-
Posts
44560 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
rodzinka Basi0607 [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/26158.jpg[/IMG][/B] Lamia2 i Basia0607 [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/26162.jpg[/IMG][/B] i wszyscy razem machamy Tomeczkowi-fotografowi [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/26164.jpg[/IMG][/B] od lewej: Ania-Sonia, za nią moja siostra, Jo37, TŻ Ani, w zielonej koszulce ja, Lamia2, jej TŻ, Basia0607, jej TŻ i córka.
-
Zlocik sie odbył...:cool3: Zakończył sie wielką burzą (ale nie salonową, o nie!). Nie było wielu uczestnikow, ale ci co byli to super fajni ludzie! Nareszcie mozna było pogadać o psach bezkarnie i długo, wypytać o różne psie historie, niedokończone i dokończone wątki, kulisy rożnych spraw, dogomaniackie przygody, ciekawe przypadki..... Nasi mążowie obiecali sobie na przyszłość też jakieś nicki sobie wymyslić, ale ich uświadomiłyśmy, ze już mają :p Po prostu kazdy to TŻ. Gdy ich w końcu znudziły psie historie, poszli ogladać kolekcje aparatów fotograficznych Tomasza. Jo37 i Ania-sonia oraz moja córcia i córka Basi0607 [B][img]http://upload.miau.pl/3/26154.jpg[/img][/B]
-
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
To rewelacja! -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
malagos replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Kiedyś było w tytule 7 szczeniakow, teraz 4, te 3 znalazły domy? -
maluteńka sunia maltretowana przez pijaka!!!!-już w nowym domku!!!
malagos replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Boże, i pewnie nikt się nie zadeklarował?... szkoda maluszków :shake: -
Będziemy mysleć! Żeby tylko nie padalo, bo będzie kiszka...:roll:
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro też przyjada do nas gscie, kilku dogomaniaków! Ania-Sonia, która od poczatku kibicowała Pelasi i którą poznałam na imprezce dogomaniackiej w Warszawie, i Jo37, i Basia0607, jamnicza wielbicieka...:loveu: -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Jamniczki wyjechały na wakacje w góry, Beskidy. Pan ma specjalny plecak i Fajka bedzie sobie zwiedzać trasy na "barana". Figusia poradzi sobie na piechotkę :cool3: -
Dziekujemy i wstawimy zdjecia! Zmysł, nie obiecuję tylko Majeczki w sweterku (bo goraco), ale moze być na golaska? :cool3:
-
Skierniewice-maleńkie cudo,naprawdę cudo!ma dom!
malagos replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
To chłopak czy dziewczyna? -
Aniu, nie było u nas pradu, bo burza i dlatego teraz odpisuję. Przyjedźcie rano, kiedy chcecie zresztą, ale moze mniejszu upał. Nic nie przywoźcie, wszystko gotowe, składkowe pieniążkowo. W Krasnosielcu pytajcie o lecznicę Tomka Bielawskiego albo zadzwoń do nas, pokierujemy [B]0692 781 745[/B] Czyli z warszawy na Pułtusk, Maków Maz., w Makowie przy Zalewie na Ostrołękę, po jakichś 4 km drogowskaz w lewo w las "KRASNOSIELC", po 18 km wjedziecie do wsi i przy kościele albo kilkadzisiat metrów dalej, w Rynku zadzwońcie.
-
Nie wiemy, ile lat ma. Czasem wygląda na 100, jak idzie pomalutku, łapki sie rozsuwaja na parkiecie, przewróci sie , chwilkę poleży, pozbiera do kupki i dalej idzie. Albo jek stoi zapatrzona i zamyslaona, taka starowinka. Albo jak tak śmiesznie mlaszcze pyszczkiem. Ale czasem wyglada młodo, jak na spacerku podbiegnie, podskoczy, aż uszy fruwają! Jak pogoni kota i szczeknie na niego! Nie znam sie na tej rasie, pierwszy raz widzę takiego cudaczka, ale ze jest starowinką, to widac...
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
malagos replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Kochani, czy czekają u Was moze na domek jamniczki? Dziewczynki? Mam dobry domek u młodej osoby...[/quote] a moze ?....:oops: -
[quote name='Ania-Sonia']Strasznie mi przykro Malagos, za mało "szumu" chyba robiłaś, bo jakoś przeoczyłam zaproszenie :oops: :oops: Wybacz kochana, dla mnie byłaby to wielka przyjemność znów się z Tobą zobaczyć, byłaś przecież (ale to nie tylko dla tego :lol: ) jedną z pierwszych dogomaniaczek, które poznałam osobiście. To było ważne wydarzenie w moim życiu! Spróbuję jeszcze pertraktować z TZ-etem, ale czarno to widzę :shake:[/quote] ....a ja i tak czekam na Ciebie....:eviltong:
-
Psi noworodek!-zostaje u mnie na zawsze( i ma już 6 tygodni)
malagos replied to natalia8310's topic in Już w nowym domu
No to Natalia zostala...jakby to powiedzisć, Mamusią? :cool3: A jak Nattalio, z kupką i siusiu? Moze trzeba maluszkowi pomasowac brzuszek mokrym cieplym wacikiem? Tak jak to robi suczka. Nadgorliwe sucze mamy wylizują pupcie szczeniąt nawet calkiem duzych, biegających i szczekajacych, ale jak matka liże brzuszek, malec zawsze poddaje sie bez gadania (widać, ze to jest miła chwila ;) ) -
Anuś, nic nie stoi na przeszkodzie, by znów urządzić zlocik...Bo w tę niedzielę będzie nas garstka, doslownie kilka osob... Mało pw wysłałam, o zlociku przypominałam na watkach, gdzie udzielasz się Ty, Ania14p, Marka, Eurydyka i inne dziewczyny, które miałam przyjemnośc poznać osobiście :p I na wątku ostrowskim, ale stamtąd żadnego odzewu, nawet "pocałuj nas w ..." :shake:
-
Łódz-totalnie wycienczona mała sunia(sznaucerek)!!! ma dom
malagos replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Mamusiu :-( ale dobrze, ze to bunia ją uratowała ! Bardzo wielkie podziekowania! Ile kosztuje taka operacja? -
Pudliczka Milka - MA DOM!!!! Cieszymy sie bardzo!!!
malagos replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Tę ratlerkowatość od Oktawii tez wysłałam do tej pani... Może sie na cos zdecyduje, na Boga ;) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
malagos replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kochani, czy czekają u Was moze na domek jamniczki? Dziewczynki? Mam dobry domek u młodej osoby... -
Maleńka OKRUSZYNKA - mix ratlerek - MA DOM - została Brodniczanką :)
malagos replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
no coś Ty, mój ratlerek jest rasowy :eviltong: :evil_lol: (oczywiscie żartuję). Lubię te małe jędzopy. Pewnie dlatego znajomi zwracaja sie do mnie by poszuakać ratlerka do wziecia....