-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Przeciez Czarka to charcik makowski! Toć i polować musi! A taka bieda została przytargana przez Tomka pod pachą wprost ze śniegu... psiak dostał kocyk, starą obróżką i imię Kajtuś :)
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
malagos replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
i nasza adoptowana Dianka, lat 9, jest najcudowniejszym psem pod słońcem! Dragon też taki jest, zeby tylko ktoś go zauważył....... -
u nas teraz taka śliczna zima, aż dech zapiera! Jasno, świetliście od śniegu, a leży go gruba warstwa! Jest leciutki mróz, i bajkowo to wszystko wygląda. Na dwór z przyjemnością wychodzi Dianka, tak cieszy się śniegiem :)
-
Krysiu, podliczaj wszystkie wydatki związane z Czarusią. Za karmę Ci zapłacę albo dam puszki i suche - jak wolisz, bo wczoraj zamówiłam pakiet żywnościowy :)
-
Ależ zwrot sytuacji! Nie-do-wiary! Cudownie! Nasza Nelka z ulicy też na siusiu wychodziła na chwilkę, zaraz ciągnęła do domu, na swoje posłanko w kuchni. Tak te biedulki doceniają swój kącik i świeżo zdobyty dobrobyt :)
-
Z ogłoszeń nie było ani jednego telefonu. Ba, czas tymczasowania przez Czarkę zostanie pobity na głowę (nie liczę tu Nelki, to były 2 tygodnie zaledwie). Ale jak wróci do nas na święta, bo będzie miała swoja ukochaną Kenię do zabawy :). inne, zwłaszcza Majeczka, nie zaszczycą jej zabawą anie przez moment. A, i na święta przyjadą dwa koty: Agnieszki Gandzia i znaleziona koteczka mojego Pawła :) Oj, będzie się działo :)
-
Zawsze nowym rodzinom zachwalam psy z dt, żeby mówili o tym sąsiadom, znajomym, rodzinie :) Wczoraj ukazało się ogłoszenie w Tygodniku - nikt nie zadzwonił...I plakaty, które wydrukowała gmina i które pracownicy powiesili w sklepach, na tablicy ogłoszeń też nie przyniosły efektu. Zerwałam je z dwóch sklepów i biblioteki.
-
Dzwoniła pani od Nelki :) Są zachwyceni suczydłem! Nelka pokochała pana, chodzą na spacerki na smyczy, pani jest od karmienia :) A jak przyszli koledzy do syna, to siadła miedzy nimi n wersalce i tak królowała! A jak jest sama, "to tak spokojnie leży na posłaniu, pewnie jeszcze tęskni za poprzednim domem" - przecież to dopiero 2 dni! Gęba mi się śmiała, jak rozmawiałam z tą panią, taka normalna ciepła kulturalna rodzinka :)
-
Myślę, że trzeba się pogodzić z taką właśnie Czarusią i szukać jej domu, który były kontynuacją domu konfirm :)
-
Ja też tak zrobię. Na razie mam stareńkiego Boryska, nie chcę mu zrobić kłopotu nowym kotem, ale kiedyś...wezmę dwa najmniej adopcyjne :)
-
...zwłaszcza te warszawskie :) Ale zdjecia rewelacja!
-
Małgoś, z nieba mi spadasz, Dziewczytno1 Bardz, bardzo dziekujE1 w piątek ogłosiłam Nelkę na: MojaOstrołęka, Maków24,Gratka.pl, OLX z wyróżnieniem (razem 25,40 zł), dałam ogłoszenie do Tygodnika Ostrołęckiego (ukaże się we wtorek) za 23 zł. Kupiłam obróżkę za 12 zł i dwie smyczki po 17 zł. Kupa wydatków, do tego mięso, ryż, makaron, karma na bieżąco...... A tera bomba! W południe zadzwoniła do mnie pani sekretarz naszej gminy, sąsiadka dwa domy dalej, - są u niej goście, kuzyn z Ostrołęki i tak się zgadało, że szukają psa do adopcji. Najlepiej suczki po sterylizacji. I Grażynka pyta, czy mogą do mnie podejść i zobaczyć Nelkę. Przyszli całą rodziną, a syn ok.18 lat wszedł do nas do domu prawie w kucki, bo witał się z psami :) . Przesympatyczni ludzie, nie mają psa po śmierci swego rottweilera, uratowanego z resztą ze złych warunków... No i Nelka pojechała z nimi...Dałam obróżkę i starą smyczkę, kocyk zposłania w kuchni, książeczkę zdrowia i woreczek karmy Fitmin. Chłopiec zrobił zdjęcie worka Fitminu, by kupować nw Zoolpusie, bo polecam tę karmę. No to czekam na wieści... W domu zrobiło się cicho, pusto i ...spokojnie. Nutka wróciła do kuchni na swoje ulubione posłanko, Zulka odważyła się wyjść do przedpokoju, i nie chowa się po kątach, a Diana śpi rozciągnięta jak długa na podłodze blokując wejscie do salonu )
-
O, jak miło posłuchać kogoś mądrego :) Ja jeszcze bym się chciała dowiedzieć więcej o nietoperzach - małe niunie są przy matce, to jak np.mamusie polują z maluszkami wpiętymi w futro? czy je zostawiają w "przedszkolu" i jak te maluszki się przyczepiają? I takie tam pytania...
-
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zaraz wstawię zdjęcia na watku Sabusi - ma się doskonale, państwo zakochani w niej po uszy!