Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Przypominamy się z Amiśką - ogródkowe szaleństwa gifs upload click image upload
  2. Mozna sobie język połamać na tych rasach. "Za moich czasów" nie słyszalo się o takich :)
  3. Jak tam koty podopieczne? Dawno nie było wiadomości i zdjątek?...
  4. Super te czarne koty :) Ależ one maja dobrze :)
  5. gifs upload photo hosting sites screenshot program image free hosting
  6. Savana zrobiła ogłoszenie Sonkowi na Morusku, ja też, oraz na OLX, Gumtree z wyróżnieniem. Na jednym jest jako Landseer, na drugim Munsterlander :) http://www.morusek.pl/ogloszenie/303435/sliczny-mlody-pies-w-typie-Minsterladera/#.VuM3mUDpx0A Ogłoszenia Sonka gdzie jest porównany do rasy, ma 3 razy więcej wejść. Tai chwycik marketingowy :)
  7. image host adult photo sharing free screen capture
  8. No, teraz bez lęku można wejsc na wątek - tytuł super! :)
  9. Tak o tym piwie, coście wyżej pisały, myślałam, że i skrzynkę z tym skojarzyłam :)
  10. Ale cuda niewidy z tą skrzynką! super, ze ją odzyskałaś. Wczoraj zaczęłam ukorzeniać te roślinki, co u mnie zimują w piwnicy - aplegierki odcięłam i wsadziłam do wody. Za miesiąc można je będzie wsadzić do skrzynek czy doniczek (to wiadomość dla Mazowszanki, bo Jej roślinki u mnie zimowały). I posiałam pomidory zwisające, i żółte butelkowe, bo teraz są dni siewu dla roślin owocowych, wg biodynamiki.
  11. Godz. 22.00, sms: - "czy ami jest w warszawie" (cytuję dokładnie pisownię) - ja: Nie, mieszkamy koło Makowa/ Maz., zapraszamy do poznania suczki, i na domowe ciasto" - aha i koniec tego dobrze zapowiadającego się dialogu :)
  12. Ładnemu, małemu, młodemu, jasnokremowemu... A nie takiej Amiśce, czarnej i duzej, czy Sonkowi, cudakowi 25 kg....
  13. U nas od 2 lat nie ma już gimnastyki, a tak fajnie się ćwiczyło :(
  14. To ja już nic nie gadam, tylko zaciskam kciuki za jakiś sensowny telefon. /Za kilka tekefonów, bym sobie mogła powybierać i powybrzydzać. O, taki mam plan :)
  15. Popieram Krysię, dobra data :)
  16. Wyróżniłam to ogłoszenie na OLX, i to drugie też.
  17. Dzię też na smyczy się wyhasał - podskakiwał, zaczepiał do zabawy, no rewelka! A po zabawie po prostu ciągnie w kierunku kojca i chce wracać "do siebie".
  18. Oj, tak, ja w szpitalu głodowałam zaledwie dobę, ale wydawało się, że to miesiąc bez papu :) Jakieś decyzje zapadną moze jutro na obchodzie?...
  19. Dziękuję serdecznie, Czarodziejki :) upieram się przy zwrocie kasy za wyróżnienia...
  20. Ze smyczą coraz bardziej obznajomiony. Już nie ciągnie, nawet ładnie chodzi. Do samochodu trzeba go wsadzić, ale jedzie ładnie. Tomek zdjął 3 szwy z podbrzusza, trzymałam ja i sąsiad - bo to dość duży pies. Ale nawet nie pisnął, leżał spokojnie i lizał mnie jak tylko się nad nim pochyliłam. Jest cudowny! Potem pochodziłam z nim po ogrodzie, wypusciłam nasze suczki. Sonek jest bardzo łagodny, podniecony obwąchiwał każdą z osobna, obsikiwał każdy krzaczek i grudkę ziemi. W kojcu niestety szukał wyjścia, próbował się wspinać, wskoczył na dach budy i przymierzał się do wyskoczenia z kojca. Goopol, nie wie, co robi :( Zawieźlismy go do kojca gminnego, wkroczył z ogonem na grzbiecie, bo jest u siebie.
×
×
  • Create New...