-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
kurcze, Nutuśka, bo kopnę w ten uroczy tyłek, że aż echo pójdzie!!!!!!!!!! Dziekiuję i Marysi, i Kejciu za telefony - i wszystkim tu zaglądającym - wiem, że nie jestem sama z problemem. Moja siostra, w razie gdyby Michał nie chciał dopakować jeszcze jednego psa do autka, miała plan przyjechać jutro z Amiską taksówką do nas.... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jestem :) Zadzwoniłam do swojej Agi - czy może po szkole odebrać psa od pani. Oczywiście, podaj tylko adres, mówi, a pojadę tam z Kubą (to Jej chłopak). Za godzinę miałam mms-a że są już razem z psem i idą do taksówki. Za kolejne pół godziny "Mamo, ona rzeczywiście nie chce się wysiusiać, co robić, chodzić z nią jeszcze?" Chodzić, proszę, jeszcze trochę chodzić. Może na placyk psi przy Ogrodzie Krasińskich. Nie chce przeszkadzać Agusi telefonami, w końcu to "nasz człowiek" i jak powiedziała, poradzi sobie :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mam pytanie, konkretne: czy ktoś może mi pomóc z dowiezieniem Ami do nas? Dowieźć w pół drogi z Warszawy, na przykład do Pułtuska? Ja tymczasem szukam pomocy w rodzinie. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pani zadzwoniła. Pies nadal załatwia się tylko w domu. Amisia musi być dziś zabrana. Pomysły?........ -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
malagos replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Biedne te psiątka, oj biedne! Jak dobrze, ze do niektórych uśmiechnęło się szczęście! -
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
malagos replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Tak, tych naszych Przyjaciół nigdy nie zapomnimy .. -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Fajny robal :) Pewnie kocia łapka go fajnie podrzuca? -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nadal cisza. Dzwonić do pani, czy nie dzwonić?... -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
malagos replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Przelałam na konto Akcji 48 zł z mojego skromnego bazarku :) proszę w wolnej chwilce o potwierdzenie: http://www.dogomania.com/forum/topic/334076-koniec-rozliczam-smycze-obro%C5%BCe-szelki-miski-tanio-do-1612/ -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
malagos replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
O mamo, szkoda... Ale jesli to jedyne wyjście, to tak trzeba i tez będzie dobrze. -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
malagos replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Cudne te psiątka, takie uśmiechnięte :) Na trzeciego moja tymczasowa Bianka by tam pasowała :) -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
A poka te robaczki z trzęsącymi się nóżkami, poka...... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Na telefon wczoraj raczej nie liczyłam (choć nie rozstawałam się z nim ani na moment) i nie było żadnej wiadomości. Za to teraz czekam. Aż mnie mdli ze strachu. Czekam. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pani od Ami się radzi pani od Chmurki, ale tamta przecież się nie załatwiała w domu... a że warczała na dziecko, to inna sprawa :( -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Irenasie, Święta Kobieto od Kotów!! :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A że ja tak piszę tu wszystko na bieżąco, to przepraszam, muszę się z kimś podzielić troską, a z kim, jak nie z Wami?....... Bądźcie tu ze mną, Amisią, i panią, bo dla niej to też olbrzymie przeżycie. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nie oceniajmy tej pani zbyt surowo. Ja sama się nie mogę nadziwić, że Ami tak się zachowuje! Nie wzięłyśmy obie pod uwagę takiego stresu - a pani nie ma przecież naszego doświadczenia, tej naszej ilości psów za koncie, tych różnych dziwnych zachowań itp. Tak że bądźmy trochę bardziej liberalni w stosunku do niej. I ABSOLUTNIE nie ma tu niczyjej winy!! Ani Nutusi, ani Pani Karoliny - żeby nikomu to nie przyszło do głowy! Żeby nie było dniedomówień! -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mówiłam o wszystkim, co się może zdarzyć... Po telefonie o kupie odczekałam 20 min i zadzwoniłam, żeby i o dywanie powiedzieć, i o chrupkach w windzie, o kawałku parówki "prowadzącym" psi nos do windy - siku Ami nie zrobiła na spacerze, pewnie za chwilę zrobi w domu. Poprosiłam panią (ja staram się mówić grzecznie, spokojnie, pani bardzo nerwowo i szybko, jak karabin...) żeby znów z nią za godzinę wyszła, i jeszcze ponownie... Uff, pewnie się nie uda. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
JEST!! Właśnie robi na spacerze kupsko! -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą telefon. Wczoraj Ami nie zrobiła na spacerze nic, w domu wszystko....Windy się boi, "ogólnie dramat" :( Teraz pani z nią idzie dalej, do parku, by było zaciszniej i spokojniej. Dziś jeszcze da jej szansę. :( "Jeśli załatwiać się będzie w domu, proszę ją jutro zabrać" -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mówiłam wczoraj o możliwości dziwnego zachowania psa (choć nie brałam, prawdę mówiąc, że sie to nam przytrafi), że może się zesiusiać, ze może się wstrzymać i dobę, że trzeba cierpliwości :( Pani miała psa, w dzieciństwie. Na razie cisza w eterze. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Az podskoczyłam, gdy zadzwonił telefon. Pani zrozpaczona, ze Ami "nasrała na dywan pokoju córki", mimo, ze wychodziła na spacer o 7.30... A pani idzie teraz do pracy na 10 godzin. I że czarno to widzi, i że trudno być optymistką, jak ma się zasikane mieszkanie. Zaproponowałam, ze może córka wyjdzie na chwilę na spacer, tego pierwszego-drugiego dnia to trzeba co 3 godziny wyjść, by pies się zorientował, gdzie i co. Córka wychodziła, ale co z tego, skoro pies już zasikał dywan.