Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Wpłynęło 50 zł od wujka Nuncek, dziękuję! Igusiowi wraca apetyt, ale na smaczne kąski - mięso, kawałek parówki, a Dolina Noteci i chrupki blee... Wcześniej wsuwała wszystko. Ona na pewno była w domu, nie boi się schodów, paneli, zachowuje czystość rewelacyjnie! Wpatrzona we mnie, drepcze za mną wszędzie, powarkując na moje suczki. Wychodzę z nią na dwór bez smyczy, ale pewnie trzeba będzie ją do smyczki przyzwyczaić. Jak się położyłam dziś na chwilę po powrocie z pracy, położyła się na podłodze przy łóżku :) A o Kamę nie ma pytań.
  2. Tak, zmień proszę - a jest na Warszawę?
  3. Mała sunia nie ma na razie apetytu, choć skrawki surowego mięsa zjadła. Nazywa się Igusia, ale i pasuje do niej imię Jeżynka, bo ma taki nosek jeżowy, i krótkie łapinki (to wg konfirm, ale ja się zgadzam w 100 procentach) Isiaku, Twoje rękodzieła są wspaniałe! Bardzo zdolna z Ciebie Artystka! :)
  4. Maleńka została w też trochę ostrzyżona przy okazji sterylki. Jest teraz jeszcze drobniejsza i mniejsza... cudna, spokojna, obolała - ale na spacerku zrobione wszystko co trzeba.
  5. W kolejce do dr Magdy spotkałyśmy się z konfirm :) Szybkie usg i decyzja - jutro rano operacja. Magda przyjdzie do pracy wcześniej, a Tomek dowiezie niunię na 8.00
  6. Dziś jedziemy z małą sunia do dr Magdy na usg - bo ciąża jest, ale o termin sterylizacji ciężko. Może wskoczy na termin Kamusiowy, 14 albo 15 kwietnia.
  7. Dziś pod gabinet przyjechała kobieta na rowerze, pytała o Tomka - na kierownicy wisiała płócienna torba, w niej... małe, kudłate śliczne, smutne... Przybłąkała się, babka nie moze zatrzymać, "do lasu przecież nie wywiozę"... Siedzi u nas kuchni, małe, cichutkie, dość młode, zaniedbane bardzo. Dla wszystkiego dałam na fb ogłoszenie o znalezieniu, ale lepiej, żeby właściciel mi się na oczy nie pokazał :(
  8. Kama ma owczarkowy czujny nos - od kilku dni wsadzała nochala w stertę chrustu i liści w sadzie, dziś zaczęła rozkopywać - dobrze, ze podeszłam, bo pod gałęziami odkryła jeża :). Szybko psa zabrałam, gniazdko jeżowe zakryłam gałęziami. Ale chyba lada chwila powinny się jeże budzić?...
  9. Dziękuję! Ja swoje też ponownie wyróżniłam, a co tam......
  10. Sama nie wiem... kolejny raz wyróżniłam wczoraj, bo wykorzystam 50% zniżki OLX. I zamówiłam kolejna partię Doliny Noteci, wykorzystałam rabat 5% w Zooplusie oraz kod na darmowy 1 kg suchej karmy Wolf of Wilderness. Zobaczymy, co to za cudo, bo dość drogie. Rozmawiałam z naszą dr Magdą o tym guzku Kamy. Oczywiście, ze trzeba zoperować, ale i zrobić sterylizację. Schronisko nie zrobiło, "bo suka za stara, 13 lat, nie przeżyje narkozy", a nie jest tak źle. Lada chwila może przyplątać się ropomacicze, i tak trzeba będzie ciąć. Umówione jesteśmy na 14 kwietnia.
  11. Cudne zdjęcia! Dobrego dnia, kochani!
  12. Kamusia się zupełnie u nas zadomowiła, i gdyby nie te koty....wczoraj chodziłyśmy sobie po sadzie, i kot (nasza czarna koteczka) wyskoczyła z krzaków i popędziła do domu. Kama tak ją ścigała, tak goniła, tak głucha na wszelkie wołanie, że aż mi się przykro zrobiło. Kotka oczywiście umknęła, a Kama jeszcze długo z nosem przy ziemi biegała na ogrodzie, aż ją złapałam i przypięłam smycz. Wróciła do kojca, ale cała w napięciu, wyprężona, czujna.
  13. to właśnie miałam na myśli.
  14. Dzień dobry :) Cierpliwie czekamy z Kamusią na TEN telefon :)
  15. No to wątek zdominował temat etyki i wary :) A co tam z zamojskim schronisku?
  16. a Mazowszanka ma inne wyjście? he, he :) pies jest na Jej utrzymaniu, na Jej opiece, trosce za free, a przez rok mogłaby "zarobić" naprawdę niemałą sumkę :) Przypomnij, Małgoś, jaka to fundacja dała Ci go na dt?
  17. Miałam jeden telefon, ale z fb - pani, z głosu starsza, z wiekowym ONkiem i kotami, z Warszawy. I pierwsze piętro bez windy, i niemobilna ("Z Wrocławia to mi przywieźli psa...") i chyba tylko po to dzwoniła, żeby pogadać: o sobie, o każdym z kotów, o starym psie, o lekach itp. :(
  18. Jakiego? Nasza jedna suczka tymczasowa była podobna (takie same okrągłe oczy!) do aktorki Fido :)
  19. https://www.olx.pl/d/oferta/sliczna-kama-owczarek-niemiecki-tylko-w-dobre-rece-CID103-IDJ2mCM.html
  20. Dwa moje poprzednie ogłoszenia się wczoraj skończyły, dziś zrobiłam jedno i wyróżniłam za 17,81 zł. Wpłynęło 100 zł od Figuni - dziękuję, jesteś kochana!
  21. Taki e-mail przyszedł do mnie.... dziś po ponad 11 latach w naszej rodzinie, za Tęczowy Most odeszła Nutka, uratowana przez Ciebie z Nowodworu. Była u nas od 17.01.2010. Nasza Pani Weterynarz stwierdziła starcze zapalenie mózgu. Do tej pory była w dobrej formie, pomimo problemów ze słuchem i wzrokiem. Jej stan pogorszył się w ciągu ostatnich dwóch dni, nie była w stanie samodzielnie jeść, miała problemy z utrzymaniem równowagi, doszedł do tego oczopląs. Dziękujemy Ci bardzo, pozdrawiamy ciepło.
  22. Jak dobrze, ze jesteście ze mną, Kochane!
×
×
  • Create New...