-
Posts
44558 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
AMBER - bursztynowa piękność zostaje u Jo37!Szczęściara!
malagos replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jo37']Jamniczka .... ?. Że też nie doczytałam się . Tylko co robią te stojące uszy na widok wiewiórki ?.[/quote] Te uszy sobie stoją, bo moze są po babce-terierce, a jamnikowata reszta po prteściowej?:cool3: :diabloti: Aśka, będziesz u nas w niedzielę? -
A poza tym sunia czuje się wyśmienicie. Jak reszta stada, moze zamieszkać w kuchni. Apetyt rewelacyjny, ale nie dam sie nabrać na te wpatrzone we mnie starcze, zamglone, oczka. I tak dostała dzis 4 maleńkie porcje. Czyli brzuszek to jakieś przejsciowe kłopoty. Moze będzie chetna osoba na Zulke. Muszę z nią pogadać. Trochę by sie uluźniło w naszej chałupie. ale nie może trafić do byle kogo, tylko najlepsza osoba i dom. Przymierzylismy sweterek i Majeczka wygląda rewelacyjnie. Najlepszą minę miała znajoma kobieta, która przyniosła mi zamówione jajka. Takich okragłych oczu dawno nie widziałam! Pies w swetrze! I do tego z golfem! Zdjecia póżniej wstawie, bo potrzebuję pomocy, a pomocnik zajęty.
-
Dziś przyszła paczka od Alpiny. A w niej...sweterek! i intrukcja zakładania sweterka. I smycz, i poszewki na poduszeczkę, i śliczny ciepły kocyk, i zabaweczka, i smakołyczki! Dzięki, Gosiu! Dziś nie załozę jeszcze sweterka, ale jutro tak, i zrobimy zdjecia. Bo starowinka cos niezdrowa. Kupka nie za specjalna, rzadka, galaretowa :shake: Nie wiem, skad. Kurczak świeży, ryż, marchewka. I apetyt niespecjalny po południu. Ale przed chwilą pojawiła sie w kuchni i podałam jej miseczkę z niedojedzonym mięskiem, zjadła z apetytem. Kupiłam twarozek, ale podam dopiero jutro, jak miną kłopoty żołądkowe. Humor dopisuje, Majeczka jest raźna, podskakuje, ogonkiem macha do psów.
-
Celestynów- kudłacze z grzywką małe i duże/ mają domy
malagos replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania14p']Postaram się sprawdzić, ale czy oni mają czytnik, to pojęcia nie mam. Jeśli chodzi o płeć, to znajoma Pani psycholog, osoba z pewnym doświadczeniem życiowym i psim przygarnęła na wsi szczeniaczka, który miał być zlikwidowany. Obejrzała maleństwo i zawołała męża żeby przyniósł jej nożyczki, bo piesek ma jeszcze pępowinkę nie obciętą, na szczęście do operacji nie doszło, bo mąż ma dobry wzrok, a i ona w okularach zobaczyła, że to piesek, a nie sunia :evil_lol:. Kropek ma się dobrze, od 8 lat.[/quote] :loveu: :loveu: Oj, te baby! -
Jezoo, jak mało czasu ma ta biedulka!
-
[quote name='malagos']Bupe? a cóż to jest? Moze jeszcze raz podam nr tel. do Mateusza: 510 269 277 jutro go wykasuje, zeby było ok.[/quote] Przeprszam...jedną cyferkę zmieniłam....:oops:
-
Maleńka, łagodna Psotka z Buku - ma wspaniały, rozumny dom.
malagos replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wywód pani nieco filozoficzny, dla mnie wystarczyłoby jedno zdanie "Czy jestem zadowolona? bardzo", ale i tak się cieszę niezmiernie! :loveu: -
Ja też nie widzę.... bigos, jesteś jeszcze? Poprawisz?
-
Nielegalne schronisko w Wolce Kozlowskiej
malagos replied to szybszy_od_dylizansu's topic in Schroniska
Na miłość Boską, nie zostawiajcie tak tego! Czy oprócz tych dwóch zwaśnionych stowarzyszeń nie ma nikogo, kto by pomógl?! Szybszy, nie rezygnuj!!! -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Świete słowa. ciekawe tylko, jakie pan ma wraunki. Trzymam kciuki, zeby to był ten wymarzony domek :p -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='LittleMy']pokazesz ? :cool3:[/quote] :loveu: Ja Lilusi zrobiłam z nogawki od spodni piżamowych mego męża....:p -
zrobione, pw do tanitki.
-
Pudliczka Milka - MA DOM!!!! Cieszymy sie bardzo!!!
malagos replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Taki zadziorny malec trafił do Bianki, moze chce jeszcze jedną małą jędzopkę?...Żartowałam..... -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
kochana psinka, wszystko bedzie dobrze, maleńka.... -
Buba to taki maly, poreczny piesek! Trafi do bloku czy do doku, i tu i tu doskonale. Czekam gryzac resztki paznokci :cool3:
-
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
malagos replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Taaa, za charcika włoskiego moze ujść, tym bardziej, że psy jak ludzie, na starosć bardzo sie zmieniają :evil_lol: albo powiedz, ze to terier skierniewicki. I nie skłamiesz;)