Jump to content
Dogomania

Kalina

Members
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Kalina

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.fundacjafelis.pl

Converted

 • Location
  Lublin
 1. Przepraszam, ze to trochę taki spam- nie spam, ale trzeba pomóc... Trzeba po prostu wejść tutaj: [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=569049186505995&set=a.569049166505997.1073741833.204900622920855&type=3&theater"]https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater[/URL] i kliknąć "lubię to" To konkurs organizowany przez lubelską agencję PR dla lubelskich OPP. Do wygrania: profesjonalna kampania 1%-towa. Całkowicie lokalny zasięg plakatowo-bannerowo-medialny. Nie będę dla żadnych innych pro zwierzęcych OPP z dogo konkurencją. To dla mnie olbrzymia szansa, bo na pro zwierzecym rynku lubelskim zgarniam najmniej z podatku, choć robię niemało ( w 2013r 139 adopcji i 155 sterylizacji) Przegrywam obecnie prawie 300 głosami . Potrzebuję uderzeniowego wsparcia. Głosowanie trwa do 6 stycznia. Wszystkim, którzy pomogą, klikną i udostępnią- bardzo dziękuję.
 2. Trzeba po prostu wejść tutaj: [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=569049186505995&set=a.569049166505997.1073741833.204900622920855&type=3&theater"]https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater[/URL] i kliknąć "lubię to" To konkurs organizowany przez lubelską agencję PR dla lubelskich OPP. Do wygrania: profesjonalna kampania 1%-towa. Całkowicie lokalny zasięg plakatowo-bannerowo-medialny. Nie będę dla żadnych innych pro zwierzęcych OPP z dogo konkurencją. To dla mnie olbrzymia szansa, bo na pro zwierzecym rynku lubelskim zgarniam najmniej z podatku, choć robię chyba najwięcej ( w 2013r 139 adopcji i 155 sterylizacji) Przegrywam obecnie prawie 300 głosami . Potrzebuję uderzeniowego wsparcia. Głosowanie trwa do 6 stycznia. Wszystkim, którzy pomogą- bardzo dziękuję.
 3. Jutro rano pojadę na miejsce i zobaczę. Zawiozę jedzenie. Namiary już mam.
 4. Wiecie co... byłam wczoraj a wlaściwie dzisiaj, o 1 w nocy w Swiderkach. Ale ciemnica okropna, mróz... Wrociłam z niczym. Dziś wioze koty do nowych domów do Wawy i wracając nałozę trochę drogi i zajade tam znowu, tym razem wczesnym popołudniem. Mam nadzieję, ze psina będzie.
 5. karmik, zadzwoń do mnie zaraz !!!!!!!!! To może być moja zaginiona sunia, a mieszkam teraz koło Kocka!!! 601281156. Nawet w srodku nocy!!!
 6. Kalina

  Tu prosze nie wchodzić ! :P

  Sorry za spam, ale przypominam, ze jeszcze przez 3 godziny można oddac głos na krakvet.pl/forum na zdychajace z głodu psy w podlubelskim zadupiu o nazwie Rachów Stary. Zgodnie z umową dogo-miau w listopadzie br własnie ten kandydat został uznany za najbardziej potrzebującego i na niego głosujemy!
 7. Sorry za spam, ale przypominam, ze jeszcze przez 3 godziny można oddac głos na krakvet.pl/forum na zdychajace z głodu psy w podlubelskim zadupiu o nazwie Rachów Stary. Zgodnie z umową dogo-miau w listopadzie br własnie ten kandydat został uznany za najbardziej potrzebującego i na niego głosujemy!
 8. Kalina

  Mobilizacja !!!

  Bardzo prosze wszystkich o zagłosowanie na krakvecie. Króliki gonią nas starsznie, Rachów przegrywa. Proszę o popędzenie znajomych do głosowania. Jeszcze mamy 4,5 godziny! rejestracja i logowanie to nie tragedia. Zajmuje raptem 5-7 minut!
 9. Przypominam o głosowaniu na krakvecie. Jak się dalej ludzie nie ruszą, to króliki nas przegonią a w Rachowie psy wyzdychają z głodu!!! Mamy czas tylko do pólnocy !!!!
 10. Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie!

  PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki.

  link do wątku głosowania http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień

  Dla kogoś to dwa kliknięcia, dla tych psów to nieoceniona ogromna pomoc...

 11. Ja go widuję codziennie. On ganiał z takim małym czarnym spanielem, same dredy. Spaniela złapała moja znajoma i pojechał do schronu. Widziałam ich i u mnie pod blokiem i pod Carrefourem i dalej, na Lucyny Herc... Cholera, trzeba go zabrać bo on gania przez WItosa i w koncu cos go trzepnie:(
 12. http://www.dogomania.pl/threads/206252

  Zparaszam bardzo serdecznie na bazarek cegiełkowy dla głodujących psów ze schroniska w Radomsku. Jedna cegiełka to tylko 5zł, każda cegiełka to jeden posiłek dla psa. Potrzeba tak niewiele, by pomóc tym głodującym psiakom. Prosimy też o podnoszenie bazarku.

  Pozdrawiam, faith35.

 13. Kalina

  Chory 3 mies. CC do uśpienia lub adopcji

  [quote name='gryf80']dodać na forum molosy?[/QUOTE] Tak, bardzo proszę.
 14. ZAdzwonił do mnie facet. Z racji tej, ze prowadzę fundację pomyślał zapewne, ze będę mogła przyjąć psa do siebie. A ja robię głownie sterylki wolnożyjącym kotom i na CC nie mam ani miejsca ani czasu. Tym bardziej, ze CC jest chory, podobno zachłyśnięty olejem... Facet był u 3-ch wetów, z czego dwaj to fachowcvy do d*** ( wiem bo znam) Wydał 600zł i mówi, że więcej już nie bedzie inwestował. Albo psa uśpi albo odda. Wysłałam go dziś do mojej wetki, kobity z głową i niemałą wiedzą. Oraz obiecałam że na stosownych forach zapytam o możliwość pomocy finansowej lub adopcji. Z tym że to adopcja psa do długiego leczenia, uprzedzam lojalnie. Ma do mnie dzownić po wizycie u mojej wetki i wtedy podejmiemy decyzję co dalej ( tzn on podejmie) Dam znac co i jak, ale może ktoś zechciałby pomóc, bo szkoda mi psiaka jak cholera :(
×