-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Odzyskalam dostęp do netu... Dziękuję Wam Czarok i Medar, że założyliście ten wątek. Oczywiście napiszę "całą prawdę", ale przyznam, że jestem tak wstrząśnięta zdjęciami, że muszę najpierw ochłonąć, by nie pożałować swoich własnych słów.:angryy: Nasza Fundacja Canis et Felis dziś wpłaciła na poczet Medara 200zł. Niech to będzie zachętą dla innych, dla których jego los nie jest obojętny. Wyartykułuję myśli później lub jutro, ale przed Tobą Emir padam na kolana i dziękuję za Twoje poświęcenie, walkę, wiedzę, doświadczenie i nieograniczone niczym serce dla zwierząt w potrzebie. Bez Ciebie Krsiu, Medar (futrzasty) byłby już martwy. Jestem, jesteśmy Tobie dozgonnie wdzięczni za natychmiastowy odzew i działanie :Rose: Medarku, wracaj do zdrowia, błagamy...
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
GoniaP replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Tak bardzo mi przykro:-( Biedne te niewinne stworzenia:-( -
Zaglądamy, zaglądamy....
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Rybonku, przepraszam za offa, ale możesz mi szybciutko napisać, czy na leczenie parwowirozy u pudla potrzebne jest 500zł? [URL="http://www.allegro.pl/item146069036_prosze_o_pomoc_dla_mojego_psa_dinga_parwowiroza_.html"][B]http://www.allegro.pl/item146069036_...wowiroza_.html[/B][/URL][/quote] Dziwna ta aukcja.... Ja bym nie miała zaufania... Ten pies ze zdjęcia na 4 mies nie wygląda, na chorego również... Poza tym, po surowicy (kosztownej) stan tego psa by się poprawił, lub pies już dawno by nie żył (na dwoje babka wróżyła)... -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
To kiedy ten szczęśliwy dzień????? -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
:lilangel::klacz::smilecol::iloveyou::ghost_2::bigok::cool2::jumpie::Cool!::sweetCyb::ylsuper::B-fly::calus::cunao::laola: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mama_Dorota']Domek sam szukał domciu z dziećmi dla Dimka, później :wallbash: :wallbash: :wallbash: i odkrycie - dlaczego nie dla własnych dzieci? :evil_lol:[/quote] Ojojojoj że niby co????? Dreszcze mam z przejęcia, i łzy w oczach z radości!!!! No piszże czy ja nie śnię?????? -
[quote name='emir'][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE] [B][U][SIZE=4][COLOR=blue]STAN NA DZIEŃ 29.11.06 -[COLOR=red] 91600[/COLOR]:Dog_run::Dog_run::Dog_run:[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B]Emir[/B][/quote] JA bym była mega szczęśliwa gdyby doszło jeszcze te 8,400 podpisów i lista przekroczyłaby 100,000.... Jak to zrobić??? Gdzie one się chowają???
-
Sułtan na forum Labradorów z uprzejmości Fundacji Labrador :)) [url]http://www.labrador.pl/[/url]
-
[quote name='Jola_K']GoniaP czy moge zapozyczyc "plakacik" do przeklejenia na inne forum gdzie Sułtan ma watek? z gory dziekuje[/quote] no problem:lol:
-
Magdina, nie bardzo rozumiem dlaczego chcesz tego psa teraz gdziekolwiek przenosić... Uważam, że byłaby to dla niego krzywda, i powinniśmy wytężyć wysiłki by znaleźć mu docelowy dom, i dopiero wtedy myśleć o przeprowadzce.
-
A ja posklejałam info i spłodziłam takie coś:evil_lol: i rozesłałam mailem z prośbą by podać dalej... [CENTER][CENTER][B]Sułtan – odrodził się jak Feniks z popiołów[/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B]PODARUJ MU DOM[/B][/CENTER] [/CENTER] W połowie października do schroniska w Jeleniej Górze trafił skrajnie zagłodzony pies. Najprawdopodobniej był też bity: miał spuchnięty pysk i chore oczy… Był wystraszony, jedzenie sprawiało mu ból, więc po prostu nie jadł, albo przy jakichkolwiek nieśmiałych próbach przegrywał w walce o miskę z innymi psami.........Cierpiał i był tak sponiewierany przez życie i silniejszych towarzyszy niedoli, że stracił chęć do życia i po prostu poddawszy się, powoli umierał… Istny obraz nędzy i rozpaczy. W portalach internetowych pojawił się apel o natychmiastową pomoc dla tego biedaka, którego nazwano Chudziną. Ludzie dobrej woli z całej Polski uzbierali sumę pieniędzy potrzebną na zabranie go ze schroniska i umieszczenie go w prywatnym hotelu dla psów, gdzie pod troskliwą opieką właścicieli i weterynarza powoli dochodził do zdrowia. W ciągu zaledwie półtora miesiąca, Chudzina wydobrzał i zmienił się nie do poznania. Wraz z jego fizyczną metamorfozą, otrzymał też nowe imię Sułtan. Jest pięknym, około 3-letnim dużym psem o bardzo ciekawym umaszczeniu. Mimo zaznanego cierpienia, pozostał łagodny i wesoły. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko odpowiedzialnego opiekuna i domu z ogrodem do pilnowania. Zdjęcia mówią same za siebie…. [FONT=Arial] [/FONT][B][FONT=Arial]Tel. 0695 555 221 lub 0661 955 880[/FONT][/B] Oto Chudzina: [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/10021.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/10022.jpg[/IMG][/B] [B] I po metamorfozie – Sułtan: [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/10023.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/10024.jpg[/img][/B]
-
[quote name='Czarodziejka'] W jednej z ościennych wsi dziad robi smalec i pasztety z psów, gotuje na ich mięsie zupy. Za rękę nie złapałam, ale wiedzą to wszyscy. [/quote] Czarodziejko, to makabryczne co piszesz:crazyeye: Trzeba się tym zająć i temu dziadowi się do d.... dobrać!!! Nie można tego tak zostawić!!!:angryy:
-
[quote name='Magdina'] a potem go wrzucuc mozna do Poznańskiej gazetki[/quote] do poznańskich gazet to ja już w sprawie Sułtana napisałam.
-
[quote name='GoniaP']Rozumiem, że wpłacamy na AFN z dopiskiem Sułtan? Czy Chudzina? Jak zatytułować wpłatę?[/quote] Ponawiam pytanie...
-
Rozumiem, że wpłacamy na AFN z dopiskiem Sułtan? Czy Chudzina? Jak zatytułować wpłatę?
-
[quote name='Osiolek'] Ja sie tylko zastanawiam - [B]Emir jest w stanie interweniowac w ulamku promila takich nieszczesc - a reszta?[/B] Czasem mi sie wydaje ze to kraj barbarzyncow - nie dlatego ze ludzie sa gorsi niz gdzie indziej, ale dlatego ze prawo nie jest egzekwowane, ze wiekszosc ludzi sobie z niego drwi mowiac "on mi tu moze...". Tu nie tylko liczy sie liczba policjantow - a nastawienie calego spoleczenstwa do prawa. W Szwecji [B]bierne obserwowanie przestepstwa i nie poinformowanie wladz jest traktowane w wielu przypadkach jako wspoludzial[/B]... I praktycznie nim jest.... A ci zagorzali katolicy, ktorzy spokojnie patrza na meczenie zwierzat a potem co niedziela biegna do Komunii, nie znaja "co zrobiliscie najmniejszemu, mnie uczyniliscie".... Dosc wybiorcza i wygodna wiara.....[/quote] No właśnie, święte słowa... To niedostrzeżone przez nas (miłośników zwierząt) cierpienie odbywa sie po cichu... Wokół nas są setki cichych cierpień, które znajdują ukojenie w powolnej, makabrycznej śmierci, bo my ludzie nie chcemy, lub nie zdążymy zareagować na czas:-( Właśnie dowiedziałam się o kolejnej poznańskiej makabrze (maltretowane szczeniaki, deptane chomiki i akty seksualne z udziałem zwierząt) Ponoć to się działo przez lata :angryy: Dopiero teraz wypłynęło na światło dzienne:angryy: Jak to możliwe, że nikt nic nie widział, że nikt nic nie słyszał??? Przecież zwierzęta odczuwają ból, i choć nie mówią, trudno jest nie rozpoznać pełnego cierpienia pisku:-(:-(:-( I my żyjemy pośród takich bestii:angryy::shake::-(
-
:loveu:Ależ wypiękniał!! To nie ten sam pies!!
-
Ojojoj!!! Ależ on wypiękniał:loveu: Prawdziwy Sułtan z niego! A jak charakter? Dalej jest taki słodki i towarzyski?
-
Wyrzucone kilkudniowe szczenie-Radom-malenka Sonia ma juz swoj domek!!!!
GoniaP replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ależ ta mała miała szczęście:lol: Oby tak dalej, Ciotki z Poznania trzymają kciuki!! -
Poznan dziękuje za gratulacje, gratuluje przede wszystkim Olsztynowi, oraz wszystkim innym miastom:lol: Oraz pozdrawia wszystkich zaangażowanych i dziękuje za wspólną akcję! PYTANIE DO EMIR: Czy doszla do Was nasza ostatnia przesyłka??? Bo wynik sugeruje, że jeszcze nie....Sprawdźcie proszę. Pozdrowienia:lol: