś po 3 dniach od zabiegu był jak nowy , pierwsza noc jest najgorsza bo bolesna dla psiaka , ale teraz już z górki. Dealerku bardzo sexy wyglądałeś w tych czerwonych bokserkach :diabloti: :diabloti: A wszystko mu wycieli czy tylko wyjeli zawartość woreczka ?:cool3: Całusek w boksiową smutaśną mordeczke . Pozdrawiam Ewa
  7. Jak ja wam zazdroszcze tych śliczności :loveu: :loveu: :loveu: takie kluseczki tylko miziać i przytulać , napatrzeć się niemoge. Z tego co widze na foteczkach to staffikowe mamusie strasznie są opiekuńcze i wyrozumiałe. a to chyba ulubiona pozycja spania wszystkich bullowatych ?? [IMG]http://dobromina.akcja.pl/enzo%20%2827%29.jpg.JPG[/IMG] Prosze odemnie wygłaskać i wycałować wszystkie małe czarnuszki.
  8. Pomocy Co jest z moją Tesą ona znowu dostała cieczki po 4 miesiącach :shake: :shake: Myślałam że mam zwidy jak zobaczyłam plamki krwi :-o :-o :-o ale teraz to na bank cieczka (kropki krwi , srom powiększony boorki pod bramą serenady śpiewają) koszmar a w marcu miała iść na sterylke :-( :-( :-( :-( i nici z tego Czy to normalne??? po tak krótkim czasie ponowna cieczka.Pies jak kotka znaczy chyba z niej.
  9. Nie mamy dość :evil_lol: [FONT="Arial Black"]JA STANOWCZO POPROSZE O WIĘCEJ KONIKÓW [/FONT]
  10. A niech atakuje my się nie boimy wirusów:diabloti: :diabloti: co on tam może ?? system skasuje lub bios pozamiata :evil_lol: :evil_lol: Już dawno mineła godzina zero halloo wirusku czekam :diabloti: :diabloti: Biedactwo z tej Twojej Sabinki tyle tych operacji.:-( :-( Będzie dobrze ciocia Ewa już wysłała meila do dobrych duszków o zdrówko dla Sabinki.
  11. Biedna Sabinka:shake: całą rodzinką trzymamy kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:. A nie można by jej całej tej macicy wyciąć?? Oświeć mnie Sabinka jest po sterylce?? Sorki ale nie znam całej histori jej choroby
  12. Vectra

    Wega

    Jasne że zdrówko jest naj naj ..... ale jednak tacy "fachowcy" nie powinni się podejmować takich zabiegów. Wegusia jest śliczniutka :loveu: :loveu: Uchole ma "inne" co nie ujmyje jej urody.
  13. Fotki psiaków przecudne :loveu: :loveu: :loveu: A te duże psy ...... moje marzenie by takiego mieć.Konie to wspaniałe zwierzaki kto wie może się spełni moje największe marzenie by mieć takiego wielkiego przyjaciela..... daleka przyszłość :cool3:
  14. Vectra

    Wega

    Super fotki :loveu: :loveu: :loveu: Claudia to chyba ten sam wet cioł ucholce Twojej suczy co i mojej :diabloti: :diabloti: zdolny człowiek tylko go :mad: :mad: :mad: niestety ja już przejełam Lalke z takimi uchelcami więc nie wiem który dokładnie to spaprał.
  15. "te psy zabijają podczas snu" :evil_lol: :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9848/2101022zmianarozmiaru3ep.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img494.imageshack.us/img494/8952/obraz019zmianarozmiaru8ca.jpg[/IMG][/URL]
  16. [IMG]http://humandogs.w.interia.pl/DSCN0006(7).jpg[/IMG] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: potwór :shocked!: :shocked!: :shocked!: :diabloti:
  17. pdnosze temat bo strasznie spadł :lol: a bardzo ciekawy Piszcie prosze jak przebiegły kuracje waszych psiaków , może się uda załatwić dla mojej suni Bonharen i jestem ciekawa opinii bo narazie słysze same dobre rzeczy i to mnie bardzo cieszy. A w razie coś to może ktoś się orientuje który lekarz w Wawie poda ten lek? I jeszcze jedno mam pytanko dot tego drugiego leku (dość widze drogiego) Hyonate gdzie to można kupić i ile to kosztuje i czy to jest na recepte?. PATKA bardzo Ci dziękuje za danie promyczka nadziei co do tej paskudnej przypadłości mojej suczy:buzi:
  18. Przepiękne są :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: dziękuje za fotki , panienki są urocze aż brak słów :loveu: :loveu:
  19. My przygarneliśmy drugiego kota tylko ten nasz bandyta tak go maltretował że nam szkoda go było i znależliśmy mu drugi domek :-( :-( a taki był milusi fakt nie był młody w dodatku strasznie schorowany niestety po miesiącu uznaliśmy że to za duży stres dla obu kotów.Myślałam by wziąść malutkiego koteczka kto wie może by i zaakceptował , ale nie będe narażać stworzaka na ew.ataki.Ten mój kocur wychowany jest od małego z psami kotów nie zna więc może dlatego? Tyle kotków w potrzebie a ja nie moge wziąść :placz: :placz: :placz: Białaczka to dość częsta przypadłość u kotecków dobrze że u Twojej kici nie ma silnych obiawów.
  20. Napewno tęskni z swoim poprzednim panem.Ja nie wiem jak można oddać psa którego ma się kilka lat - to jakaś paranoja:angryy: :angryy: niepotrafiłabym. Mam nadzieje że teraz czarnuszek znajdzie kochającą duszyczke która go już nigny nie opuści. Super masz koty zwłaszcza te trzy kolorowe - zazdroszcze ci że one się akceptują mój miauczyński nie cierpi kotów , a ja bym chciała jeszcze przygarnąć jakiegoś rudaska. Trzymam kciuki za Stuarta
  21. To może go nie oddawaj ??:cool3: :cool3:
  22. Greven super masz kompanie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ten wyraz pyska Tangi powalający [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8965/img4651apomntanga8qn.jpg[/IMG]
  23. Vectra

    Tabliczki

    [quote name='saJo']U nas mozna bylo, trzeba bylo tylko miec zgode wszystkich wspollokatorow. W naszym DS mieszkalo ponad 20 psow, a akademik nie jest wcale duzy. Niestety 2,5 roku temu wprowadzili zakaz trzymania zwierzakow :([/QUOTE] a jaki podali powód??
  24. Vectra

    Tabliczki

    może coś takiego ?:diabloti: [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/3764/zlypiesagospodarz0ky.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5448/niezagryzltozastrzele4bh.jpg[/IMG]
  25. [B]Bohemot[/B] niestety trzeba mieć oczy dookoła głowy :diabloti: ja wiem że to często nieosiągalne , ale takie życie. Ciesz się że tamten pies był normalny , a jego właścicielka panowała nad nim.O zgrozo nie raz widziałam jak pies wyrwł się komuś i niekoniecznie był to duży pies.Starcie szczeniaka kontra dorosłego psa brrrrrr ........ Zdażają się ludzkie niezdary co to nawet nad ratlerkiem nie potrafią mieć kontroli.[QUOTE]wyskakuje pimpuś a wlascicielka na to, ze pimpus nie zrobi krzywdy mojemu[/QUOTE] odpowiadam że mój może zrobić np zdeptać "pimpusia" Na spacerku z pieskiem trzeba również uważać jak podczas jazdy samochodem. "zachować szczególą ostrożność i mieć bardzo ograniczone zaufanie" Taki kraj mamy niestety zero poszanowania drugiego człowieka.....
×
×
  • Create New...