Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Wcześniej ktoś mówił, ze boi się np. kija od szczotki. Więc wyobrażam sobie, jak sie boi też chwytaka....
  2. No dobra :eviltong: Pudel to moja wymarzona rasa, a retlerek to moja ukochana rasa. Zostały yorki....
  3. Aniu, bardzo mi milo :oops: Wiecie, ze ja nie znałam do tej pory shih tzu, jako rasy - nikt ze znajomych nie miał takiego cudka. Jakoś tak na ulicy też ich sie nie widuje ... Niechcący stworzyłyśmy, pod egidą Alpiny, Klub Miłosników shih tzu :cool3: :multi: co tam yorki, ratlerki (!), pudelki!
  4. [quote name='agusiazet']Czyli Zadra u Was zostaje i znowu zwierzyniec w liczbie czterech czyli Wasza norma! A Niki - Lidka odkryła w w zamojskim schronie długowłosą kopię Zadry.[/quote] No to ja tu dajcie, obejrzymy kolejna bidę....:placz: A z tego, ze Zadra zostaje u Was, cieszę się, choć zal takiego super domku tymczasowego :cool1:
  5. cieszę się, ze cioteczce Gamoń podoba sie suczynka :cool3: Szukamy domku! A moze Tanitka ma jeszcze jakieś kontakty po Kuli?
  6. a czy ja muszę teraz czesać Majeczkę? I czym? Grzebień z takimi obrotowymi zębami, jak mam dla persiczki? Czy szczotka? Jutro będę w Ostrołęce z Agą u okulisty, obok jest dobrze zaopatrzony sklep zoo, to mogę coś kupić.
  7. ciekawa jestem, czy znalazł dom? Czy nadal szuka...
  8. Pamiętacie, była taka grubiutka mix-jamniczka z Lodzi, wzięła ją na tymczas Tanitka! Nazywała sie Kula, znalazła super domek!
  9. :shake: Trzymaj sie i pisz co z nią po powrocie
  10. sliczne psiaczki, że o kotach nie wspomnę.... Niesamowity jest ten charcikowaty, te oczyska z ciemną obwwódką sprawiaja wrażenie 2 razy wiekszych niż w rzeczywistosc :-o
  11. cieszę się, ze maluszek ma szanse na domek! Żeby tylko lekarz pozwolił...
  12. Ja dopiero teraz tu zajrzałam i jestem urzeczona stfforami! Genialne stadko! Ja taz ma psy i koty zawsze zadziwioa mnie fenomen współistnienia tych tak odmiennych zwierząt. Pogłaszcz te ryjki ode mnie, proszę! :loveu:
  13. Pewnie, ze jest śliczna! a jakie ma oczy i rzęsy! Maja Majeczka też jest śliczna, tylko że inaczej....
  14. Tyle kłopotów z tą sunią...Czasem wszystko jak na złość źle idzie, ale będzie wszystko dobrze! Rzeczywiście, przenieść takiego kolosa i to bezwladnego, to problem. chyba łatwiej na kocu?...a nie moze w lecznicy sunia zostać jeszcze kilka dni, moze trzeba jej podać jekis leki wspomagajace to wybudzenie? Pewnie ta padaczka dala tak silny efekt narkozy :cool1:
  15. Aniu, weźmiesz ja? Na stałe, czy tylko do fryzjera?
  16. No nie! Nie wierzę...nie zostawiajcie tego tematu....:shake:
  17. Zdjecia super! To sliczny pies, niezaleznie od tego jak się nazwywa! Gonia, a ucałuj dubeltowo swego chłopa! To wspaniały facet! Nawet nie wie kiedy dał sie wciagnać w dogomanię :)
  18. Rzeczywiście jest sliczna. Ronja, zamieniamy sie ? Biorę Drucika, wychodzi sobie na siusiu kedy chce... a daję Ci Zulkę, która nie daje sie pogłaskać :placz:
  19. Tak, o to mi chodziło, dzięki, Alpinko. Chcialam zobaczyć, czy shih tsu moze być ładny :angryy: Moze!!:loveu:
  20. Kochani :mad: :mad: Ja tu naleweczki produkuję, olbrzymi słój ogóreczków dziś zakwasiłam na małosolne, obmyślam, jakie ciasta upiec... Eh, chyba sama z moim Tomaszem usiadę, zjemy, wypijemy, porobimy sobie nawzajem zdjecia i pokazemy się na forum :diabloti: :shake: A z Łodzi macie 120+100=220 km.
  21. No, kochane psiaki, do domku!
  22. Jamniki kocha też Celina12....I Tanitka, ale ona dzis "dostała" wyzelka na tymczas z Wrzesni.
  23. Wrzesiek, czyli Wrześ ;) Sliczną ma sylwetkę, mimo wychudzenia. A dojechali już do tej Tanitki? :oops: Bo by coś mogła napisać, kobieta jedna :mad:
  24. nie ma komu odpowiedzieć na pytania, wstawić zdjeć :cool1:
×
×
  • Create New...