-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Piękna z niej sunia :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: super ma obroże pozdrowionko dla Pańci i całusek dla Wegusi
-
[quote name='asher']A czemu one do licha są zagubione??? :angryy: Wredne katalogi :mad:[/QUOTE] bo to są katalogi systemowe które są ukryte. Już nie kompinuj tylko wpisz w "uruchom" <-- ustawienia lokalne.Wywal pliki i po zawodach.:evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='asher']Vectra, nic nie kumam :lol: Ale sprawdzę jeszcze raz, może dziś mi się przejaśni ;) A czemu nie szukać przez Mój komputer? Wczesniej zawsze tak robiłam... Chyba :hmmmm: :lol:[/QUOTE] bo przez "uruchom" jest szybciej i znajdziesz dokładnie to czego szukasz.:diabloti: no chyba że lubisz bawić się w poszukiwanie zagubionych katalogów :cool3: :cool3:
-
A możesz nieco jaśniej mi napisać: co nie umiesz w tym commanderze??? bo on że tak powiem jest prosty jak "budowa cepa" Nagrywasz go na dysk NIE INSTALUJESZ !!! Znasz Nortona Commandera z przed lat??? jeśli tak to ten EF commander działa identycznie. Napisz mi na PW co nie kumasz to zrobie instruktarz :lol: Znalezienie tych plików poprzez "mój komputer" hmmm nawet nie próbuj , natomiast wejdz w START wybierz "URUCHOM" i wpisz "Ustawienia lokalne" otworzy się okienko z katalogami takimi jak "historia i Temporary Internet Files" wchodzisz w to drugie i kasujesz wszystko.
-
[quote name='malawaszka']Asher - wysyłasz mi wirusy!!!! masz jakieś świństwo w kompie :mad:[/QUOTE] a czy czasem nie było to wtedy gdy Asher wysłała ci plik z rozszeżeniem ".exe"? bo antywirusy rozpoznają takie pliki jako "wroga" Asher dawaj więcej fotek swoich maleństw bo Twoja galeria zamieniła się ostatnio w pogaduchy ,a fotek tak mało [COLOR="Magenta"][SIZE="5"][FONT="Arial Black"]Więcej fotek Boorków [/FONT][/SIZE][/COLOR]
-
[quote name='Iras']nie, ponieważ, jakieś dwa lata temu, na procesie, w ktorym mc donalds byl oskarzony, iz spowodowal zatrucie po spozyciu fish maca, zostalo udowodnione iz fish mac nie zawiera ryby...[/QUOTE] no prosze o tym to nie wiedziałam :evil_lol: :evil_lol: ale tak myślałam zresztą jak można jeść te paskudne , tuczące kanapki fujjjj :lookarou: moje koondle nie cierpią żadnej suchej karmy i musze gotować , ale zdarzają się dni że pańcia ma lenia robi strajk i sypie kuleczki do michy jednak nie jestem aż tak oktutna więc dodaje do karmy jogurt , tuńczyka lub inny smakowity dodatek i wtedy potwory łaskawie zjadają , a jak nie smakuje to głodne idą spać przeważnie rano burczące brzuszki dają znać o sobie i karma zostaje zjedzona (nie zawsze) [FONT="Garamond"]sucha karma to wygoda bo jak już czasem nie moge patrzeć na ryż , kurczaki/indyki lub inne mięska[/FONT] -- [FONT="Garamond"]ile można stać przy garach[/FONT]:diabloti:
-
O nareszcie Sabinka I Bugajski zawitał w galerii :loveu: :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2306/boorki1wy.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Honey'] A swoją drogą mam super tabliczkę z napisem: "jeżeli ja cie nie zagryzę, to on cię zastrzeli" ale nie zdecydowałam sie jej powiesić...[/QUOTE] właśnie zamierzam taką tabliczke nabyć , a niech tylko SM się przyczepi to sobie z nimi pogadam :mad: :mad: :mad:
-
[quote name='malawaszka']Vectra - ja mam total comm. plizzz daj i mnie instrukcję co i jak tam usunąć :oops: :p[/QUOTE] nie mam adreu do Ciebie więc prośba do Asher aby ci podesłała to co jej wysłałam tylko ja wole EF commandera to jest taki bardziej przyjazny program (jak dla mnie) dołączyłam do meila wraz z "ilustracjami" :lol: :evil_lol: jak coś nie jasne prosze pytać bo ja często mało zrozumiale tłumacze :oops:
-
zaniedbuje ? :oops: może coś powstawiam :lol: zaras ci prześle commandera i instrukcjie obsługi co masz usunąć.
-
włśnie te nieusówalne śmieci zawalają system co powoduje mulenie się kompa.Nie mam pojęcia po jaką cholere zapisywany jest każdy "ruch myszką" , a potem same kłopoty.Ciesz się jednak że masz XPka a nie Windows Me <-- ten to dopiero robił niespodzianki ;)
-
Żeby go usunąć musisz wejść w panel sterowania/dodaj usuń programy. Nie jest to normalne że tych plików jest tak dużo które nie dają się usówać. Niestety trzeba je usówać ręcznie , a znajdziesz je w Dokument&setting/ ustawienia lokalne musisz usunąć zawartość katalogów "Temp" i "Temporary Internet Files" czy masz jakiś program a`la Norton?? to jest np EF commander lub Total.Commander?? bo tym łatwiej jest znaleść i powywalać zbędne pliki
-
Dobrze mówisz :lol: to się ciesze że kompik troche lepiej śmiga. Czyść ten rejestr przed każdym wyłączeniem kompa.Śmiganie po necie strasznie go zanieczyszcza. I cio przebolałaś już pożegnaniw z MKSem??:diabloti:
-
wole jak po naszemu gada :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
[quote name='asher']Najgorsze, że idziemy na wersję z dubbingiem, bo w Kinotece nie mają wersji z napisami. Nie cierpię dubbingu :shake:[/QUOTE] a to dlaczego??? dubbing jest :cool2: :eviltong: ja nie cierpie czytać :diabloti:
-
Żadna aluzja :oops: :oops: Ja też się musiałam tego nauczyć przecież nikt nie rodzi się wszystkowiedzący.A ile ja jeszcze nie wiem :evil_lol: Miłego oglądania filmu czekam na relacje czy warto ruszyć do kina.
-
Trudne to nie jest to się zgodze.Najgorszy jest pierwszy raz , potem to już jak po maśle idzie.Najdłużej trwa formatowanie dysku i instalacja Windowsa. Każdy jest w stanie sam sobie robić taką operacje nie jest to trudne i nie potrzeba do tego jakiś specjalnych umiejętności , nawet "najbardziej ciemna masa" poradzi sobie bez problemu.:cool3:
-
Nie dają odrazu tylko dostaje się przy pierwszym logoowaniu na neo. No nic to nie szukaj jakoś sobie poradzimy , z tego co pamiętam to w tym programiku TPSA jest info o tych hasłach. Pozatym zawsze można pognębić info techniczne - wkońcu za coś kase biorą , a ja do nich bardzo lubie dzwonić :diabloti: :diabloti: nieraz ciekawe jednostki się trafiają po drugiej stronie kabla :mad: :evil_lol:
-
Aha skoro masz laptopa to zdecydowanie wez go w całości.Zresztą chyba będzie go trudno podzielić na kawałki:eviltong: Co do sterowników jakoś damy rade ;) Windowsa mam jakiego tylko sobie życzysz:evil_lol: ja zdecydowanie preferuje oprogramowanie w ojczystym języku i tylko takowe posiadam. Czy modem który masz to takie cudo z TPSA? sagem lub thompson te Twoje dane które będą ci niezbędne jakoś pozgrywamy na miejscu. Tylko pamiętaj o tych loginach i hasłach do neo bo bez tego ani rusz.Nie wiem czy tak na infolinii technicznej podadzą no może się ich da przekonać.
-
mój nr 0503-818-136 niestety PW też mi nie działa ostatnio panel to coś takiego[IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b6/Computer.tower.750pix.jpg/200px-Computer.tower.750pix.jpg[/IMG] kabelek to ten USB do telefonu ja też wstaje zazwyczaj po południu ,ale jutro sobota i musze prace odwiedzić;) więc czekam na telefon
-
[quote name='malawaszka']zależy komu :cool3: :evil_lol:[/QUOTE] mi jakoś się udaje zmieścić w tym czasie ;) jeśli pacjent nie stawia oporu :diabloti: ale wtedy go :mad: :mad: :comp26: :comp26: :evil_lol: :evil_lol:
-
Najlepiej u mnie w domu bo tu mam wrazie coś oprogramowanie. Może być jutro od 16tej tj dziś lub niedziela- do wieczora mam wolne. Potrzeba mi tylko ; -Twój panel -sterowniki do kart -ten nieszczęsny kabelek Tego MKSa jakoś musisz przeboleć chociaż jak bardzo chcesz można go zainstalować <-- ale gwarancji nie dam że będzie śmigał aaaaaa i modem musisz też wziąść bo ja mam router , a to badziewie się inaczej konfiguruje.Nie zapomnij też o wszelkich hasłach , loginach do neostrady. Jeśli pasuje ci np dziś to ja będe na mokotowie w okolich Wałbrzyskiej ok godz 15tej.Ja mieszkam na hmmm wiosce i dość ciężko trafić więc najlepiej jak podjade po Ciebie. Sorki że pisze tu , ale neo strajkuje i nie puszcza mi poczty :angryy:
-
To może czas tą samoocene podnieść :hmmmm: ??i się naumieć??:cool3: Przeczyszczenie rejestru napewno pomogło i zalecam częste stosowanie sama zobaczysz ile tego się zbiera. firewalla <-- w śmietnik mks<-- w śmietnik a te niebieskie tło z ilomaś znaczkami to obawiam się że cosik ze sterownikiem karty graficznej się żle dzieje.A nie skasowałaś go czasem?? Takie wyłączanie się monitora to zna k że sterownik jest za stary w stosunku do wymagań win XP czyli jakiś konflikt jest. Oj trudno diagnoze postawić na odległość.Powiem ci tylko tyle że operacja "przeinstalowanie systemu" plus doładowanie oprogramowania trwa ok 2 godzin. Narazie zalecam wywalić to co ci pisałam i czyścić rejestr.Tylko to pewnie w niewielkim stopniu pomoże bo niewiem czemu Twój informatyk nie zalecił tych operacji. Sam Avast wystarczy nic nie napadnie Twojego kompa , a te firewolle same kłopoty tylko z nimi. Jak coś to weekend mam wolny :lol:
-
[quote name='asher']A weź mnie debe nie denerwuj :shake: Kabelek nadal nie działa :angryy: :angryy: :angryy:[/QUOTE] a czy oprócz sterownika do kabelka poosiadasz już program Oxygen phone Menager II :comp26: :comp26: a może jakiś skrócony kurs komputerowy na żywo potrzebujesz???? przy :knajpa: :pepsi: jak coś to panel pod pache i zapraszam :evil_lol: :evil_lol:
-
Ja tylko gdybam nad moją Lalką (po sterylce dziewucha jest) nie rozmnożyłabym jej.Niewiadomo w jakie "wstrętne łapy" by wpadły szczeniaki.Dopóki mamy takie prawo jakie mamy gdzie każdy może mieć psa jakiego chce i robić z nim co chce....Moja sucz przeżyła już swoje "piekło" więc po co sponsorować taki los kolejnym niewinnym psiakom?! Niewielu jest takich osób jak np Greven tzn. takich którzy widzą problem z nadmierną agresją baa szuka sposobu na rozwiązanie takiej sytuacji.Więcej mamy durnych niedowartościowanych łepków dumnych że ma agresora.W wychowaniu pieska nie powinno być się egoistą trzeba patrzeć że obok są inni mają dzieci , psy ....... Napewno świat byłby bardziej przyjemny gdyby każdy zamiast własnego czubeczka noska zobaczył że wokoło są inni ludzie... Ja trzymam kciuki by udało się z Tangą ...