Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Mam dzwonić dopiero ok. 19, więc trzeba jeszcze poczekać. no, kurcze, sama jestem ciekawa :cool1:
  2. Suczki sa już w hoteliku.Ale nadal szukają domu!
  3. Znalazłam wątek suczek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33486[/URL] to one?
  4. To chyba normalne w schroniskach, bojący się pies, który szczeka ze strachu, to po co o niego dbać? I tak go nikt nie adoptuje.... No, ciekawe co powie jutro Magda...
  5. Damy mają pierszeństwo!
  6. [quote name='asiaf1']Madziu a czy jest wątek o mamusi i córeczce?[/quote] Jest gdzieś, dlatego pytałam mailem Asięf gdzie sa obecnie sunie. Ale gdzies mi to zniknęło....
  7. Kto da domek starszej damie?
  8. ja też jestem Małgosia, ale B.:cool3: co nie zmienia faktu, ze psiak powinien szybko znaleźć doek!
  9. co za urocze dzieciaki! Urodziły sie w schronisku czy trafiły tam już z mamą?
  10. To się okaze jutro :cool3: :evil_lol: Do tej pory pieski na tymczasie u nas trafiały się super, milutkie i spokojne. Ta warczaca dama byłaby nie lada wyzwaniem Ale boję się, ze jak okaże sie kompletną wariatką, to rodzina się zbuntuje i zabroni brać kolejnych lokatorów...:shake:
  11. To wylizywanie uszu to prawda! Mój ratlerek aż łapami przytrzymuje głowę Pelasi czy Dalii, zeby wykonać te niezbędne czynności!
  12. Otóż moi drodzy wiem już duzo. Jola K - dzieki za nr telefonu do Magdy. Zadzwoniłam do niej i pogadałyśmy. To nie jest PON (proszę to zmienić w tytule, ZuzuM). Po drugie jest w schronisku bardzo długo, moze i 2 lata. Zmieniono jej boks, Magdzie powiedziano, że została zagryziona. Ale się odnalazła na wybiegu. Jest szczekliwa i bojaźliwa. Dlatego nie raz dostała w kość od pielęgniarzy i od dobrego roku nikt do niej do kojca nie wchodzil. Co do sierści, nie ma jej za wiele, ale na skutek zaniedbania czy choroby, nie wiadomo. Nie pozwala sie dotknac i np. obejrzec zębów. Gdy szczeka to widać, ze nie ma wszystkich. Jest w sumie mała, ale ni wychudzona. Jutro Magda w schronie weźmie ją na spacer (na siłę, bo nie daje sie wyprowadzac), obejrzy, ja wieczorem do niej dzwonie i postanowimy, co z tym fantem robić. Magda moze jej zrobić podstawiowe badania u zaprzyjaźnionego weta i nawet transport nie byłby jakąs niemozliwą rzeczą( a to w sumie drugi koniec Polski).
  13. Martwi mnie tylko jedno, że sunia jest dzika. Jak ją leczyć, smarować, podawać leki, jak gryzie i ucieka? :shake:
  14. Agusiu, jesteś cudna, ze ją wziełaś... Wiek jak się okazuje nie ma nic wspólnego z zapadaniem na nowotwory...:cool1:
  15. Miałam wczoraj wziąć na tymczas Wilgę z Łodzi po operacji. Na szczęście sunia znalazła stały dom. A ja tak się przygotowałam psychicznie, ze teraz mi czegoś brakuje. Od wczoraj wiczorem wyszukuję biedę, aby jej pomóc. Mam na oku 3 sunie. Bo to musi być suka, nie szczeniak, mała. Reszta obojętna, tzn. moze być chora. Rozmawiałam z mężem o tej kudłasi. Może u nas znaleźć dom tymczasowy. Pomyślmy nad transportem.
  16. Wszystkiego najlepszego dla Neli i Mychy! Mycha to wspaniała dziewczyna i sunia będzie miała jak w raju!:lol:
  17. Pytam o to czy to rasowy PON dlatego,że jeżeli byłaby maleńka, to pogadam w domu nad tymczasem.
  18. PON-y nie sa malutkie, raczej średnie :cool1: skąd wiecie, że to rasowy owczarek nizinny?
  19. Więc czekam na wieści i małej damie :roll: Jak ona by się odnalazła w towarzystwie ratlerka, kundelka i jamnika? Wszystko to suki. I dwa koty, które jedzą i śpią razem z psami.... Mam więc problem.Bo to starsza sunia i powinna mieć dom stały. Tymczasowy to teraz ma w schronisku, nie?.... a ja mam tyle zwierzątek, jeszcze psa w kojcu.
  20. No to cioocia Gosia ma nockę z głowy... Będzie myśleć o Paryżu, Paryzankach i tym podobnych sprawach :cool1:
  21. Może być w boksie z sukami, bo to kastrat :oops:
  22. Szukamy domku dla elegantki....
  23. Dziękuję więc Tiger i Anielicy za domek! Wierzę, ze Binka jest szczęśliwa. A wolny domek tymczasowy jeszcze dziś się zapełni...:cool3:
  24. A ja podniosę... Tak zawalić sprawę... Szkoda, bo teraz zanim dziewczyny - Ksera i Agnieszka w coś się zaangazują, obejrzą problem ze wszystkich stron....
×
×
  • Create New...