-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='brazowa1']Bylam! W niedziele okolo 12tej!I macie moj podpis,jako dowod ;)[/quote] Było się nickiem przedstawiać:mad:
-
[quote name='brazowa1']Bo w Poznaniu swiatowka byla,na swiatowce stoisko,plakaty,wszystko swietnie przygotowane.[/quote] A skąd wiesz?? Poznałam wiele dogomaniaków, ale Ciebie nie.... Byłaś?
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedno spostrzeżenie... Józinek do czasu był zawsze mniejszy i sabszy od pozostaej dwójki rodzeństwa... Do czasu, bo się w końcu pozbierał i dolegliwości żołądkowo-jelitowe mu minęły :lol:. Ale przedtem był wyróżniany i rozpieszczany bardziej niż Jack i Janeczka vel Fanta. No ale skoro już ich dogonił, to prawa do głasków i czułych słów się wyrównały... I wiecie jak się teraz buntuje? Jeśli tylko zbyt wiele uwagi poświęcam innym, bardzo się denerwuje i stał się nieznośny... Szczeka, napastuje i dotkliwie gryzie, wstręciuch mały. Oczywiście wszystkie są słodkie, ale teraz, najbardziej "zależnym" i słodkim stał się Jackuś (zdominowany przez Janeczkę i Józinka)... Wciąż kładzie się do góry brzuszkiem i karze się drapać, rozdaje buziaki i wciska tak, by być najbliżej.... szyi:loveu: Stadu zaś przewodzi..... cherlawy Józinek prowodyr:evil_lol: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Jutro o 10 rano mamy odwiedziny potencjalnej opiekunki dla Józinka... Jeśli Jej się spodoba, jeśli przejdzie przez moje "prześwietlenie", to kto wie.... Może Kendzia nie będzie musiała zbyt długo czekać na Jackusia;) -
ZuziuM ja dalej nic nie mam :roll:
-
A ja dam w Poznaniu, proszę o "gotowca" na [email][email protected][/email] :lol:
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Halo Halo miłośnicy Boberków:lol: Boberki mają się świetnie w przeciwieństwie do mojego pokoju:evil_lol: Niedawno wróciłam z wystawy, a pieczę nad nimi sprawował dziś mój TZ;) który już nic nie mówi tylko załamuje ręce... Jeśli wszystko nadal z Boberkami będzie ok, to w sumie można myśleć o zabraniu ich do nowych domków w piątek - ALE pod 3 warunkami.... 1. Musiałoby się to odbyć przedpołudniem, a ściślej do godziny 15, bo potem mamy imprezę weekendową w King Crossie i jestem zajęta przez cały weekend - ufff... Potem dopiero w poniedziałek.... 2. i jeszce jest drugi warunek, ale jestem tak zmęczona, że właśnie zapomniałam co chciałam napisać.... więc napiszę jak mi się przypomni:lol: 3. no i jeśli Józinek faktycznie znajdzie dom w ciągu tych paru dni, bo jeśli nie, to przynajmniej 1 Boberek będzie musiał zostać i dotrzymać mu towarzystwa.... A w ogóle to jestem w nich zakochana po uszy:loveu: i ciężko będzie mi się z nimi rozstać... -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='kendzia'] z moim TZ (Toważysz Zaślubiony) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] Boberki mówią dobranoc! Kendziu, Jackuś jest przeeeeeeeeeesłodki.... Przed chwilą zasnął na moich kolanach z mordką wtuloną pod ramię:loveu: Dziś na targach pojawiła się kandydatka do adopcji Józinka... Musi przejść weryfikację, ale .... no napiszę tylko: trzymajccie kciuki;) Gdyby, gdyby to miało wypalić, to wsyskie tsy mogą iść do nowych domków w przyszłym tygodniu:multi: No ale nie zapeszajmy... Jackuś ma małą łysinkę na uszkach, którą Pan Doktor kazał smarować płynem antyseptycznym, więc Kendziu, będziesz miała dziecko specjalnej troski, które będzie wymagało zabiegów pielęgnacyjno leczniczych;) Nie zraża Cię to? Pozdrawiamy, do usłyszenia jutro po targach:lol: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']4,5?? Aleś je ciotka upasła :evil_lol: No to z dwadzieścia kilka będą mieć jak dorosną :roll:[/quote] A co!!! Wydzielać im nie będę:lol: Do transportera wczoraj weszły tylko 2, Józinek jechał w ręczniku na kolanach;) I zaręczam Wam, było co dźwigać. Do tego Maluchy są ruchliwe, istny nieposkromiony żywioł! Darły się i buntowały tak, że Pan Doktor od razu wiedział kto przyszedł:evil_lol:. Na wstępie też zawołał: "ojej jak one urosły", z czego wniosek, że wyciągnęły się tak w tydzień, bo przecież tydzień temu byłam w gabinecie z Józinkiem;) Józinek jest teraz już chyba większy od Jacka:crazyeye: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='loozerka']Gonia, to one całkiem niemałe się szykuja chyba - a moze sredniej wielkosci, co? [/quote] Hmmm, myślę, że tak do 20kg mogą dociągnąć, ale któż to wie... [quote name='loozerka'] Widzisz, nie ma tego złego...TZ przekonał się, ze na maluchy nie ma rady i jeszcze postanowił za tę naukę uiścić opłatę :evil_lol: nie wyrzucaj go, całkiem niezle się zapowiada :D.[/quote] Taaaaaa, i skrócił mi życie o co najmniej 1 dzień:angryy: Ale to dzięki TZtowi Maluchy dostały najlepszą dostępną na rynku szczepionkę, no bo odszedł koszt 2, a Fundacja uniesie ciężar opłaty za 1;) W związku z powyższym TZ dostanie szansę:diabloti: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='kendzia']Goniu bardzo Cię proszę, jeśli znajdziesz wogóle czas, to napisz mi na maila lub tutaj jakiś kosztorys szczepionek i wogóle koszty adopcji itp, bo zupełnie nie mam o tym pojęcia a chcę być przygotowana :cool: Słodkich snów Tobie i boberkom!! :loveu: i TZ-owi też ;)[/quote] Ojej, to chyba przez te życzenia wczoraj padłam i wreszcie się trochę wyspałam :lol: Co do kosztów....;) Kosztów adopcji nie ma, ale jeśli chciałabyś wpłacić cosik na konto Fundacji, będziemy się bardzo cieszyć:eviltong: Maluszki pozdrawiają wszzystkie Ciotki i przyszłe Mamy:evil_lol: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Boberki zaszczepione:multi: TZ po wczorajszej awanturze dziś się kaja i zasponsorował szczepienie Fancie i Jackowi;) Za Józinka zapłaci Fundacja. Maluchy narobiły strasznego rabanu i darły paszcze tak, że nie słyszeliśmy własnych słów:roll: Nie ważyłam wszystkich bo trudno było nad tą trójką zapanować, ale Jackuś waży 4,5kg:crazyeye: Obecnie szczęśliwe, że są już u siebie, słyszę galop 12 łapek:lol: -
Jestem za;)
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP'] Na domiar złego, mój TZ który zwykle nie miewa inwencji twórczych, zbudował im dzisiaj kojec pod moją nieobecność, i je tam wtrącił!:angryy: W domu kosmiczna awantura, :angryy:[/quote] :evilbat: Przysięgam, że nic jeszcze nie zrobiłam, a Boberki się wydostały przez kartony i siatkę!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: No i on robi to, o co prosiłam od początku:multi: -
Też to mam, nie martw się, ie jesteś odosobniona ;)
-
Poszła do domu jako pies do kochania, czy na łańcuch???
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='kendzia'] Najlepiej sama bym wzięła oba bracholki ale już z samym Jackiem mam zakaz wstępu do moich rodziców :stupid: [/quote] Są przeciwni? Woleliby wnuka??? Skąd ja to znam..... -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='kendzia'] niech ten czas szybciej leci :lol: chcę już mojego boberka :loveu:[/quote] Kendzia, jutro Boberki zostaną zaszczepione. Waty się pozbyły:evil_lol:, qoooopy walą jak należy, energia je rozpiera, więc nic nie powinno stanąć na przeszkodzie. Szukajcie domku dla Józinka, to wtedy wsyskie tsy mogłyby już za większy tydzień pójść do nowych opiekunów:placz: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
TZ - towarzysz życia :evil_lol:, który nie wiem jak długo nim pozostanie:angryy: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Boberki dobrze, ale stęsknione, bo dopiero wróciłam z targów. Na domiar złego, mój TZ który zwykle nie miewa inwencji twórczych, zbudował im dzisiaj kojec pod moją nieobecność, i je tam wtrącił!:angryy: W domu kosmiczna awantura, i w konsekwencji ja chwilę odsapnę i idę go rozbierać. Gdyby Boberki siedzialy w kojcu od początku, to rozumiem. Ale zaznały swobody i teraz ograniczanie jej to już okrucieństwo. TZ nie wie o czym mówię!!!:angryy: -
Przestańcie już proszę.............
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Hmmmmmmmmmmmm.... Muszę okleić drzwi, bo Bobry skumaly, że tamtędy wchodzi Pańcia z rzeczami i członkami do obgryzania :evil_lol: i z jedzonkiem... Raz po raz rzucają się na drzwi i wyją, bo wiedzą już szczwane bestie, że się złamię i do nich przyjdę. Drzwi definitywnie muszą zostać oklejone!!! Nie wiem jak wytrzymam nadchodzące dni/tygodnie (i jak mój pokój) bo o zgrozo, z roznoszeniem go jest coraz gorzej:crazyeye: Bobry mają nieposkromioną energię:razz: -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Sonia chętnie przeprowadzi się do wygodnego domku.[/quote] na kanapę:eviltong: -
[quote name='zuziaM'] KCIUKI ! ! ! :kciuki: :kciuki: :kciuki:[/quote] Trzymam za wszystkie!!!