Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44560
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Okrąglutka Funia chce do domku :placz:
  2. Czasem stosuje sie ograniczenie ruchu, np. w klatce. U młodych psów zlamania goją się dobrze. Ale wg mojej wiedzy powinna byc noga unieruchomiona.
  3. Powiedzcie, proszę, czy to maleństwo jest wysterylizowane?
  4. wysłalam zdjecia Milki do koleżanki.
  5. A nie am godzin - po prostu niedziela :cool3: Ja wstaję rano i od ósmej możemy zacząć ....
  6. Mareczko, ciocia malagos ma nowe sferyczne cholernie drogie okularki i widzi wszystko!! :evil_lol: A ratlerki ja też lubię poobgadywać...
  7. To sliczny psiak... ciekawe, ma szanse na wyleczenie? nie ma wewnetrznych obrazen?
  8. Mi najłatwiej kupować w sklepie mięsnym podroby (serca, ozorki, płucka, nerki - w równych ilościach, np. po kilogramie, dzielę na cztery torebki foliowe, zamrażam, wieczorym wyjmuję paczkę, rano, zanim sie ubiore i oporządzę dobytek, zdaży sie to ugotować z warzywami, potem zasypuję płatkami jęczmiennymi, owsianymi lub makaranem lub ryżem) i wieprzowe przełyki, po 2.5 zł za kg. Mam 7 psów. Rano dostaja po garści suchego, zamawiam na Animalii.
  9. Pamiętam, Bianeczko i dlatego jes mi tak przykro...nie zdążyłyśmy... Jak pomyślę, ilu nie zdażymy pomóc, to płakać się chce :-( A te nasze "tymczasowiczki" nawet nie maja pojęcia, jakie ogromne szczęście miały w zyciu :p
  10. na dogomanii nie ma pojęcia "daleko" :eviltong:
  11. Majeczka to chodząca łagodność. Nie słyszy, nie widzi, nie szczeka, ledwo chodzi na rozstawionych łapeczkach, kołysze pupką i kitką na końcu ogonka....A zębów u niej też tylko kilka i to ruszajacych się.
  12. Pytała mnie moja psiapsiółka z Warszawy o małego pieska dla kolezanki z pracy (ratlerek lub york :cool1: ). Pewnie, yorki tu stadami chodzą, za nimi ratlerki :diabloti: Już zaczęłam ją przekonywać, ze ta kolezanka NA PEWNO szuka pudelka, dziewczynki, 5-letniej :p Jutro ciąg dalszy przekonywania....
  13. Boję sie, po opisie zmian chorobowych, ze to początek wodobrzusza. Przy ucisku zyły wrotnej (np. powiększenie watroby na tle zapalenia, nowotworu) przysięk przedostaje sie do jamy brzusznej. W przesięku jest białko, pies chudnie, mieśnie zanikaja mimo podawania jedzenia. Karma watrobowa jest tu jak najbardziej wskazana.
  14. Ja też kupiłam grzebyk. Wziełam Majeczkę na kolana i wyczesałam uszki. Po pleckach grzebyk sie omyka, tu lepsza byłaby szczotka. Majeczka nie lubi (boi się?) dotykania łapek i pazurków. Moze ja bolą? Może jakis reumatyzm?
  15. Wyzły górą! :diabloti: Wzajemne psie relacje to doskonały temat pracy doktorskiej :p
  16. No i kiszka. Doskonały tymczas odpadł.:shake:
  17. pokażę kolezance z Warszaw. Ale ja tu nie mogę włazić, ciagle coś ....:(
  18. Zajrzyjcie, kobiety, na wątek psów z Brzegu :angryy: Tak długo czekała Żabcie i mała Julka :shake: Zniknęły ze schroniska :-( , kilka innych "dzikawych" psów też.... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59171
  19. [quote name='gregj']już jedna wyżełka jako członek rodziny jest, niestety żona drugiego się przestraszyła :lol:. A już się zgadzała.... :shake: I taka świetna parka do bikejoringu by była[/quote] moze nic straconego?....Trzeba dobrze popracować nad żonką :p
  20. Nie zostawiajcie tej sprawy... Czy one zostały uśpione, czy ....Krzyczki nie bawiły się w usypianie, tam była łopata. Znacznie tańsze rozwiazanie :-(
  21. Moja znaleziona staruszka shih tzu ma tatuaż, wg mnie, 4 cyfry, bez litery. Czy ma któryś oddział litere Q lub O , któer mylnie ja odczytuję jako "0" ? Czy 4-cyfrowy moze być z hodowli zagranicznej?
×
×
  • Create New...