Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. He, he, ja też, stare Warszawaianki z nas :) A mamy kogoś do wizyty we Włochach, jakby co? Pani ma porozmawiać z mężem i dziś zadzwonić.
  2. kochana jesteś, Kryś :) O, to cudnie, Aldrumko! Zostań z nami. Dziewczyny, co tu wymyślić ze Szronikiem?... Wiem, ze zdjęcia do ogłoszeń to podstawa, ale jak mu zrobić lepsze, od tych z placyku przed kojcem? Tak potrzebny dom tymczasowy, dla socjalizacji biedaka, zdjęć, ogłoszeń...
  3. To co, prosimy o ogłoszenia Kajtusia! Ruszamy z nimi, nie ma na co czekać, choć szkooooda takiego przystojniaka oddawać :(
  4. Napisałam przed chwilą SMS do pana Mirka, ze piesek Kajtuś nadal czeka na dom. Pan odpisał "Przykro mi ale już adoptowaliśmy psiaka". Ratunku..........
  5. Bardzo dobre to ogłoszenie, konfirmie, bardzo dobry tekst i śliczne zdjęcia :) Zaraz dam link Kundelkom :)
  6. Ręce opadają.... ani telefonu, ani mejla, ani sms... Do doopy z takim umawianiem się... Kajtuś ma się doskonale. Tak sympatycznego psa dawno nie mieliśmy :) Posłuszny, nakolankowy, uśmiechnięty :)
  7. Borys ma zapalenie ucha wewnętrznego, przerwaną błonę bębenkową...przekrzywiony łapek, ogólny stan niedobry. Tomek był z nim wczoraj u dr Magdy. obejrzała wnętrze ucha. Ma przepisane leki, w tym encorton. Dziś pił wodę, trochę skubnął siekanej wątróbki. Ale widać, że cierpi, pomiaukuje, przewraca się na bok.
  8. Nie było mnie dwa dni i nie wiem, co u Szronika. Jadąc do Warszawy w niedzielę raniutko zostawiliśmy przy kojcu jeden z worków karmy Brit od Kundelków, z kartką "dla pieska z kojca" i mam nadzieję, że będą tę karmę podawać, a nie tę taniutką. Za dwa dni niuniek dostanie ponownie tabletki na robale i zaszczepimy go przeciwko wściekliźnie. Wczoraj doszła druga paka z karmą, tym razem to Josera 20 kg plus kostka do żucia :) Ratujemy Kundelki, dziękujemy! Ogłoszenia wiszą w sklepach...
  9. Tysiu, jego czeka wieś i w najlepszym razie kojec (na łańcuch nie dam, a ogłoszenia w gminie są na mnie, z moim i lecznicowym numerem tel.)
  10. tu się sprawa wyjaśniła, ten drugi pies, jak czytam na fb, wrócił do właściciela.
  11. Nie był w domu, raczej nie, na wsi nikt nie trzyma dużego psa w domu. Jest młodziutki, szybko by się wszystkiego nauczył...
  12. Tak jest, masz rację. /u mnie na wsi im większa patologia i bieda, tym więcej psów w obejściu. Głodne, chude, nie szczepione...
  13. Kochana moja, dziękuję za ciepłe słowa, i muszę się odwdzięczyć tym samym - jak dobrze, ze i Ty jesteś, anico kochana! Borys dziś słabszy, trochę się zatacza. Dostał leki na wzmocnienie. Zjadł surowe mięso, popił śmietanką.
  14. Dla mnie ta biała z różowym noskiem to cudko...eh, gdybym mogła, gdybym nie miała nawału gminnych biedaków :(
  15. Szronik jest drobnej kości, jak to się mówi, ma długie łapy, jest do mojego kolana. Waży pewnie niewiele ponad 20 kg, jest chudy. Dziś wyprowadziliśmy go z kojca. Nie umie chodzić na smyczy, robił przysiady, uciekał, czołgał się, skakał na Tomka, lizał po twarzy, plątał się między nogami. Jest żywiołowy, radosny, taki szczeniacki. Kojec przedzielono na pół, pojawiła się pośrodku krata. Takie jest założenie kojca, bo ma drzwiczki a obu stron. Bo wczoraj zgłoszono kolejnego psa, dużego, wilkowatego, z łańcuchem na szyi, ma go rolnik przetrzymać do poniedziałku. Przestrzeń zmniejszyła się jednak drastycznie. I Szronik kopie dziury, mam wrażenie, że zaraz budę podkopie...Nic nie dała moja propozycja, żeby położyć na spodzie kojca siatkę czy palety. To jak będą dwa duże psy koło siebie, na małej przestrzeni, to jakoś mi się słabo robi... Szronik jest odrobaczony i odpchlony.
  16. Wreszcie chłopak pożyje, jak należy... On jest w domowym hoteliku, tak?
  17. To, ze nie chce spać w budzie, nie musi świadczyć o tym, że nie dane jej było wchodzić do budy w boksie. Będzie dobrze, powoli pozna wszystko :)
  18. Ej, Krysiu, możesz szkółkę dla niegrzecznych psinek otworzyć! :)
  19. Nie, Kryś, nie odrobaczałam i oczywiscie byłoby super, że Ty to zrobisz:) Dobra wiadomość: moja gmina podpisze umowę z gabinetem dr Magdy na sterylizacje!! Hura!
  20. tego niegdy nie wyczujemy... Plus dla pani, ze moda emerytka, i drugi pies w domu. I zna jamniki
  21. A jednak - pani zadzwoniła. Tłumaczyła się późniejszym powrotem z wyjazdu i silnym przeziębieniem. To jednak Kajtuś poczeka na tę panią. Jesteśmy umówione na rozmowę w sprawie przyjazdu.
  22. To dlatego szukam dla Szronika domu tymczasowego. u mnie nadal dodatkowo Kenia, Czarusia i jamnik Kajtek. Szronik wyłazi z naszego kojca, więc i ta opcja odpada...... Dostałam wczoraj kurierem pakę Brit od fundacji Ratujemy Kundelki - dziękuję bardzo! Rozmiar chrupek Large, wiec jak znalazł do Szronika :)
×
×
  • Create New...