-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Greven to teram mamy podobne duety w domu :diabloti: :diabloti: niszczycielsko pito - onkowe stworo-potwory :evil_lol: :evil_lol: Twoja mama może pożegnać się z ogrodem to takie uszate nie szanuje zieleni
-
[IMG]http://img133.imageshack.us/img133/8971/s32sk.jpg[/IMG] super jęzorek :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Teklunia']o łaaaa :shake: to masz wesoly poniedzialek ;)[/QUOTE] mam fantastyczny lany poniedziałek :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Witam u mnie płynie dosłownie wszystko :diabloti: :diabloti: bo strzelił wężyk od kibelka i mam powódz w domu :angryy: :angryy: Alu super zdjęcia z babcią :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
Greven kup kennel-klatke to uratuje "życie" przedmiotą w domu.Lalka strasznie dewastowała normalnie nic nie ocalało , rozszarpywała wszystko w drobny mak.Klatka ..... w niej tylko zostały zjadane posłania/miski wygięta taka solidna jakby kuweta czy jakoś tak no było to z badzo grubej blachy nie wiem jak ona to tak powyginała , ale my z TZ nie mogiśmy już tego wyprostować. Niestety te jej bandycko-niszczycielskie instynkty do końca nie znikneły po dziś dzień zjada każdy napotkany wolno biegający kabel :angryy: :angryy: Ostatnio zjadła mi ładowarke do telefonu nówka sztuka jeszcze w pudełku :diabloti: , a śmietnikami zajmuje się dobek.Onka za kare jeżdzi wszędzie z nami , ale jej pomysły zaczeły być niebezpieczne po tym jak postanowiła dobrać się do kompa i TV zabieramy ją ze sobą nawet do sklepu i odziwo w aucie nie niszczy no raz zjadła kawał instalacji :diabloti: :diabloti: co tam że nie mieliśmy oświetlenia i alarmu i że cntralny zamek nie działał:evil_lol: :evil_lol: Z klatką warunek jeden by koondel nie wył , ale skoro zostaje sama za "sznurku" to w klatce będzie miała luksus.Wydatek spory ale bardzo szybko się zwraca Tanga jest prześliczna :evil_lol: ładnie wygląda ile ona teraz ma?
-
[quote name='Greven']DEMOLKA [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/9724/img4909pomn2un.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/3808/img4911pomn4da.jpg[/IMG][/QUOTE] Greven jak ci ładnie Tanga posprzątała:diabloti: :diabloti: skąd ja to znam :hmmmm: :hmmmm: niestety od czasu do czasu "coś" w moim domu też tak buszuyje pod naszą nieobecność :angryy: :angryy:
-
In ja śledze losy Frodka od początku jak jeszcze był taką chudzinką boziuuu jak mnie serce bolało jak zobaczyłam tą bide. Teraz napatrzeć się nie moge na niego jest niesamowity.Frodo to dowód na to co potrafi zdziałać miłość :loveu: :loveu: psio-ludzka. Piszesz że Frodosław jest duziii - on nadrabia te czasy kiedy był kostuszek. Strasznie się ciesze że trafił do tak wspaniałej osoby jak ty.:multi: :multi: Alicja Ozzulek jak zawsze piękny nie można o nim zapomnieć :loveu: :loveu:
-
[B]IN[/B] niemoge wyjść z podziwu jak ten Twój Frodosław wyrósł , wypiękniał.On jest poprostu piękny :loveu: :loveu:
-
tak się cuś tu kolorowo zrobiło więc dodam troche czerni :eviltong: :eviltong: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/4540/lala0yq.jpg[/IMG][/URL]
-
[IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/188103.jpg[/IMG] :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
-
mam chetnych na kundelki ale nie rozmnoze :->
Vectra replied to annnka's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
A moja Tesa właśnie ma cieczke :diabloti: :diabloti: i już amator był na krycie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: już pomijam że to kundel i dysplatyczny wdodatku , pomijam również przepełnione schroniska , ale jak sobie wyobrażam że by się urodziło takich 12 potworów które by zjadły mi mieszkanie pół ogródka i bóg jeden wie co jeszcze to powiem że nigdy za nic żadnych szczeniaków w ilości hurtowej :diabloti: :diabloti: te moje niby dorosłe a jakie sieją spustoszenie. I już dość mam tych wszędobylskich czerowonych plamek bo oczywiście majty zostały zjedzone :angryy: :angryy: :angryy: o zakochanych amantach pod bramą już nie wspomne. Dobra suka to wysterylizowana suka -
Witam :lol: :lol: jakie tu straszne rzeczy naisane :angryy: :angryy: nawet nie myśl o uspaniu Dealerka jego reakcja była jak najbardziej "normalna" postraszył jedynie dzidzie niestety tak jak pisali przedmówcy pieska i dziecko trzeba nauczyć życia ze sobą. Znowu pada śnieg :angryy: :angryy: jakaś paranoja w tym roku , ale chociaż jest ciepło. Pozdrowionka i buziaczek dla Dilka :loveu:
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9293/walentynki7bt.png[/IMG][/URL]
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Vectra replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9293/walentynki7bt.png[/IMG][/URL] -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9293/walentynki7bt.png[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9293/walentynki7bt.png[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9293/walentynki7bt.png[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[IMG]http://www.galeria.knycz.net/gallery/d/5060-1/100_1939.jpg[/IMG] jaki pięęęęękny :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: kluseczek witam i prosze o więcej fotecek staffiontka bo jest prześliczniasty moreduche ma słodziuchną
-
[quote name='Gabryjella']Ciekawe czy robili zdjęcia:cool3: Wyobraziłam sobie rodzine Rydzewskich jak w się wszyscy tarzają w śniegu jeden obok drugiego:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] I Ozziego który robi im zdjęcia :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3949/l24pp.jpg[/IMG] czyżby Ozzi lubił drapanko plecków?? moja Lalunia uwielbia tak się tarmosić po dywanie on ma przecudną morduche :loveu: :loveu: taki wielki koffany pycho do całowania
- 78403 replies
-
Jak wszyscy to ja też :eviltong: :eviltong: Witam wszystkich owczarkarzy :cool3: :cool3:
-
O Tym Jak Bull Może Zarobić Na Siebie I Swojego Pana ;)
Vectra replied to QUATTRUSIA's topic in Bull terrier
Chyba musze wpaść z moją Lalą do jakigoś banku :diabloti: :diabloti: pare groszy by się przydało :evil_lol: :evil_lol: -
Jaka ona śliczna i ten uśmiech :loveu: :loveu: :loveu: [url]http://img232.imageshack.us/img232/7346/buczers0787xj.jpg[/url]
-
Czarne bardziej praktyczne :diabloti: :diabloti: mniej się brudzą :evil_lol: :evil_lol:
-
[IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/186964.jpg[/IMG] mordusia koffana :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: mimike Dealerek ma przecudowną