-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Jestem i ja :) Oryginalna ta sunieczka, śliczna! Irenasie, nie nudzisz się w tej Dyszobabie :) Ja też dziś zrobiłam zdjęcia suni z kojca, jest ładniejsza niż myślałam. Ale szóstego psa nie mogę wziąć i doopa blada....Na razie nie mam wgranego programu do wstawiania zdjeć, jutro Paweł mi wgra postimage, to założę tej "swojej" suni wątek.
- 198 replies
-
- suczka
- d.ługowłosa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
malagos replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Szczęściarz z Ciebie, ale już czas do domku, Szeldonku! -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
dobrego dnia :) u nas nareszcie słonecznie, nie pada, wiec to będzie Dobry Dzień :) -
W kojcu gminnym urocza sunia średniej wielkosci...Sama, samiutka...
-
Gmina nie może powiedzieć, ze nie ma pieniędzy, MUSI wezwać schronisko - taki jest wymóg ustawy o ochronie zwierząt. Ale jak ma wezwać jakąś mordownię, to moze lepiej spróbować pomóc psu w inny sposób. Fundacja bono dobry pomysł.
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
A u nas w kojcu gminnym od wczoraj kolejna sunia - przesympatyczna, pospolicie bura, zwyczajna, z cyckami po szczeniakach :( -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ładny artykuł o Przystanku jest w Tygodniku Ostrołęckim :) -
Tuni wyklarowało się źycie czyli Klarusia w swoim Domu.
malagos replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Jest taka wzruszajaca... Śliczna sunieczka :) -
Mam nowy komputer w pracy i się z nim oswajam.... W starym mam tyle zakładek, "ulubionych", adresów e-mailowych...a tu plaża... Wczoraj byłam w ośrodku po receptę na nowa porcję doxycykliny na następne 21 dni. Obrzęk znikł już prawie całkiem, tylko takie lekkie zasinienie na udzie. Przez pierwsze 3 dni miałam jakieś dreszcze, ból głowy i gardła, ale przeszło wszystko zupełnie. Czyli jestem baba nie do zdarcia :) Przyjechała znów Ania na kilka dni, bo kolejną operację ma 17 sierpnia i po co ma się sama nudzić na zwolnieniu po poprzednim zabiegu i znów mam obiad z 3 dań na stole, he, he :). Psy wyspacerowane, nakarmione - nawet Heśkę Ania nauczyła chodzenia na smyczy :)
-
SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Żeby nie zapomniała, jak się nazywa :) -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Eliku za miłe słowa :) Dobre te tymczasy, takie już zaznajomione i mało kłopotliwe, ale.... wczoraj zgłoszono od Tomka (przekierował rozmówcę do urzędu gminy) psa błąkającego się po wsi, a wieczorem panie z mojego koła gospodyń wiejskich zameldowały mi o dwóch psach śpiących w kukurydzy od tygodnia: jamniku i a la husky, z obrożą. -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Żeby teraz Heśka poszła na swoje - taka fajna bezkonfliktowa sunia, radosna i przyjacielska.... -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
W sobotę widziałam Łezkę, ba! nawet miałam ją na kolanach :) Sierść niesamowita, jak puch (w porównaniu z moją Heską to niezwykłe doznanie....), ryjek pinczerkowaty, nóżka różnie, w zależności od nastroju psa :) I w czasie naszej wizyty nie szczekała!! Zachodzę w głowę, skąd taka mieszanka wzięła się na wsi?? -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
free screen capture picture hosting how to print screen on pc -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Auroo, zmienię tytuł, jak Heska znajdzie dom :) :) ale jakoś na to się nie zanosi. Zadziwia mnie jej umaszczenie - ma jakby płaszcz czarny, i to bardzo symetryczny! na grzbiecie pośrodku pęczek białych włosków. Nawet lekko brązowe podbarwienia za łokciami są symetryczne. Sierść jest bardzo szorstka, ale lśniąca i czyściutka, nie to co po znalezieniu. -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zadzwoniłam do pana, zapytać o Melkę. Jest bardzo dobrze - pan chwilę porozmawiał i dał telefon żonie, bo ona tez chciała opowiedzieć o Melce. Mała zasiedziałą się zupełnie, kocha panią całą sobą, bardzo się cieszy gdy wraca z pracy, "kręci się jak bączek" z radości. Pana się już nie boi, przybiega na wołanie. Na wnuczki już nie warczy. Nadal porywa różne rzeczy i kopie pod krzaczkami, ale może w końcu wyrośnie. Dziś, jak pani opowiada, poszła na pole na spacer, Melka szalała po skoszonym polu, po słomie :) -
Ewu, oczywiście ze to nie było do Ciebie! Chyba znasz mnie dość długo, a ja Ciebie-ani przez myśl mi nie przeszło, ze to Ty masz się zająć Gigą, no coś TY, Ewu! Bardzo przepraszam, jeśli jakoś opacznie mozna to było zrozumieć. Nie gniewaj się.
-
Mój Boże, ja też 8 lat temu tak szukałam wyjścia dla mnie i Zulki, by ktoś mi pomógł, przejął ją, bo sobie nie umiałam poradzić. Grochem o ścianę....Zulka nolens volens została u nas na zawsze.
-
Tu jest konieczna klatka łapka, nie ma innej rady. Dzikuski inaczej się nie złapie...Nasz wet tak sterylizuje dzikie koty, łapiemy w klatkę, zawozimy do lecznicy, dostają zastrzyk i dopiero są wyjmowane na stół do operacji. Tu nie jest tez powiedziane, że złapana sunia nie okaże się przytulakiem, tylko ze już o tym zapomniała...