Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. Dzieńdoberek a ja wam powiem od siebie że bulle są niebezpieczne , jak się cieszą !! pare tygodni temu moja sucz mi tak zamalowała ogonem po twarzy że miałam podbite oko. A strach ludzki przed tymi rasami jest nieraz bardzo śmieszny.Najbardziej lubie jeżdzić z moją Lalą samochodem zwłaszcza jak są korki i obserwować ludzie reakcjie i 9 kierowców na 10 gdy stoimy koło siebie i mają morderczego psa w zasięgu wzroku siedzi skamieniale za kierownicą i zezuje na Lale nie spojrzy taki delikwent tylko tak zerka.Dodam że moja niunia ma brzydki zwyczaj siedzenia na przednim siedzeniu i UWIELBIA obserwować wszystko dookoła z wielkim skupieniu , a zwłaszcza patrzeć na ludzi.
  2. Dobry wieczorek :lol: :lol: :lol: Jakiego masz pięknisia niebiesko okiego :loveu: :loveu: super jest ten Icek .Ciesze się że Tanga nabiera ciałka moja czarnula waży 35kg , ale chyba zaczniemy jakąś diete bo cosik okrąglutka się zrobiła nadto GDZIE FOTY ???:mad: :mad:
  3. Greven jak ja Ci zazdrosze tych koników :oops: :oops:
  4. Szok normalnie szok :angryy: :angryy: :angryy: przeczytałam to i mi ciśnienie skoczyło. Co się dziej z ludzmi ??? przecież takie historie co chwila teraz się odbywają przecież my żyjemy w jakimś horrorze.Non stop czyta się lub ogląda takie bestialskie czyny :angryy: :angryy: Skatowane /zabite dzieci , psy.Polacy to jakiś chory , bezduszny naród się robi pozbawiony jakich kolwiek pozytywnych odruchów.A nasze władze rozprawiają jak to więżniowie mają żle w pierdlu no ale chyba nie są tam niechcący?????przez pomyłke. A co do edukacji dzieci :hmmmm: rodzice no może nie wszyscy ,ale duża częśc sami świadomie , a może nieświadomie wpajają swoim pociechą że zwierzak to coś złego. Historia z życia: Ide ze swoją Tesą z naprzeciwka dzieciak krzyczy "mamusiu , mamusiu zobacz jaki śliczny piesek" mamusia mu na to " zostaw tego psa bo on tylko zarazki roznosi i będziesz mieć robaki i pójdziesz do szpitala" Dzieciak może ze 4 latka miał więc jaki morał z nauki mamy wyniesie?? że pies=nieprzyjemności bo teraz się dzieci szpitalem straszy.
  5. Rybon pięknie to opisujesz tak realnie ................... serce ściska , łzy płyną po policzkach :-( :-( najsmutniejsze jest to że ludzie są okrutni ........ Ja życze tym wszystkim ludzkim potforom wszystkiego co najgorsze , nie mam za grosz szacunku do ludzi którzy potrafią skrzywdzić stworzaka :angryy: :angryy: Kajtusiu tobie kochany życze dobrego domku i wspaniałego ludzkiego przyjaciela zasługujesz na wszystko co najlepsze
  6. [quote name='Gabryjella']Troche nie miałam ostatnio czasu i ochoty na dgm:roll: a jak już mialam to "[COLOR=black][FONT=Verdana]The server is too busy at the moment. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]Please try again later.":mad: [/FONT][/COLOR][/QUOTE] mnie też tak ciągle "gada":angryy: :angryy: Madzia ale Gaja strasznie zalotnie wygląda w tych spineczkach :loveu: :loveu: fajnie że się zgadza na takie ozdoby. Ja próbowałam Tesie kokarde na szyje zawiecić do zdjęcia to zanim sięgnełam po aparat kokarda była zjedzona :angryy: :angryy:
  7. Branoc :lol: :lol: :lol: ja podziwiam Twoją Gajke że tak grzecznie nosi te spineczki moim padalcą to nawet obroża zawadza
  8. o i dziś mnie wyzerka rogalikowa omineła :placz: :placz: Alu rameczki super a model cudowny :loveu: :loveu:
  9. o jaki odważny i zdolny chłopak z tego Ozziego :evil_lol: :evil_lol: ta to się tak zaczyna najpierw z wyra na kanape potem kolejne przeszkody się naumiewamy przeskakiwać :diabloti: :diabloti: hehh moja małpa Lalka jak ją wziełam do siebie to nawet na fotel nie umiała wskoczyć , teraz parkanik 160cm pokonuje bez rozbiegu :angryy: :angryy: Biedny Ozzi straszą go tym paskudctwem herbatą bleeeee
  10. [quote name='XXL']hahah no to ala postaraj sie o jedno sesie gdzie ozzy bedzie w pelnych ruchu :D[/QUOTE] tylko skąd wziąść taki szyyybki aparat ??:evil_lol: :evil_lol:
  11. alergia ostatnio to bardzo popularna wymówka :angryy: :angryy: i jak czytam o niej to zaczyna mnie swędzić :mad: :mad:
  12. łoooo to Buogajski będzie sportowiec :cool3: :multi: :multi: gratulacje Asher to nadal niet działa ten kabel :shake: :shake:
  13. ja od dwuch tygodni jade na pizzy i kanapkach :angryy: :angryy: czasu na gary brak więc się mój tatuś ulitował nad nami i uczte sprawił.Naszczęście mój TZ nie lubi gołąbków :eviltong: więcej dla mnie :evil_lol: :evil_lol: pościć będzie jak się gołąbki skończą :placz: :placz: no chyba że ojczulek znowu cosik mi ugotuje :cool3: :cool3:
  14. post to jest jak gołąbków nie ma :evil_lol: :evil_lol: a takiej rozkoszy nie można sobie odmówić ;)
  15. czekam na fotki, na jutro zrobie banerek oki?? w nocy mam jakoś lepszą wene na takie rzeczy :oops: :oops:
  16. o właśnie wolne dni :shake: :shake:dziś siedze w domu to non stop w kuchni siedze i coś szamie:p tatuś mi ugotował takie pyszne gołąbki :diabloti: :diabloti:
  17. Rybon cesz banerek Kajtusiowy ?? to ja moge coś sklecić tylko poprosze o fotaski bo jakoś znaleść nie moge (dgm się strasznie zawiesza:angryy: )i tekst na maila [email protected]
  18. Ja tylko licze na to że bardzo szybko Kajtuś znajdzie nowy domek i historia zakończy się HAPPY ENDem i rówież będą płyneły mam łzy , ale będą to łzy szczęścia.
  19. a mi zaproponowano kupno "pastucha" przeprowadzamy się niebawem ,a na nowej działeczce jest jeszcze niezbyt zabezpieczone ogrodzenie.Dopiero jak się zrobi ciepło będzie można je wzmocnić/podwyższyć. Znając moje koondle zapewne by w ciągu chwili opuściły posesje stąd też moje pytanie czy ktoś z was ma doświadczenie z pastuchem?? czy daje to jakiś skutek ,odstrasza psy ? I czy to jest napewno bezpieczne ?
  20. Witam :multi: :multi: ale Ozzi ma super minke :lol: :lol: "To pij herbatke i zmykaj do kompa a ja sobie wygodnie poleże" [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3888/mamu347ka25wh.jpg[/IMG]
  21. Vectra

    Metamorfozy

    [quote name='malawaszka']to też grzywaczyk :evil_lol: tylko owłosiony - moja mała Bułka najukochańsza :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] tak z góry to wygląda jak york.Ja się na tych psiakach nie znam :oops: :oops: nigdy nie widziałam nagusa na żywo :placz: :placz: no ale wiem tyle że występują jako owłosione i nagie :diabloti:
  22. Vectra

    Metamorfozy

    [quote name='resuruss']Dzieki,bardzo mi milo!!!!Moze wstawie jeszcze jedna ..... czesc moich "dzieci";) [/QUOTE] to ile masz tych dzieci ?? dawaj wszystkie :lol: :lol: wiosna gdzie jest wiosna ??? słoneczko dawać by łyse dupki mogły się opalić :evil_lol: York też z odzysku ??dobrze widze że to york?
×
×
  • Create New...