-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Ostatni mail od Alex brzmi bardziej optymistycznie... ufff!!! Pikusia właśnie się wywaliła kołami do góry, błysnęła kłem w uśmiechu. Alex pospieszyła ją wydrapać i przytulić. Po chwili czułości, Pikusia wstała, otrząsnęła się, poszła do miski, wtrząchnęła pół jej zawartości, popiła miską wody, i wygląda na szczęśliwszą.... Może jednak to było incydentalne? Alex trzyma rękę na pulsie. Kolejny raport później :)
-
Dziś rano Alex przyslała mi niepokojącego maila ... Pisała, że Pikusia rano nie podniosła się z posłania, leżała ze zbolałą miną, że nie zjadła kurczaczka z suchym, ba, nawet nie skusiła się na ulubioną parówkę:shake: Potem był spacer na którym Alex udokumentowała toto: [B][img]http://upload.miau.pl/2/17345.jpg[/img] [/B]toto miało krwawe smugi... a tu wyraźnie widać zbolałą minę naszej Pikusi... [B][img]http://upload.miau.pl/2/17346.jpg[/img] [/B]
-
[quote name='anula1959']Oprócz zwykłych informacji z allegro o kupnie cegiełek dostaję też maile od ludzi [B][SIZE=4]wielkich serc[/SIZE] ,[/B] którzy je kupują! Nie macie pojęcia jak wiele osób jest duchowo z nami życząc rychłego powrotu do zdrowia pieskowi. Są jeszcze w Polsce ludzie wrażliwi na krzywdę "braci mniejszych":loveu: ! W trakcie takich akcji jak ta mam okazję się o tym , że tak powiem , naocznie przekonać. To cudowne ! Będę Was na bieżąco informać o rozwoju sytuacji . Pikulinko , trzymaj się , teraz może już być tylko dobrze! Tak wiele ludzi ci tego życzy:loveu: ![/quote] To ja poproszę o przesłanie mi ich na maila, też chciałabym poczytać, no a przede wszystkim pokazać Alex, i ją wesprzeć duchowo w walce o Pikusiowe zdrowie i życie....
-
[quote name='mm.templum'][SIZE=4]WYGRAŁEM!!! To dla Pikusi przecież wiec tą radość razy sto trzeba pomnożyć!!![/SIZE][/quote] Marku, Ty się lepiej za kieszeń łap:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie powiem, że nie zazdroszczę tej, którą obdarujesz, bo bardzo mi się ten kalendarz podobał - niestety, ustawiłeś poprzeczkę bardzo wysoko, i już nie miałam jak przeskoczyć!
-
Witamy Ciebie Choody :) Dziękujemy i mamy nadzieję, że z nami zostaniesz.... Że zostaniesz z Pikusią i zobaczysz ją zdrową i szczęśliwą. To naprawdę wyjątkowy pies... Bardzo pokrzywdzony przez los. Pora by ten los się odmienil i potraktował ją łaskawiej. Ja już pisałam, że Pikusia jest niezwykła... Że pod kloszem troski i miłości rozkwita... Że niesamowite jest to, jak szybko zaufała Alex... jak szybko sie podniosła z dna... Jestem wciąż pełna niepokoju o nią, ale widząc to wsparcie zewsząd, tą dobrą energię tylu ludzi, jakoś nie mogę sobie wyobrazić byśmy nie wygrali walki... Ale musimy trzymać kciuki.... I wierzyć... I się nie poddawać.
-
[quote name='maa']Witam serdecznie wszystkich! To mój pierwszy post tutaj-hmmm,w troszkę smutnych okolicznościach witam się z Wami,ale cóż...widocznie tak miało być. [/quote] Witamy :) [quote name='maa'] Sprawa suni-to był pierwszy wątek na miau,na który dziś trafiłam,a miałam już iść spać:cool3: ... [/quote] To Pikusia zkociała???:evil_lol: Ależ się dziewczyna panoszy po różnych forach :crazyeye: [quote name='maa'] W każdym razie wiem,że nie mogę pozostać obojętna-mam nadzieję,że moje kocice mi wybaczą:evil_lol: - jutro wpłacę parę groszy,może choc w ten skoromny sposób stanę się kolejnym ogniwem łańcuszka,który przyciągnie kolejne i kolejne ogniwa,łącząc ze sobą ludzi,którym los biednych i pokrzywdzonych zwierząt nie jest obojętny. A że do tej pory wspomagałam kocie akcje-cóż,teraz przyszedł widocznie czas na to,żeby otworzyć się i na psiaki...;) Mocno wierzę,że uda się zebrać taką sumkę,która pozwoli na leczenie suni-a może i coś zostanie dla innych w potrzebie. [/quote] A teraz na poważnie, bardzo dziękujemy za wrażliwość i dobre serce. Zostań z nami, ja też mam 2 koty i 1 psa, dzielę więc miłość pomiędzy 2 gatunki, które potrafią ze sobą nadzwyczajnie dobrze żyć, ba, nawet się przyjaźnią ;) Witamy Cię więc w gronie wielbicieli Pikusi... [quote name='maa'] Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za biedną,cudną sunię i za wszystkie biedy,którym tak ofiarnie niesiecie pomoc.[/quote] Kciuki bardzo potrzebne... Dziękujemy!
-
[quote name='anula1959']Mają jednak ludzie wielkie serca , tylko trzeba do nich dotrzeć a internet jest rzeczywiście "oknem na świat" . Dostałam takiego maila: [FONT=Arial][SIZE=2]Witam Panią. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Proszę nie przesyłać zdjęć. Proszę przekazać pieniądze na konto Fundacji.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Informację o akcji zamieściłam na naszym portalu [URL="http://www.labrador.pl"][COLOR=#0000ff]www.labrador.pl[/COLOR][/URL] oraz na liście dyskusyjnej Stowarzyszenia Klub Labradora.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Mam nadzieję, że spotka się z dużym odzewem.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Irena [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial]I co Wy na to?[/FONT][/quote]:lol::lol::lol: Ta Pani ma przeogrome serce... Skąd inąd Ją znamy, i bardzo, bardzo Jej dziękujemy! Ona nigdy nie pozostaje obojętna!
-
[quote name='anula1959']Kurcze! Napisałam napisałam i wcięło mi post. Będziemy oczywiście trzymać kciuki w piątek:thumbs: a co do aukcji to ładnie się rozwija , jedną cegiełkę kupiła chyba Pani z Francji, bo wysłała mi mail po francusku:crazyeye: ! A ja nie znam języka:niewiem: ! Chyba poliglotką musiałabym być przy tej aukcji:evil_lol:[/quote] Anula, prześlij mi tego maila, przetlumaczę... no nie do końca ja, bo ja po angielsku tylko, ale ludzi to ja znam ;)
-
[quote name='agnieszka30']i co słychać u Pikuśki???[/quote] Rozpuszczeni jesteście moi drodzy:mad: Ostatnie parę stron to najnowsze wiadomości Pikusiowe i zdjęcia!!! Nie znam drugiego wątku tak naładowanego relacjami :evil_lol: A Alex i tak pisze po kilka maili dziennie, nie wiem kiedy się uczy, ale ważne, że zdaje egzaminy (wczoraj jeden, dzisiaj jeden, w piątek następny) [U][B]LICZĘ NA TO, ŻE W PIĄTEK O 17.30 BĘDZIECIE TRZYMALI KCIUKI ZA ALEX i ZA EGZAMIN KOBYŁĘ!!![/B][/U] Jak Jej dobrze pójdzie, to obiecala w weekend popstrykać miliony fotek;) I pamiętajcie, że jak Alex jest szczęśliwa, Pikusia jest jeszcze szczęśliwsza!!! To niesłychanie DOBRY PIES :loveu: a jej nastrój jest lustrzanym odbiciem nastroju Alex!!!
-
[quote name='anula1959']Wystwiłam aukcję Pikusi na allegro , zobaczymy jak się akcja rozwinie , w razie czego/Goniu wiesz;) / będziemy kombinować dalej![B][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=162677445"][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=162677445[/COLOR][/URL][/B][/quote] Anula :calus:
-
Pikusia czuje się dziś wyjątkowo dobrze z relacji Alex. Widać znaczną poprawę. Ustaje też krwawienie... może urodziła te tkanki i jest lepiej??? Czeka nas konsultacj a u weterynarza, może to coś zmieni??? A teraz proszę patrzeć i podziwiać Princessę:loveu: Czy te oczy mogą kłamać??? [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/17277.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/17278.jpg[/IMG][/B]
-
Było już dziś zdjęcie łapki, no to dla odmiany teraz zdjęcie boczku... Rana ładnie się wygoiła, z małym wyjątkiem - został jeden szewek:-( Alex próbowała go wyciągnąć, ale wrósł w tkankę, i nie chciała sprawiać Pikusi bólu. Będzie się z nim musiał rozprawić Pan Doktor, który i tak już jest beee, więc swojej reputacji nie zaszkodzi :evil_lol: [B][img]http://upload.miau.pl/2/17259.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/17260.jpg[/img][/B]