-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Mała, starsza suczka Sonia - jest już suczką domową:)
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Łomatko, ale się porobiło... Przykro mi i podpijam suńkę. Oby wszystko dobrze się skończyło... -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
GoniaP replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
AMEN................. -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Estera']Szariczku....czemu nikt tu nie zaglada? :([/quote] Zagląda, i bardzo żałuje zarówno Laluni jak i Szariczka;) -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']Tylko nie bijcie - kendzia najlepiej się żyje z psem wychowanym a znacznie łatwiej wychować szczeniaka niż podrostka już rozpuszczonego :razz:[/quote] No ja się z tym zgadzam, i wszystkie moje złote rady dałam;) Ale sama wiem, jak trudno wprowadzić reżim, szczególnie jak się ma do czynienia z tak słodkimi istotami jak Boberki:loveu: Kendzia, uważaj, bo będziesz miała diabła wcielonego:diabloti: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Proszę Państwa, Violcia nadesłała zdjęcia Fanty :loveu: [B][img]http://upload.miau.pl/2/9335.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/9336.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/9337.jpg[/img][/B] -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']O żesz :crazyeye: ależ on sę zmienił okrótnie :-o :-o :-o Długie łapy dostał :p Piękny jest... strasznie piękny! Co by nie było - pozostałe bobry tez piękne ;)[/quote] Wszystkie Bobry "dostały" długie łapy:evil_lol: Wyciągają się, niedługo ich nie poznamy ;) -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Kendzia nadesłała fotki Magika (Jackusia):loveu: [B][img]http://upload.miau.pl/2/9259.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/9260.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/9261.jpg[/img][/B] -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='dolly']Goniu podziwiam cię i jestem pełna uznania. Oby wszystkie adopcje były takie szczęśliwe. Całuję Cię bardzo mocno z moim faflunkiem.[/quote] OoooooooOooooooooooooOooooooooo!!!!! ależ mi miło, że Cioteczka Dolly tu zajrzała:Rose: Bobry myślę, że trafiły na ludzi podobnego pokroju co Cioteczka i podejrzewam, że będą tak kochane jak Twoja Sonieczka (jak sobie przypomnę jak Ciebie przepytywałam i prześwietlałam, to aż śmiać mi się chce:oops:) Rozmawiałam wczoraj ze wszystkimi 3 nowymi opiekunami, i wszyscy są po uszy zakochani w nowych pociechach:loveu: i z tego co słyszę, Bobry wcale nie tęsknią ani za sobą, ani co gorzej za mną:p Dla wielbicieli Józinka, przesyłam jego zdjęcie już z nowego domku:cool3: na inne musimyy poczekać. A oto co napisali o nim jego nowi właściciele: [SIZE=2]"Pierwsza noc i dzień Józinka u nas - spokojne. Trochę śpi, brochę "bryka", oczywiście załatwia się - czasem nawet w miejscu wyznaczonym. Dzieci go bardzo polubiły - z wzajemnością z jego strony. Jeszcze niczego nie zniszczył, narazie podgryza nam rękawy".[/SIZE] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/9255.jpg[/IMG][/B] -
[quote name='Agata Balu']emir :-), może napisałabyś tutaj od kogo doszły przesyłki :-)? Globalne policzenie głosów w przesyłce mozesz sobie darować na razie darować. Napiszesz skąd doszło?[/quote] [B]Błagam, nie męczcie Emir... [/B]Ona ma na głowie tyle, że my chyba razem wzięci nie bylibyśmy w stanie tego udźwignąć. Wczoraj np. odpowiedziała na mój apel, i mimo iż mnie wydawało się to graniczącym z cudem, odbiła 2 skrajnie zagłodzone bernardyny trzymane w centrum Poznania w betonowym boksie 2/2, czytaj: uratowała je i zabrała do siebie na rekonwalescencję!!!! Wszyscy jesteśmy ciekawi, ale dajmy Emir czas. Wiem, że w poniedziałek zbiera się komisja, która zacznie liczyć głosy, więc wkrótce otrzymamy konkretne informacje. (my też raczej nie wszyscy słowni byliśmy, skoro listy z podpisami wciąż napływają) Więc cierpliwości.;)
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='kendzia']Moi dwaj TeZety na łóżeczku :sleep2: po szalonej zabawie :jumpie: [/quote] No ładnie, widzę że wszystke moje nauki poszły w las:evil_lol: Ucałuj Jackusia Magika ode mnie:lol: Tu trochę tęskno i pusto:roll: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Ogłaszam wszem i wobec, że wszystkie trzy Boberki są już w swoich własnych nowych domach:multi::bigok::Cool!::sweetCyb::ylsuper::BIG::cunao::drink1: Życzmy im szczęścia i dobrego psiego życia:loveu: -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
A dziwisz mu się???:loveu: Pozwól chłopakowi na stare lata oko i nos nacieszyć:cool3: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii;) Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii;) O nic nie pytajcie, tylko mocno, mocno trzymajcie dziś kciuki:lol: 2 Boberki mówią dzień dobry:loveu: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Czyli jest szansa,zeby Józinek miał domek - tak?????[/quote] Nikt do mnie nie dzwonił, ani od Kendzi, ani w wyniku ogłoszenia w Wyborczej, które okazało się wczoraj :-( Więc Józinek już bardzo pilnie szuka swojego nowego opiekuna!!! HELP A Janeczka vel Fantunia waśnie jedzoe do swojego nowego domku... Życzmy jej szczęścia i oby nigdy nie zaznała krzywdy. -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='kendzia'] z tego co się zyyyorintowałam to w sprawie Jozinka będziesz miała Goniu telefon jutro :multi: bo jak nie :mad: ... [/quote] Kendzia, nic na siłę, bo Józinek szuka tylko najlepszego w świecie domu;) Boberki spędzą dziś ostatnią noc razem, czyli wsyskie tsy... A tymczasem mówią wszystkim dzień dobry. -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Dziś odwiedziła Boberki Kendzia, czyli przyszła mama Jackusia:lol: Bardzo im się te odwiedziny podobały!!! Kendzia zostala zaatakowana, wylizana i podgryziona, ale żyje ;) W piątek o 8 rano nasz dom opuszcza Janeczka vel Fanta:placz: Jackuś zostaje z Józinkiem dotrzymywać mu towarzystwa. (Kendzia dziękuję za wyrozumiałość) A Józinek bardzo potrzebuje domku, by już wszyscy byli szczęśliwi. -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='kendzia']Gonia dzwoniła ta laska??:cool3:[/quote] Niestety nie:shake: -
[quote name='puli']Z tymi podziękowaniami i samozaparciem,to bez przesady proszę! Kudły po czterodniowym głaskaniu i żarciu w pozycji horyzontalnej, rozpuszczone się zrobiły nieprawdopodobnie i pojąć nie mogą,że to koniec żebraniny....[/quote] No to szkoda, że targi się skończyły, bo i procent z zysku by się znalazł;) Nieoceniona Puli, nieocenione burki;):evil_lol:;)
-
[quote name='puli']Ja nieśmiało przypominam,że ktoś mi obiecał fotki burków zbierających na światówce podpisy i datki.......:mad::mad::mad: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Puli, przed Tobą klęczymy, przed Twoimi "burkami" się płaszczymy i jak tylko będą zdjęcia, natychmiast je publice i Tobie wyślemy;) Dziękujemy za wszystko, byłyście nieocenione i wspaniałe. Wiwat Puli z Jej Puli:loveu::evil_lol::multi::eviltong:
-
Poznań również wysłał pierwszą przesyłkę :))
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Tak więc ostatni (lub jak kto woli pierwszy) z Boberków, na gwałt szuka najlepszego na świecie domku!!! Kendzia, wyślij mi proszę na pw swój numer bo skutecznie go gdzieś zakamuflowałam, muszę z Tobą pogadać;) -
No mam :):lol::lol::lol::lol:
-
[quote name='Seaside']Przesłałam :) Zobaczymy jak działą net z Bolesłąwca :cool3:[/quote] No i znów nic... Prześlijcie proszę na [email][email protected][/email]