Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. Ja mam w rodzinie taki psi egzemparz który siusia jak dziewczynka mimo że ma już prawie 2 lata.Za to drugi pies (one mieszkają razem)robi tak jak napisała [B]sylrwia[/B] łapsko podnosi podczas sikania bardzo wysoko i podczas kupkania również ją unosi. Widać niektóre psy tak mają i nie należy się tym przejmować :lol:
  2. Vectra

    Metamorfozy

    [quote name='HebaNova']na zdjeciach z nowych domkow WSZYSTKIE PSY SIE USMIECHAJA zwroćcie uwage na mordki :loveu:[/QUOTE] wystarczy popatrzeć na oczęta jakie są bystre i błyszczące :loveu: :loveu: widać w nich wielką radość i chęć do życia. Porównajcie oczka na fotkach z przed i już w nowym domu ja widze ogromną różnice.
  3. Vectra

    Metamorfozy

    Ja tego nigdy nie zrozumiem jak można wziąść psa potem go np głodzić , maltretować doprowadzić do tragicznego stanu a na koniec go wywalić jak śmiecia???Jak taka osoba potem może spokojnie spojrzeć w lustro?? Gdzie sumienie ??? Pilnie obserwije ten wątek i wraca mi wiara w ludzi po tym jak widze jak psiaki pięknieją i jakie są szczęśliwe.
  4. [quote name='evaxon']hahaha Alu powinnas miec napisane "dozwolone od lat 18" ..... a swoja droga to Ozzulek wyglada na szczesliwszego jak moze przewalac na lewo i prawo swe klejnociki :evil_lol:[/QUOTE] a tak to smutny pańcia cenzure wprowadziła [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6875/patrze27vv.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:cool3:narazie zakuwa z Historii :angryy:[/I][/B][/QUOTE] Biedne dziecko historia :placz: :placz:
  6. Pewnie że będzie dobrze :lol: :lol: mój dobcio też nieraz wywali zębiska na którąś z suk , ale ja na to nie reaguje.No chyba że Kanyś przesadzi i zbyt mocno pokazuje "kto tu rządzi":p :p
  7. no to oby się nie znalazł :p :p :p a jak relacje z Ragnara a Axą ??? Bo Tanga to pozytywnie nastawiony do świata pitbull. A co u Stuarta?? masz jakieś wieści ??
  8. Greven a łowcarecek zostaje u Ciebie na stałe??
  9. Super fotecki :loveu: :loveu: więcej więcej !!!!!!!
  10. w naszym kraju kara za znęcanie się nad człowiekiem to rok w zawieszenie na trzy lata :angryy: :angryy: więc żadna prakycznie.Za psa czy inne zwierzątko co najwyżej dają grzywne.Czyli zwyrodnialcy mają nijako przyzwolenie na swoje czyny.Może pan Kaczuszka wkońcu to zmieni ? :hmmmm: powinno być "oko za oko" :mad: :mad:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]o matko , znowu o jajcach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] to teraz takie jajcarskie forum się zrobiło :evil_lol: znaczy wiosna idzie :hmmmm:
  12. [quote name='PIKA']Twoje, czy jego? :diabloti:[/QUOTE] moje :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: zresztą cholera wie co w tej męskiej łepetynie siedzi :razz: :razz:
  13. [quote name='PIKA']Chlop Cie rzucil? :crazyeye: [/QUOTE] marzenie :diabloti: :diabloti:
  14. Jak to zabijają psy :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: pewnie mają jakieś nieciekawe doświadczenia z psami. Ja już nie mam zdrowia do firmy orange każda próba nawiązania z nimi jakiegokolwiek pozytywnego kontaktu kończy się awanturą.Odkąz zmienili nazwe zmienili się nie dopoznania:angryy: :angryy:
  15. [quote name='evaxon']głodny głodnemu wypomni:diabloti: :diabloti: :evil_lol:[/QUOTE] no baaa :evil_lol: :evil_lol: u mnie jajec niet :eviltong: :eviltong:
  16. [quote name='evaxon']a bo ci dogomaniacy to same jojka zauważaja:lol: ;)[/QUOTE] głodnemu chleb na myśli :diabloti: :diabloti:
  17. chyba Wielkanoc niebawem bo co galeria to o jajkach piszą :cool3: :cool3:
  18. bardzo lubie rozmawiać z BOK firmy "pomarańcka":diabloti: :diabloti: mają bardzo fachową obsługe , wszystko załatwiają od ręki szanują swoich abonentów zwłaszcza tych którzy są u nich od początku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko trzeba ich mocno :mad: :mad: :mad: czekam na foty aaaaa i jeszcze poprosze o foteki tych rudych kotecków i może jakiś konik ??? A jak Tanga zachowuje się w stosunku do koni?? Bo mój Kano kiedyś pomylił konia z psem i chciał się bawić tylko że konik nie miał ochoty i kciał kopnąc dobcia a potem ugryść.Za co koniś został obszczekany.
  19. A gdzie pitbull ????? :mad: :mad: :mad: Greven dawaj fotki wedla mam ochote na czekoladke.:diabloti: :diabloti:
  20. Vectra

    Metamorfozy

    [quote name='Behemot']A zauważyliście, że ogromna większość tych odratowanych psiaków potem wyleguje sie na kanapach? :lol: Bo jak tu zabronić takiej bidzie? :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] też właśnie zwróciłam na to uwage , ale masz racje jak można odmówić psiakowi takiej frajdy:cool3: :cool3: napewno każdy kto przygarnie biednego psiaka bardzo mu pobłaża co by wynagradzić złe chwile jego życia. A co zrobić takim ludzkim zwyrodnialcą :hmmmm: tatułować im na czole "zakaz posiadania jakiegokolwiek żywego strworzaka" i potraktować / doprowadzić do takiego samego stanu jak ten "ktoś" doprowadził psa czy inne zwierze.Może jakby taki palant jeden z drugim "zasmakował" takiego złego traktowania to by coś zrozumiał ??:angryy: (ja chętnie wejde w szeregi osób wymierzających kary :diabloti: - z rozkoszą) Przeraża mnie że takich psich bidulek jest coraz więcej co się dzieje z ludzmi ??Czemu jest taka znieczulica i coraz większe okrucieństwo.
  21. Vectra

    Metamorfozy

    Jestem pod wielkim wrażeniem zmian w Waszych psiakach.To jest straszne ile te najwspanialsze istoty musiały przejść w swoim życiu złego ile wycierpieć.Dobrze że już mają ten okropny etap za sobą. Przeglądając ten topik zerknełam do swojego archiwum z fotkami .... moja sucz coprawda nie jest ze schroniska , ale też wiele przeżyła mimo kilku miesięcy życia. To fotka z dnia kiedy zabrałam ją z .... do siebie do domu.Dosłownie tak się rozjeżdzałą jak widać na zdjęciu , nie mogła chodzić na tylne łapy (zanik mięśni , dysplazja dodatkowo pęknięta kość tylnej łapy) Nie widać jej chudości ,ale to była skóra i kości miała anemie, sikała pod siebie przez sen co było efektem bicia.Zdjęcie jest z lipca 2005 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/26/5xbygrsbplternh5.jpg[/IMG][/URL] a to po pól roku [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/26/27tajnlqsrc6ln7s.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/26/6rdzlh92r61dcaig.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='gmk']Ten punkt już jest w nowym Regulaminie który wejdzie w życie 1 kwietnia 2006 roku . Hodowca nie będzie mógł kryc swoim reproduktorem suk nie zarejestrowanych w Związku czyli niehodowlanych. Pozdrawiam Grażyna[/QUOTE] a ja mam pytanko w jaki sposób ZK sprawdzi czy dany reproduktor krył czy też nie krył niehodowlanej suki???
  24. Greven moja teściowa całkiem niebawem przestanie mnie lubić :evil_lol: :evil_lol: jak zamieszkamy w nowym domku gdzie na działeczce ona hoduje tysiące roślin.Już ją uprzedziłam żeby się pożegnała z tą roślinnością bo moja gromadka wszystko stratuje:diabloti: :diabloti: ,ale wkońcu psy ważniejsze niż ogródek.
×
×
  • Create New...