-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Śliczna mała dama :)
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wiecie już, że po Biankę państwo nie przyjadą, wycofali się z adopcji. Rok się nieciekawie zaczął. -
Sunia po wypadku ! Obolała, wychudzona, potrzebne leczenie !!!
malagos replied to Yoko93's topic in Już w nowym domu
Teraz tylko odkarmić i ukochać, i bedzie ok -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
malagos replied to auraa's topic in Już w nowym domu
No właśnie, co u Was? Bo u mnie doopa, Bianki jednak nie chcą, nie pojedzie do domku stałego! -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
w tym dowcipie było jeszcze "dobrze, że nie wdepłem!" -
I jak myślicie? Na darmo się nie obawiałam. Zadzwoniła pani - żona Pawła. Mąż w pracy, a ona przemyślała i dzwoni - "szkoda, żeby piesek wracał do pani...", "nie mamy dużo pieniążków (uwielbiam, jak ktoś mówi pieniażków!!), a piesek może na starość zachorować", i że "u pani jest w grupie psów, u nas byłaby sama" - aż odłożyłam słuchawkę!! no szlag mnie mało nie trafił!! Zakładac w pierwszym zdaniu, ze piesek wróci do mnie!
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
malagos replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Nic tu dodać, tylko: sił i wytrwałości życzę, Maryniu cudna! -
Sunia po wypadku ! Obolała, wychudzona, potrzebne leczenie !!!
malagos replied to Yoko93's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam i cieszę się, ze ma się trochę lepiej :) Agat 21 ma racje, ona nie była w dobrym domu :( -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
malagos replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Małe szczylki cudaśnie - i takie tycie! U nas na wsi ludzie zimą nie biorą szczeniat, bo "pani, toż to zamarznie, a do garażu czy domu przecie nie wezmę"... -
Umówiliśmy się, że przyjazd państwa może być wcześniej, ale wszystko zależy od wyniku wizyty Karoliny (tak mówi pan Paweł). My 23 stycznia mamy 34 rocznicę ślubu i chcemy przyjać rodzinkę obiadem, i dlatego fajny by był wcześniejszy termin Biankowy. wczoraj tez rozmawialiśmy, o karmie tym razem, bo pan chce kupić tę samą co je u nas, czyli Fitmin. A ze pran pracuje w sklepie zoo, to zamówi :) Kupione juz posłanko, a szelki dopiero na wymiar na psinkę. Dam Biance na wynos -na drogę tę obróżkę co ma, by przypiąć adresówkę. Zapowiada się wszystko tak dobrze, że aż się boję.
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
no pewnie, moje też ideały - a klnę czasem jak szewc u krawca, jak coś zbroją :) Na przykład wczoraj - wniesiony ukradkiem na kanapę łup ze spaceru, ogryzany z lubością - kawałek zamarzniętej psiej kupy! A zobaczyłam dopiero jak wzięłam w rękę i ku oczom podniosłam, co to takiego brązowego :) -
Nam piec (nowy!!) zastrajkował w nocy, i to już 3 raz od sierpnia :( Zachciało się, kurcze, zmian... Tomek czeka na fachmana, bo zimno w chałupce się zrobiło. Rano jak wstałam w kuchni było 14 stopni. Na rozgrzewkę zdjątko wnusi mojej warszawskiej sąsiadki i jej psa (pomijam, ze pies ma na imię Fryderyk, wnusia Meliska ...) upload images free
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
malagos replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Oby mały jeszcze sie nacieszył domem... -
Tak właśnie był moja Mysia [*], az mi się łezka w oku zakręciła...
-
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
malagos replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Ja też śle dobre myśli :) nie mogę się oprzeć i w nawiązaniu do ww zdjęć z dwoma psiakami na kanapie pokażę wnusię mojej warszawskie sąsiadki i jej psa: upload images free -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
malagos replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Szkoda psiatka, ale inny za to dostanie szansę -
Ona wygląda jak skrzyżowanie małej sarenki z liskiem, cudak śliczny :) A schronisko nie zaszczepiło na wściekliznę? to obowiązkowe przecież szczepienie.
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
to ja nie będę próbowac brać do ręki żadnego instrumentu... -
Się melduję - będę kibicowac malutkiej. Eh, szczęsciara z niej, trafiła do najlepszego dt na świecie :)
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ale o Amisię nikt nie pyta :( Za to mogę dodać, że Ami umie wyć :) Zwłaszcza, jak wyją syreny straży - a budynek straży mamy niedaleko i syrena zagłusza wszystko. Oprócz Amisi, która siada na doopce, zadziera ryjek i wyyyyyjeeee.......