Mi najłatwiej kupować w sklepie mięsnym podroby (serca, ozorki, płucka, nerki - w równych ilościach, np. po kilogramie, dzielę na cztery torebki foliowe, zamrażam, wieczorym wyjmuję paczkę, rano, zanim sie ubiore i oporządzę dobytek, zdaży sie to ugotować z warzywami, potem zasypuję płatkami jęczmiennymi, owsianymi lub makaranem lub ryżem) i wieprzowe przełyki, po 2.5 zł za kg. Mam 7 psów. Rano dostaja po garści suchego, zamawiam na Animalii.