Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44560
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Rzeczywiście, zlocik się odbyl i raczej zdjecia zlotowiczów się robiło. Ale Majeczka była ogólnie podziwiana przez wszystkich i każdu musiał wysłuchać jej historii. Gosciła sie razem z nami i wszystkimi psami w ogrodzie, jak prawdziwa dama. Ale za chwilke zdjecia Majeczki :cool3:
  2. rodzinka Basi0607 [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/26158.jpg[/IMG][/B] Lamia2 i Basia0607 [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/26162.jpg[/IMG][/B] i wszyscy razem machamy Tomeczkowi-fotografowi [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/26164.jpg[/IMG][/B] od lewej: Ania-Sonia, za nią moja siostra, Jo37, TŻ Ani, w zielonej koszulce ja, Lamia2, jej TŻ, Basia0607, jej TŻ i córka.
  3. Zlocik sie odbył...:cool3: Zakończył sie wielką burzą (ale nie salonową, o nie!). Nie było wielu uczestnikow, ale ci co byli to super fajni ludzie! Nareszcie mozna było pogadać o psach bezkarnie i długo, wypytać o różne psie historie, niedokończone i dokończone wątki, kulisy rożnych spraw, dogomaniackie przygody, ciekawe przypadki..... Nasi mążowie obiecali sobie na przyszłość też jakieś nicki sobie wymyslić, ale ich uświadomiłyśmy, ze już mają :p Po prostu kazdy to TŻ. Gdy ich w końcu znudziły psie historie, poszli ogladać kolekcje aparatów fotograficznych Tomasza. Jo37 i Ania-sonia oraz moja córcia i córka Basi0607 [B][img]http://upload.miau.pl/3/26154.jpg[/img][/B]
  4. Kiedyś było w tytule 7 szczeniakow, teraz 4, te 3 znalazły domy?
  5. Boże, i pewnie nikt się nie zadeklarował?... szkoda maluszków :shake:
  6. Będziemy mysleć! Żeby tylko nie padalo, bo będzie kiszka...:roll:
  7. Jutro też przyjada do nas gscie, kilku dogomaniaków! Ania-Sonia, która od poczatku kibicowała Pelasi i którą poznałam na imprezce dogomaniackiej w Warszawie, i Jo37, i Basia0607, jamnicza wielbicieka...:loveu:
  8. Jamniczki wyjechały na wakacje w góry, Beskidy. Pan ma specjalny plecak i Fajka bedzie sobie zwiedzać trasy na "barana". Figusia poradzi sobie na piechotkę :cool3:
  9. Dziekujemy i wstawimy zdjecia! Zmysł, nie obiecuję tylko Majeczki w sweterku (bo goraco), ale moze być na golaska? :cool3:
  10. To chłopak czy dziewczyna?
  11. Nie, chyba nie. Oglądałam brzuszek i nie widać blizny. Ale przy takiej siersci można jej nie zauważyć.
  12. Aniu, nie było u nas pradu, bo burza i dlatego teraz odpisuję. Przyjedźcie rano, kiedy chcecie zresztą, ale moze mniejszu upał. Nic nie przywoźcie, wszystko gotowe, składkowe pieniążkowo. W Krasnosielcu pytajcie o lecznicę Tomka Bielawskiego albo zadzwoń do nas, pokierujemy [B]0692 781 745[/B] Czyli z warszawy na Pułtusk, Maków Maz., w Makowie przy Zalewie na Ostrołękę, po jakichś 4 km drogowskaz w lewo w las "KRASNOSIELC", po 18 km wjedziecie do wsi i przy kościele albo kilkadzisiat metrów dalej, w Rynku zadzwońcie.
  13. Nie wiemy, ile lat ma. Czasem wygląda na 100, jak idzie pomalutku, łapki sie rozsuwaja na parkiecie, przewróci sie , chwilkę poleży, pozbiera do kupki i dalej idzie. Albo jek stoi zapatrzona i zamyslaona, taka starowinka. Albo jak tak śmiesznie mlaszcze pyszczkiem. Ale czasem wyglada młodo, jak na spacerku podbiegnie, podskoczy, aż uszy fruwają! Jak pogoni kota i szczeknie na niego! Nie znam sie na tej rasie, pierwszy raz widzę takiego cudaczka, ale ze jest starowinką, to widac...
  14. [quote name='malagos']Kochani, czy czekają u Was moze na domek jamniczki? Dziewczynki? Mam dobry domek u młodej osoby...[/quote] a moze ?....:oops:
  15. [quote name='Ania-Sonia']Strasznie mi przykro Malagos, za mało "szumu" chyba robiłaś, bo jakoś przeoczyłam zaproszenie :oops: :oops: Wybacz kochana, dla mnie byłaby to wielka przyjemność znów się z Tobą zobaczyć, byłaś przecież (ale to nie tylko dla tego :lol: ) jedną z pierwszych dogomaniaczek, które poznałam osobiście. To było ważne wydarzenie w moim życiu! Spróbuję jeszcze pertraktować z TZ-etem, ale czarno to widzę :shake:[/quote] ....a ja i tak czekam na Ciebie....:eviltong:
  16. Ale dobre wiesci! No to trzymamy kciuki za decyzje Kochanej Mamusi! :loveu:
  17. No to Natalia zostala...jakby to powiedzisć, Mamusią? :cool3: A jak Nattalio, z kupką i siusiu? Moze trzeba maluszkowi pomasowac brzuszek mokrym cieplym wacikiem? Tak jak to robi suczka. Nadgorliwe sucze mamy wylizują pupcie szczeniąt nawet calkiem duzych, biegających i szczekajacych, ale jak matka liże brzuszek, malec zawsze poddaje sie bez gadania (widać, ze to jest miła chwila ;) )
  18. Gamba, dobrze, ze jesteś i czuwasz :cool1:
  19. Anuś, nic nie stoi na przeszkodzie, by znów urządzić zlocik...Bo w tę niedzielę będzie nas garstka, doslownie kilka osob... Mało pw wysłałam, o zlociku przypominałam na watkach, gdzie udzielasz się Ty, Ania14p, Marka, Eurydyka i inne dziewczyny, które miałam przyjemnośc poznać osobiście :p I na wątku ostrowskim, ale stamtąd żadnego odzewu, nawet "pocałuj nas w ..." :shake:
  20. Mamusiu :-( ale dobrze, ze to bunia ją uratowała ! Bardzo wielkie podziekowania! Ile kosztuje taka operacja?
  21. a "moja" Majeczka (:cool3: ) nie wchodzi do łóżka...Myślę, ze to dobrze, bo jakby nie daj Bóg spadła, to chyba by sie rozsypała :razz: , jak figurka z porcelany....
  22. Tę ratlerkowatość od Oktawii tez wysłałam do tej pani... Może sie na cos zdecyduje, na Boga ;)
  23. Kochani, czy czekają u Was moze na domek jamniczki? Dziewczynki? Mam dobry domek u młodej osoby...
  24. no coś Ty, mój ratlerek jest rasowy :eviltong: :evil_lol: (oczywiscie żartuję). Lubię te małe jędzopy. Pewnie dlatego znajomi zwracaja sie do mnie by poszuakać ratlerka do wziecia....
×
×
  • Create New...