Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Możesz, Mareczko, możesz :cool3: Ale tylko mleczko i nie za dużo :cool3:
  2. Cudna akcja! Rodzice Ryb!ci super, wszyscy jesteście super! AgaiTheta, dzięki za relację!
  3. [quote name='Moriaaa']Maleństwo krótkowłse zostało zaadoptowane...dzisiaj spotkałam dumnego właściciela:) Druga niunia...nie wiem....dzisiaj znowu zamknęli pawilony:placz::placz::placz::placz: Ja już nie mam sily..........................[/quote] Czy ta "druga sunia" to te smutne oczyska z pierwszej strony?
  4. Myślę o Was cały czas i wiem, że będzie dobrze. sunieczko, wytrzymaj do jutra!
  5. Nie dają mi spokoju oczy tej suni ze zdjęcia z pierwszej strony.... Boze, czy ona jeszcze żyje? :shake:
  6. Taaaaa, Buchenwald, to se ne wrati :cool3: Pozdrawiamy!
  7. Jaka śliczna! I kotów nie pożera, kochana dziewczynka!:cool3:
  8. [quote name='Marlena:)']Misiu jest starszym psem rasy PON. Jest kochany.Przybłąkał się po powodzi.Jest bezdomny,sypia na deszczu. Karmię go i czasem odrobaczam,kąpię, ale wiem,że to nie wystarczy. Moja mama nie zgadza się na to ,aby zamieszkał z nami,więc musi pilnie znaleźć dom... Już 3 lata szuka domu!!!Następnej zimy nie przeżyje:shake: . Jest zaniedbany. Misiu uwilbia pływać i aportować.Kocha ludzi!!! Rozumie każde słowo i wykonyje polecenia zawarte w zdaniach np.nie idź za nami,wróć do domu. Jego"domem" jest kawałek wystającego dachu...:-( Pomóżcie Misiowi!!! Wiem,że tutaj znajdzi się ktoś,kto adoptuje go i pokocha...[/quote] Rzeczywiście życie go nie rozpieszcza.... I nikt do tej pory psem się nie zainteresował? Tyle zim przezył pod "kawałkiem dachu"? Wiem, ze odomki trudno, ale wrzuć go na inne fora, do lokalnej gazety, daj ogłoszania....
  9. to z Tęczowego Mostu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29718&page=11"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29718&page=11[/URL]
  10. Wczorajsze badanie niewiele dało w sumie. USG potwierdziło,ze to nic z płynem (ropą, wysiekim, krwią), ale ma zwarta budowę sprażystą, włóknistą. Gdyby "to" się nie powiekszało, nie ruszamy. Ale mysle , że "to" się powolutku rozrasta. Zobaczymy. Pelaś jest wesoła, pogodna, bawi sie z suczkami, śpiewa jak sie cieszy....Tylko może z jedzeniem gorzej, jakby trudności z gryzieniem. Kroję wiec drobniutko, daję prawie samo mięsko, bo kasza czy kluseczki wcale nie idą.
  11. [quote name='ASICA']Liloowka nadal poszukuje dobrego dermatologa w Warszawie.[/quote] Asica, widzę ,że mamy podobny problem, bo my z naszą bokserką odwiedziliśmy 9 lekarzy w ciągu 3 lat i nadal ma chorą skóre. Do końca życia skazana jest na leki, i to silne, do tego osłona watroby, nerek i serca. Nikt nie wie , jaka jest przyczyna tego cholernego świadu, krostek rozdrapanych do krwi, zmienionego zapachu skóry. Bierze leki zmniejszające objawy, a nie likwidujące przyczynę. Obecnie jest pod opieką warszawskiego homeopaty. Chcesz adres?
  12. malagos

    Metamorfozy

    Zapiszcie się moniecznie! Te psiaki potrzebuja milości....zwłaszcza, że chyba jestes z Białegostoku, a stamtad mało jest osob pomagajacych zalogowanych na dogomanii. Mogłybyście zrobić pieskom zdjęcia, szukać dla nich domu, pomagać ludziom odwiedzającym schronisko w wyborze psa...
  13. [quote name='farmerka']Mieszkam na wsi i jestem tylko rolnikiem ... ale z weterynarzami często współpracuję :lol:... Praca weterynarza wiejskiego to osobny temat - dużo częściej niż z uroczymi futrzaczkami ma do czynienia z krowami, świniami itd. Praca naprawdę ciężka i wymagająca fizycznej siły, więc delikatnym panienkom szczerze odradzam. Poza tym bywają trudne porody i cesarskie cięcia w środku nocy... Święte slowa. I tu na wsi nie zarabie się kokosów. Tu są porody nocą, na łące, pod cieknącym dachem, tu jest 1 pies na tydzień, który "nie chce jeść kartofli i dlatego jest chory", tu są sekcje w zakładzie utylizacji sztuk padłych tydzieź temu lub spalonych w pożarze obory ..... Tu jest w końcu, powiedzmy szczerze, użeranie się z ludźmi, prostymi chłopami, któremu zapłacić za poród jest ciężko, a na pół litra łatwo....
  14. Mamusiu, aż mi się nie chce myśleć.... Od jakich 10 dni gdy spoglądam na Pelasię zgóry, widze jakąś niesymetrycznosć. Jest grubiutka, zadbana, ale z lewej strony za łopatką jakby grubsza....Teraz widać wyraźnie, ze utworzyła się wypukłość, jakby wystajacy mięsień czy fałdka tłuszczyku. Ale z jednej strony. Nie boli, jest głęboko pod skóra, ale niepokoi. Nie jest to ropień, krwiak czy inna bolesna przypadłość. Boję sie, ze... Może to węseł chłonny? Jutro jedziemy na USG. Mamusiu.....
  15. Mała biedulka....ma takie ciekawe umaszczenie, prawda? Jest na Paluchu? Czy w innym schronisku?
  16. Mój Boże, ten psiak nie mógł sobie wybrać lepszej rodzinki.....:loveu: Gamonie, jestescie cudne!
  17. Teraz rozumiem! Ja też tak czasem mam, "weźmie pani tego żółwia za 50 zeta?", po 2 tyg. mam go za darmo, teraz czekam na świnkę morską (cena wywoławcza 100 zł z klatka, bo sie znudziła dzieciom), poczekam.
  18. Frotka, napisz co u pieska. Dziwnie się czyta takie historie, ze opiekunowie jeszcze sie nim, nie wybawili. Jacy obecni opiekunowie?:crazyeye:
  19. Jakie imię proponujecie? Pewnie ta niewydolność zwiazana jest z wysilkiem i wzmożoną pracą serca. Ale odpowiedni "tryb życia" może pozwolic psu na dłuuugie zycie.
  20. [quote name='ronja']chciałabym jeszcze niesmiało dodać, bo nie wiem czy wszyscy śledzą wątek Sombry, że ona już od wczoraj szczęśłiwie w nowym SWOIM domku[/quote] Cieszę się bardzo, bo jej sekundowałam dzielnie. Ronja, a może sunię w podpisie swym zamienisz na inną bidę?:cool3: A awatarek pozostanie bez zmian? :cool3:
  21. Na pewno Kryska, Gamoń, chyba Kostek. Reszte moze z mapy dogo?
  22. Wandul, dzieki, ze tak zaopiekowałaś się kicią. Myślę, że jesli jest ona młoda, dojdzie do pełnej sprawnosci z tą miednicą i łapkami. Co nie zmienia faktu, ze domek powinna mieć wyjatkowy i raczej niewychodzący.
  23. [quote name='Maćka']Kochani mam jedna bardzo dobra wiesc [COLOR=red][B]MISIO MA ZAKLEPANY DOMEK TUTAJ W WARSZAWIE, JESTEM PEWNA ZE OPIEKE I MILOSC BEDZIE MIAL ZAPEWNIONE !!!![/B][/COLOR][/quote] Maćka, jesteś cudotwórczynią! Jak znalazłaś?!
  24. A ja w myślach nazwałam ją Alfa (albo Beta, albo Gamma).
  25. Jeśli nawet to już Czas nadchodzi, to Lisek niech nie cierpi....niech Go Anioł zasłoni skrzydłem bez bólu...
×
×
  • Create New...