-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Malutka Neli po długim leczeniu w nowym kochającym domu :)
malagos replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
a gdzie jest teraz sunia? Czy nikt z osób, którzy ją znaleźli nie moze jej wziąć? :cool1: -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
malagos replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Taka kawusia z bitą śmietanką, hi, hi :evil_lol: -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jamnisia kocha wszystko i wszystkich, więc na Binkę nie zwraca uwagi. A ta bidusia po sterylce zamknięta na noce była w kuchni (i słusznie bo siusiu na podłodze sie zdarzyło) i tak polubiła swoje posłanko i ciepły kocyk, że siedzac na nim broni tego swojego skrawka jak najdroższego skarbu. Warczy na przechodzace za blisko suczydła, ale przygłucha Pelasia raz nie zauważyła ostrzeżenia i odskoczyła, gdy Binka w powietrzu capnęła zębami. Teraz obchodzi kocyk Binki łukiem. Ale poza tym jednym incydentem sielanka. Takich psów jak te moja domowe cztery można mieć i piętnaście. Żartowałam :cool3: -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Po dnoszę Drobinkę! Czy ktoś pomoże mi ja wstawic na Allegro? Mam mały tekscik o niej.... -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witamy Was razem z Pelasią! Jest niedziela, świeci słońce, 17 stopni w cieniu - naprawde jest koniec października?! Siedzimy wiec sobie w ogrodzie, ja z kawa na leżaku, obok psie koleżanki wystawiaja pyszczki do słońca. Baaardzo kochamy takie lenistwo...:evil_lol: . Pelasia tylko nie próżnuje, bo ma tyle roboty, biedaczka, tyle norek mysich do spenetrowania, ze szkoda jej czasu na leżenie przy nogach pańci :cool3: Coraz to z innego katka ogrodu odzywa sie sapanie jamniczej tropicielki i szelest lisci rozgarnianych łapinkami. Jest bardzo kochana i nie pamiętam, jak było u nas w domu bez niej?:crazyeye: -
Jak wspaniale wygląda, jak widaź, że jest bezpieczna i zadowolona.... Kochane dziewczyny....
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
malagos replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote='aga =];2313909']jaka jest duża to na zdjęciu widać ;) [IMG]http://img279.imageshack.us/img279/144/dscf0045od9.jpg[/IMG][/quote] To nie jest odpowiedź. No moze i widać, ale nie ma do czego porównać. -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dałam ją teraz na animalia.pl i 24polska.pl ale gapiszon nie umialam wstawić zdjęć....Więc na razie zawieszm działalność, do jutra. -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ni i dlaczego nikt nie pamięta o małej Bince? Od jutra rusza akcja "szukamy domu stałego", Moriaa obiecała pomóc, ale ja z broku doświadczenia w materii szukania domków internetowo prosze wszystkich o pomoc! Kto może wstawic niunię na fora, dać ogłoszenia- jeśli jest się tam zalogowanym - PROSZĘ! Proszę podniosić watek, bo mnie do jutra nie bedzie na dogo! [SIZE=1]Ciocia Gosia idzie na imprezkę 50-lecia Koła Gospodyń Wiejskich, jako honorowy gość i nie wie, czy po księżycówce będzie mogła zasiąść przy komputerze....:oops: ;) [/SIZE] -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Mycha, pracuj, pracuj! Czy wiesz, że mieszkam nie tak daleko od Ciebie. bo 35 km przed Ostrołęką od strony Przasnysza? Może przywieziesz męża na poznanie suni? :cool3: -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Moriaa, wielkie dzięki! Drobinka bardzo dzielnie zniosła zabieg i jest już w dobrej formie. Mój TŻ mnie zaskoczył zupełnie pytając "no powiedz, że chcesz, żeby ona u nas została" i widać było, że szuka u mnie potwierdzenia swojego zamysłu...:cool3: . Ale gdyby Binka znalazła domek, u nas może znów coś by się przechowało, odkarmiło, podleczyło, wysterylizowało...chociaż tyle możemy zrobić dla tych biedaków. A tak zablokuje się domek tymczasowy... Powiedzcie, ze mam rację.....:oops: -
Jestem myślmi z Wami, kochane Dobre Duszki... Jak z tego ogromu psiego o kociego cierpienia wybrać stworzenie, któremu pomóc trzeba natychmiast....
-
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
A ja mam jeszcze kilka zdjęć z ogrodu, sprzed kilku dni! :multi: :multi: [IMG]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/1/IMAG0007.JPG[/IMG] [IMG]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/1/IMAG0008.JPG[/IMG] [IMG]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/1/IMAG0010.JPG[/IMG] -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Jest wyższa od jamnika, ale krótsza. Wazy 6,60 kg (dokładnie ), ma 3 lata. Jak stoi przy ratlerku, to wzrostem jest prawie równa, ale potężniejsza. -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
I po zabiegu: jaka jestem biedna :cool1: [SIZE=2][img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0037.JPG[/img] [SIZE=2][img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0038.JPG[/img] [SIZE=2][img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0041.JPG[/img] [/SIZE][/SIZE][/SIZE] -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Dziadowanie w kuchni, czyli fachowy dziading: [img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0116.JPG[/img] [SIZE=2][img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0118.JPG[/img] [/SIZE][/SIZE] -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
no to próbuję wstawić zdjecia. Tadaaaam! jeszcze przed zabiegiem: [SIZE=2][img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0115.JPG[/img] [/SIZE] -
Obejrzałam. Na wsi jest to oczywieste, że pies nie jest zwierzęciem, nie czuje, nie nalezy o niego dbać, nie jest w sumie przydatny. Mozna na nim zarobić tylko albo sprzedając szczeniaki za pół litra sąsiadowi, albo ten smalec....
-
Cholera, ja też aż mam ciarki. Znów głupie gęby, pewny siebie ton, prostactwo. No bo co w tym złego, że pomaga ludziom, bo smalec z psa ma właściwości lecznicze? A psów jest dużo, to po co żałować tych kilku? :angryy: