Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Przeciez Czarka to charcik makowski! Toć i polować musi! A taka bieda została przytargana przez Tomka pod pachą wprost ze śniegu... psiak dostał kocyk, starą obróżką i imię Kajtuś :)
  2. i nasza adoptowana Dianka, lat 9, jest najcudowniejszym psem pod słońcem! Dragon też taki jest, zeby tylko ktoś go zauważył.......
  3. u nas teraz taka śliczna zima, aż dech zapiera! Jasno, świetliście od śniegu, a leży go gruba warstwa! Jest leciutki mróz, i bajkowo to wszystko wygląda. Na dwór z przyjemnością wychodzi Dianka, tak cieszy się śniegiem :)
  4. To jeszcze tylko dom znajdzie Czarusia i rok mozna zakończyć :)
  5. Krysiu, podliczaj wszystkie wydatki związane z Czarusią. Za karmę Ci zapłacę albo dam puszki i suche - jak wolisz, bo wczoraj zamówiłam pakiet żywnościowy :)
  6. Ależ zwrot sytuacji! Nie-do-wiary! Cudownie! Nasza Nelka z ulicy też na siusiu wychodziła na chwilkę, zaraz ciągnęła do domu, na swoje posłanko w kuchni. Tak te biedulki doceniają swój kącik i świeżo zdobyty dobrobyt :)
  7. Z ogłoszeń nie było ani jednego telefonu. Ba, czas tymczasowania przez Czarkę zostanie pobity na głowę (nie liczę tu Nelki, to były 2 tygodnie zaledwie). Ale jak wróci do nas na święta, bo będzie miała swoja ukochaną Kenię do zabawy :). inne, zwłaszcza Majeczka, nie zaszczycą jej zabawą anie przez moment. A, i na święta przyjadą dwa koty: Agnieszki Gandzia i znaleziona koteczka mojego Pawła :) Oj, będzie się działo :)
  8. Zawsze nowym rodzinom zachwalam psy z dt, żeby mówili o tym sąsiadom, znajomym, rodzinie :) Wczoraj ukazało się ogłoszenie w Tygodniku - nikt nie zadzwonił...I plakaty, które wydrukowała gmina i które pracownicy powiesili w sklepach, na tablicy ogłoszeń też nie przyniosły efektu. Zerwałam je z dwóch sklepów i biblioteki.
  9. Dzwoniła pani od Nelki :) Są zachwyceni suczydłem! Nelka pokochała pana, chodzą na spacerki na smyczy, pani jest od karmienia :) A jak przyszli koledzy do syna, to siadła miedzy nimi n wersalce i tak królowała! A jak jest sama, "to tak spokojnie leży na posłaniu, pewnie jeszcze tęskni za poprzednim domem" - przecież to dopiero 2 dni! Gęba mi się śmiała, jak rozmawiałam z tą panią, taka normalna ciepła kulturalna rodzinka :)
  10. Myślę, że trzeba się pogodzić z taką właśnie Czarusią i szukać jej domu, który były kontynuacją domu konfirm :)
  11. Ja też tak zrobię. Na razie mam stareńkiego Boryska, nie chcę mu zrobić kłopotu nowym kotem, ale kiedyś...wezmę dwa najmniej adopcyjne :)
  12. Nie mówmy hop... jeszcze się nie cieszę, muszę odczekać kilka dni....
  13. ...zwłaszcza te warszawskie :) Ale zdjecia rewelacja!
  14. Szukam kogoś, kto umie i poprowadzi wydarzenie na fb - zbiórkę karmy na koty. Nie bardzo umiem to zrobić, a może warto?...
  15. Noooo, ja też...i tak będzie tłum: nasze trzy, wróci Czarusia, przyjedzie Kenia i Majeczka.
  16. Małgoś, z nieba mi spadasz, Dziewczytno1 Bardz, bardzo dziekujE1 w piątek ogłosiłam Nelkę na: MojaOstrołęka, Maków24,Gratka.pl, OLX z wyróżnieniem (razem 25,40 zł), dałam ogłoszenie do Tygodnika Ostrołęckiego (ukaże się we wtorek) za 23 zł. Kupiłam obróżkę za 12 zł i dwie smyczki po 17 zł. Kupa wydatków, do tego mięso, ryż, makaron, karma na bieżąco...... A tera bomba! W południe zadzwoniła do mnie pani sekretarz naszej gminy, sąsiadka dwa domy dalej, - są u niej goście, kuzyn z Ostrołęki i tak się zgadało, że szukają psa do adopcji. Najlepiej suczki po sterylizacji. I Grażynka pyta, czy mogą do mnie podejść i zobaczyć Nelkę. Przyszli całą rodziną, a syn ok.18 lat wszedł do nas do domu prawie w kucki, bo witał się z psami :) . Przesympatyczni ludzie, nie mają psa po śmierci swego rottweilera, uratowanego z resztą ze złych warunków... No i Nelka pojechała z nimi...Dałam obróżkę i starą smyczkę, kocyk zposłania w kuchni, książeczkę zdrowia i woreczek karmy Fitmin. Chłopiec zrobił zdjęcie worka Fitminu, by kupować nw Zoolpusie, bo polecam tę karmę. No to czekam na wieści... W domu zrobiło się cicho, pusto i ...spokojnie. Nutka wróciła do kuchni na swoje ulubione posłanko, Zulka odważyła się wyjść do przedpokoju, i nie chowa się po kątach, a Diana śpi rozciągnięta jak długa na podłodze blokując wejscie do salonu )
  17. O, jak miło posłuchać kogoś mądrego :) Ja jeszcze bym się chciała dowiedzieć więcej o nietoperzach - małe niunie są przy matce, to jak np.mamusie polują z maluszkami wpiętymi w futro? czy je zostawiają w "przedszkolu" i jak te maluszki się przyczepiają? I takie tam pytania...
  18. Dziękuję Wam ogromnie za pomoc przy adopcji, za ogłoszenia, za obecność na wątku :) Kolejna psi rozbitek ma spokojną bezpieczną przystań :)
  19. Aaaa, o tyej "odpędzonej" od barmy ONeczce mówisz...tak, żal bardzo... Dianka ma u mnie order za spokój - nasza tymczasowa Nela tak jej dokucza (wszystkim moim psiakom), tak rzuca się z zębami, warczy, a Dianka odwraca głowę, wycofuje się, nie reaguje. Mądry, cudny pies!
  20. Ja raczej staram się zrozumieć innych, nie wszyscy umieją pracować z psem, chcą idealnego przyjaciela i tyle...
  21. Państwo zakochani po uszy w Sabusi. Jest grzeczna i kochana, ale ja to wiedziałam od dawna :)
  22. Zaraz wstawię zdjęcia na watku Sabusi - ma się doskonale, państwo zakochani w niej po uszy!
×
×
  • Create New...