Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. cicho tu coś więc ja zaśmiece moim seniorem Kanoo ma 8lat i 6 miesięcy i to jest moje największee spełnione marzenie z dzieciństwa - mieć dobermana mój piesio w domu słucha tylko mnie reszte ma gdzieś pod ogonem no z łaski wykona jakieś polecenie patrząc na mnie czy się na to zgadzam :wink: 100% dominant , straszny łasuch i ostatnio śpioch. Podpisuje się pod tym co już ktoś napisał że ta rasa nie dla laika doberman to ciężki egzemplarz. a to kilka foteczek z patyczkiem [URL=http://imageshack.us][img]http://img475.imageshack.us/img475/250/kanozpatyczkiemresize3hw.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/6247/kanysresize9eq.jpg[/img][/URL] wszystkie zabawki są moje :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img475.imageshack.us/img475/8107/psy082resize0iu.jpg[/img][/URL]
  2. Już pomine fakt ceny jaką zapłaciłam za moją poniemiecką offczarke ,a do tego dochodzą koszty leczenia bo sunia ma dysplazje!!! Akurat ta rasa jest strasznie ukochana w naszym kraju i rozmnażana na potęge , rasowy ON to rodzynek , a imitacji jest od groma. Za sto złotych niepowiem że nie kupisz psa tylko że to może się okazać wcale nie podobne do ON. Więc poradze jak przedmówcy weż pieska ze schroniska , daj miłość i ciepły domek sierotce , napewno znajdziesz pięknego , najukochańszego przyjaciela który będzie ci dozgonnie wdzięczny za uratowanie życia i uwolnienie z psiego więzienia. A tą stówke wpłać do schroniska tym sposobem nakarmisz kilka innych psiaków , zamiast napychać kieszeń pseudohodowcą.
  3. ta galeria szczeniaczków to naprawde super pomysł :D , ajuż mowie dlaczego :przyznam się szczerze że pierwszy raz w życiu :oops: widze maleństwa rasy chiński grzywacz.I dodam że są prześliczne. I powiem tak POPROSZE WIĘCEJ FOTEK SZCZENIACZKÓW wszystkich jakie są obecne na dogo .Na takie kruszynki to można patrzeć godzinami :lol: i przy okazji zobaczyć jak wyglądają kluseczki różnych psich ras. Pozdro Ewa
  4. [quote name='_dingo_'][quote name='Vectra']większość z nas to robi bo niby gdzie mają się psy wybiegać???[/quote] Nosz cholera, a pobiegać razem z pieskiem ? Pojeździć na rowerku ? Pociągnąć oponkę ? Dać psu ciągnąć sanki z bachorem ? Jest tyle możliwości, zamiast samemu d... ruszyć, to najlepiej - puścić psa luzem i niech se lata... 8)[/quote] ja akurat mam ten komfort że mam dom , 1000m/kw działke i pieski latają sobie ile im się podoba. :wink: :wink: a jak się zachce pieską pobiegać luzem po nieogrodzonym terenie to jade za miasto :P i nareszcie mieszkam z dala od blokowisk. Pozdrawiam Ewa
  5. [quote name='Berek']Ja tam spuszczam moje psy. I wiem, że to "nielegalne". Innymi słowy - świadomie łamię prawo i to notorycznie. :)[/quote] większość z nas to robi bo niby gdzie mają się psy wybiegać??? dewiza w naszym kraju brzmi "wszystko co zabronione jest dozwolone " :evilbat:
  6. Asher co tam opowiadasz Twoje boorki jak najbardziej są owczarkami :wink: zapytaj przeciętnego Kowalskiego jakiej rasy są Bugi i Sabinka na 100% z zamkniętymi oczami odpowie że Onek :evilbat: Twoje psiory są śliczne i jedyne w swoum rodzaju , mordeczki tak słodkie że tylko całować. Ten On Zamb no niepowiem że nie jest ładny tylko takich to jakoś ostatnimi czasu nie ma.Gatunek na wymarciu.(chyba)
  7. Dziękuje za pomoc :D Pozdrawiam wszystkich miłośników foksterierów.
  8. [quote name='Maga100'][quote name='Vectra']a ja niestety pracuje w sobote o 13tej :cry: :cry:[/quote] o mamo, a do której? :( to beznadzieja, zawsze tak?[/quote] niestety zawsze tak w soboty i nic się nie da z tym zrobić w tym jedynym dniu jestem niezbędna w mojej pracy (fundusze pracownikom rozdzielam) i wolna jestem po 15tej dopiero
  9. a ja niestety pracuje w sobote o 13tej :cry: :cry:
  10. [quote name='Maga100']Stanowczo protestuję przeciwko wątpieniu i wyśmiewaniu się z moich zdolności orientacyjnych jako kierowcy pojazdu mechanicznego w terenie :evilbat: pytanie dnia: gdzie następne spotkanko? :angel: Ustalcie to jakoś miedzy sobą, bo ja generalnie moge wpaśc na kabatyzadoopie, ale autem , więc Asher będzie sama piła :lol:[/quote] Nie przejmuj się jakoś sobie razem ewentualnie gdzieś dojedziemy :evilbat:
  11. Urojona cieczka po pierwszej cieczce :o :o :o :o ??? Nie raczej nie ma niw widze żadnych zmian :sutki normalne a nie ma też jakiś zapędów macieżyńskich.Raczej woli baraszkować i rozrabiać.
  12. o to widze że galeria Boogiego i Sabiny po mału zamienia się w przewodnik turystyczny ;)
  13. Nie będe zakładać nowego tematu bo tu będzie chyba dobrze. A więc mam takie małe pytanko: moje słodkie dziewcze już skonczyło cieczke kawałek czasu temu obecnie ma prawie 9 miesięcy bez kilku dni :) czy to normalne że ona pożera tyle jedzenia i jest wciąż głodna?? ona ma nowe hobby niszczenie (rozumiem- dorasta , buntuje się,burza hormonów ect) ale ona ciągle jest głodna :o pochłania swoją (niemałą) porcje i próbuje wyjadać innym psom i kota michy nieoszczędzi , i jeszcze przy stole sępi.Jeszcze nie jest po sterylce ( musimy poczekać jeszcze troszke) Czy to normalne że to taki głodomor????? (intymnych spotkań z innym psem nie miała na 100%) a dodam skąd moje zdziwienie.Była wybredna nie wszystko zjadałą , a teraz pochłania wszystko bez wyjątku nawet suchą karme której do niedawna nawet nie powąchałą. ja patrze na nią i :o :o :o
  14. Vectra

    zakoceni.pl

    a to mój kocur w przebraniu :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img470.imageshack.us/img470/3868/iwanmikolajwramce9ge.jpg[/img][/URL] a to kocur podczas zabawy z psicą (nie oddam miski) [URL=http://imageshack.us][img]http://img175.imageshack.us/img175/7704/iwanlala1nf.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img450.imageshack.us/img450/6840/lalkaivan2tz.jpg[/img][/URL]
  15. Asher to i odemnie ucałuj Sabine i to bardzo bardzo mocno . Jej biedna psica tyle paskudnych histori ją spotyka. Co do kliniki Elwet to z mojego doświadczenia podchodzą tam po "ludzku" do leczenia psów mojego dobcia tam ratowali jak mu serducho wysiadło , a i inne psiska też mi przywrócili do życia. A tak na marginesie gdzie jest Żyradrdów :o bo trasa Toruńska czy jakoś tak to wiem gdzie jest :evilbat:
  16. [quote name='bos'][quote name='Vectra']......w czym najlepiej kąmpać te słodkie stworki (teraz jesień i niestety czasem się upaprają ) [/quote] a na to......... [quote name='foxydoxy']Kąpać, jak potrzeba, TYLKO w szamponiku do szorstkiego włosa. Ja znam (i uzywałem) dwa: HERY Tonus Poils Durs i #1 ALL SYSTEM Crisp[/quote] [b]Vectra -[/b] jeszcze jedna uwaga : prać tylko na 30 stopni bez wyrzymania :lol: :lol: :lol: :wink:[/quote] ale one za cholere sie w pralce nie mieszczą :evilbat: :evilbat: hmmmm z tym skubaniem to Denis przeżyje ,ale Tomasz jest histeryk i będzie awantura - i tak spróbujemy poskubać jak kurczaki :D
  17. [quote name='PIKA'][quote name='Vectra']hmmm..... przez kabaty na żoliboż hmmmmm ja będe autkiem jechać więc :D ja to dopiero mieszkam na zadoopiu do mnie nawet autobus żaden nie dojeżdza :P a to o czym Wy mówicie to nie jest czasem boisko hutnika czy jakoś tak?? bo jeśli tak to znam to miejsce :D[/quote] Kobieto, jak jedziesz autkiem to wyskakujesz na trase Prymasa Tysiąclecia i jesteś w 20 miut na miejscu :lol: I to jest znacznie bliżej niz stadion Hutnika :lol: Okolice ul. Powązkowskiej[/quote] o dziękuje Pika :buzi: na stadion Hutnika śmigam właśnie z Lalką
  18. hmmm..... przez kabaty na żoliboż hmmmmm ja będe autkiem jechać więc :D ja to dopiero mieszkam na zadoopiu do mnie nawet autobus żaden nie dojeżdza :P a to o czym Wy mówicie to nie jest czasem boisko hutnika czy jakoś tak?? bo jeśli tak to znam to miejsce :D
  19. [quote name='Ka-ka'][quote name='Alicjarydzewska']Ocho , znowu będzie balanga na Fortach 8) :wink:[/quote] myślałyśmy z asher o naszych łąkach Kabackich, choć PIKA najwyraźniej ma dalej z Żoliborza na Kabaty, niż my z Kabat na Żoliborz :hmmmm: ale chyba jednak Żoliborz jest lepszy :wink: choc u nas więcej miejsca :lol:[/quote] ja natomiast mam bliżej na Kabaty a to dlatego że wiem gdzie to jest :D znam nawet w okolicach jedna ulice "Kazury" a Żoliboż to jakoś nie bardzo to jest jakoś w okolicach "wolumenu" uświadomijcie mnie bo ja w wawie jak "tubylec obcokrajowiec jestem"
  20. Witam!!! fanów fosterierów szorstkich :D mam pytanko a nawet dwa 1. podpowiedcie mi gdzie w warszawie można znaleść dobrego fryzjera dla foksów? bo moi rodzice mają takie pieski (bez papierka :cry: ) i zmienialiśmy już ze 3 razy osoby do strzyżenia/ trymowania i jakoś nie byliśmy zachwyceni efektem końcowym. Patrze na fotki waszych piesków i jestem pełna podziwu i zazdrości wręcz że mają takie śliczne fryzurki. 2.w czym najlepiej kąmpać te słodkie stworki (teraz jesień i niestety czasem się upaprają ) Pozdrawiam
  21. [quote name='asher']Przybywaj, przybywaj. Jesli chodzi o wychowywanie krnąbenych przypadków, to Pikowa Saba jest całkiem niezła w te klocki :wink:[/quote] Ok przybędziemy przy najbliższej okazji :D PIKA to koniecznie bądz niech Sabusia nauczy tego mojego gnoja czegoś bo Laleczka to jej ustępuje na każdym kroku a Kanyśa bandyta przestał się bać. Zapytam więc nieśmiało KIEDY SPOTKANKO???
  22. Moja sucz też nie anioł i ostatnio na dobciowe pokazówki zębisk odpowiada ujadaniem (dorasta i zaczyna pokazywać pazurki) Ja się nie boje że któryś pies ją napadnie i zacznie strofować wychodze z założenia że takie lekcje są jak najbardziej wskazane może właśnie Sabina wybije jej z głowy cudaczne zachowania wobec innych psów (np ujadanie i skakanie wokól szczeżacego do niej zębiska psa)To mój pierwszy w życiu Onkowaty pies i niewiem czy to tak normalne że ona się niczego i nikogo nie boi ??Podrostki są "inne" ale Tesa to szczegulny przypadek ostatnio ma wszystko w d.. znaczy w ogonie . Musze tylko kupić namordnik bo nie posiadamy czegoś takiego. :oops:
  23. [quote name='asher'][quote name='Vectra']A moje Tesuli chyba się przyba małe "pranie" od starszych psów bo się strasznie krnąbrna robi chyba taki wiek 9 miechów .Taki mały szaleniec z niej się robi[/quote]Tylko, że moja Sabina robi to mało wychowaczo :roll: Kurde, 9 miesięcy, idę o zakład, że moja sucz uzna ją za wymarzoną ofiarę :([/quote] hmmmm wiem jak to wygląda takie mało wychowawczo :-? za złe zachowanie dobcio tak reaguje. No nic to nie będziemy wprowadzać zamieszania spacer i w nim wojny mało przyjemne :x
  24. Nazwe wymyślił mój facet :P a przyjde z Tesą więc Ty również przybądz ze swoim maleństwem. Rozumiem że Twoja Sabcia jest nie pozytywnie nastawiona z tego co pamiętam miała jakieś spięcie z takim "mordercą" Moja pitobullowa ma już swoje towarzystwo bullowe więc teraz Tesuni szukam kompanów do zabaw.(tu gdzie mieszkam niema, do zabawy ma tylko moje pozostałe koondle)
  25. [quote name='PIKA'][b]Vectra[/b] a Tesula to ON-ek? :hmmmm: Bo wiem, ze masz pibulkę - znajdkę :wink:[/quote] Tak Tesa to pieczarek poniemiecki :D Lalkowy pitooobul też jest bardzo pozytywnie nastawiony do świata :D (nie jest znaleziona a przejęta od debila)
×
×
  • Create New...