-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
He, he, ja też, stare Warszawaianki z nas :) A mamy kogoś do wizyty we Włochach, jakby co? Pani ma porozmawiać z mężem i dziś zadzwonić.
-
~ZAMIESZKAŁ W WILANOWIE :)Kto chce jamnika? Kajtuś z naszej wsi
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To co, prosimy o ogłoszenia Kajtusia! Ruszamy z nimi, nie ma na co czekać, choć szkooooda takiego przystojniaka oddawać :( -
~ZAMIESZKAŁ W WILANOWIE :)Kto chce jamnika? Kajtuś z naszej wsi
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Napisałam przed chwilą SMS do pana Mirka, ze piesek Kajtuś nadal czeka na dom. Pan odpisał "Przykro mi ale już adoptowaliśmy psiaka". Ratunku.......... -
Bardzo dobre to ogłoszenie, konfirmie, bardzo dobry tekst i śliczne zdjęcia :) Zaraz dam link Kundelkom :)
-
~ZAMIESZKAŁ W WILANOWIE :)Kto chce jamnika? Kajtuś z naszej wsi
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ręce opadają.... ani telefonu, ani mejla, ani sms... Do doopy z takim umawianiem się... Kajtuś ma się doskonale. Tak sympatycznego psa dawno nie mieliśmy :) Posłuszny, nakolankowy, uśmiechnięty :) -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
malagos replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Borys ma zapalenie ucha wewnętrznego, przerwaną błonę bębenkową...przekrzywiony łapek, ogólny stan niedobry. Tomek był z nim wczoraj u dr Magdy. obejrzała wnętrze ucha. Ma przepisane leki, w tym encorton. Dziś pił wodę, trochę skubnął siekanej wątróbki. Ale widać, że cierpi, pomiaukuje, przewraca się na bok. -
Nie było mnie dwa dni i nie wiem, co u Szronika. Jadąc do Warszawy w niedzielę raniutko zostawiliśmy przy kojcu jeden z worków karmy Brit od Kundelków, z kartką "dla pieska z kojca" i mam nadzieję, że będą tę karmę podawać, a nie tę taniutką. Za dwa dni niuniek dostanie ponownie tabletki na robale i zaszczepimy go przeciwko wściekliźnie. Wczoraj doszła druga paka z karmą, tym razem to Josera 20 kg plus kostka do żucia :) Ratujemy Kundelki, dziękujemy! Ogłoszenia wiszą w sklepach...
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
malagos replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Kochana moja, dziękuję za ciepłe słowa, i muszę się odwdzięczyć tym samym - jak dobrze, ze i Ty jesteś, anico kochana! Borys dziś słabszy, trochę się zatacza. Dostał leki na wzmocnienie. Zjadł surowe mięso, popił śmietanką. -
Dla mnie ta biała z różowym noskiem to cudko...eh, gdybym mogła, gdybym nie miała nawału gminnych biedaków :(
-
Szronik jest drobnej kości, jak to się mówi, ma długie łapy, jest do mojego kolana. Waży pewnie niewiele ponad 20 kg, jest chudy. Dziś wyprowadziliśmy go z kojca. Nie umie chodzić na smyczy, robił przysiady, uciekał, czołgał się, skakał na Tomka, lizał po twarzy, plątał się między nogami. Jest żywiołowy, radosny, taki szczeniacki. Kojec przedzielono na pół, pojawiła się pośrodku krata. Takie jest założenie kojca, bo ma drzwiczki a obu stron. Bo wczoraj zgłoszono kolejnego psa, dużego, wilkowatego, z łańcuchem na szyi, ma go rolnik przetrzymać do poniedziałku. Przestrzeń zmniejszyła się jednak drastycznie. I Szronik kopie dziury, mam wrażenie, że zaraz budę podkopie...Nic nie dała moja propozycja, żeby położyć na spodzie kojca siatkę czy palety. To jak będą dwa duże psy koło siebie, na małej przestrzeni, to jakoś mi się słabo robi... Szronik jest odrobaczony i odpchlony.
-
Wreszcie chłopak pożyje, jak należy... On jest w domowym hoteliku, tak?
-
Ej, Krysiu, możesz szkółkę dla niegrzecznych psinek otworzyć! :)
-
Nie, Kryś, nie odrobaczałam i oczywiscie byłoby super, że Ty to zrobisz:) Dobra wiadomość: moja gmina podpisze umowę z gabinetem dr Magdy na sterylizacje!! Hura!
-
~ZAMIESZKAŁ W WILANOWIE :)Kto chce jamnika? Kajtuś z naszej wsi
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
tego niegdy nie wyczujemy... Plus dla pani, ze moda emerytka, i drugi pies w domu. I zna jamniki -
~ZAMIESZKAŁ W WILANOWIE :)Kto chce jamnika? Kajtuś z naszej wsi
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A jednak - pani zadzwoniła. Tłumaczyła się późniejszym powrotem z wyjazdu i silnym przeziębieniem. To jednak Kajtuś poczeka na tę panią. Jesteśmy umówione na rozmowę w sprawie przyjazdu. -
To dlatego szukam dla Szronika domu tymczasowego. u mnie nadal dodatkowo Kenia, Czarusia i jamnik Kajtek. Szronik wyłazi z naszego kojca, więc i ta opcja odpada...... Dostałam wczoraj kurierem pakę Brit od fundacji Ratujemy Kundelki - dziękuję bardzo! Rozmiar chrupek Large, wiec jak znalazł do Szronika :)