Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. No to do roboty, taka pogoda to nie dla bokserów!
  2. AgaiTheta, a moze na jeden domek załapie sie ta chudzina z Rudy Śląskiej? Nawet transport da sie załatwić...
  3. Jejku, ja też to znam...niby jestem już dużą dziewczynką :cool3: , ale zawsze boję sie takich rozmow...a to mąż, a to dzieci...:cool1: Lookata, trzymaj się!
  4. Lara, nie!! Przecież już była zdrowsza?....:placz:
  5. Mam nadzieję, ze Anabelka sobie poradzi doskonale. A może z boczku "ukryta kamera"? :evil_lol: A poważnie to znam te małe ząbczaste histeryczki.
  6. Halo. Śląsk, pomózcie lookacie!
  7. Nie, to nie były pieski z Ligoty, tylko z Korabiewic-duży szczeniak i mała dorosła suczka. Ligotę tylko wspomniał prowadzacy. Podano kantakt, namiary, konto.
  8. a ja muszę się pochwalić, aha :cool3: Wykapałam wczoraj Lilusię, mówiąc jej, że prawdziwe damy kapią się przed snem. Nic to nie dało - tak przerażonego psa pod prysznicem nie wiedziałam! Potem ją wytarłam, ponosiłam na rękach, ułozyłam do spania na fotelu, a po chwili znalazłam damulkę w naszym małżenskim łożu :evil_lol: Czyli był to "jej pierwszy raz" ! Będa z niej ludzie, mówię Wam!
  9. ale ślicznotka! Tekścik tez dobry... Wiele bym dała za to,że by móc taka kudłasię przygarnąć!:razz:
  10. Dziewczyny, zgłoscie te schroniska tu: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=43311
  11. Ale byłoby dobrze, maluszek miałby już swoja rodzinkę!
  12. Rzeszów tez kawał drogi, ale jest to nadzieja. Seaside, bardzo sie cieszę, ze są osoby do pomocy w schronisku....teraz będzie tylko lepiej!;)
  13. Śledze ten wątek od poczatku i bardzo mi sie podobają Wasze działania. (a tak, taką miałam wewnętrzną ochotę pochwalić te wspaniałe osoby :evil_lol: :loveu: )
  14. No nie wiem..........w łazience śpi na pralce Macilinek, syjam. I gdy sie wejdzie i zamyka za sobą drzwi, on zeskakuje z pralki i ładuje sie na kolana osbie siedzacej :evil_lol:
  15. Przydałoby sie jej lepsze jedzonko....Czy jeszcze ktoś odwiedza to schronisko z wolontariuszy? Aż sie boję pytać po tej nieszczęsnej mojej przygodzie z PON-ką :-(
  16. To rewelacyjne wieści z rana! Mycha, a bywasz w tym schronisku koło Ciechanowa? Może jakieś pieski wypatrzyłaś? O wyzełku czytałam....Może jakaś aukcja?
  17. Może wspomóc tę akcję sedalinem? Nasza dzika Lili uciekła nam z samochodu i łapaliśmy ja po krzakach 4 dni, aż po podaniu sedalinu wyszła wprost do naszych rąk....Tak nam zalecił lekarz....
  18. cieszyła się , ale po chwili. Jak zrozumiała, ze tu jest fajnie, wygodnie, cieplutko i ciagle głaszcza po łepetynie....:cool1: Aż posapywała z rozkoszy. Identycznie jak Malinka, która też nie znała kolan. No i niespodzianka, gdy oglądałam ulubiony serial (wtedy zasiadam na słynnej kanapce przed TV, a psy i koty biegną na wyscigi, by zajać lepsze miejsca obok i na mnie :evil_lol: ), Liluś się kręciła przy nas, podpatrywała... Nawet jej nie wołałam, bo był scisk jak piorun. A ta biedusia nie zuważyła, ze jedna sztuka schowała sie pod narzutę i wskoczyła....na ratlerkę. Ta podniosła jazgot, nakrzyczała na Lilusie, ale ułozyły się wszystkie zgodnie obok siebie. Czyli na 2 osobowej kanapce ja, 3 suczki i 2 koty. Zabrakło Pelasi, ale ta spała u mnie w łóżku. [SIZE=1]W sumie dla takich chwil warto zyć....:evil_lol: [/SIZE]
  19. Jeśli Babcia boi sie, ze sunia zostanie na zawsze, to weź ją tylko na jakiś czas, poszukaj domu... Ona tam umrze :placz: Kurcze, gdyby to było 100, 200 km ode mnie, wsiadłabym w samochód i ja przywiozła. Jako 6 psa, ale tylko na tymczasowo. Ale to jest tyle setek km!!
  20. Dziewczyny, a moze chociaż ogłoszenia na słupach, przystankach, klatkach schodowych?
  21. Peter, a ten drugi dom? Nie mozna im zaproponować kolejnego psa z Ligoty? Tam napewno został jakiś owczarek....:shake: Ale, ale to u Ciebie zwolnił się "tymczas"? :diabloti:
  22. Dla takich "dzikusków" przydałby się dom tymczasowi, odchuchanie, oswojenie, nauka zycia od podstaw... U mnie dzika sunia po 10 dniach śpi w łóżku, chodzi bez smyczy i bawi sie z kotami! Wiem, łatwo powiedzieć, ale życzę temu maluchowi dobrego opiekuna .............
×
×
  • Create New...