-
Posts
44560 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Buba to taki maly, poreczny piesek! Trafi do bloku czy do doku, i tu i tu doskonale. Czekam gryzac resztki paznokci :cool3:
-
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
malagos replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Taaa, za charcika włoskiego moze ujść, tym bardziej, że psy jak ludzie, na starosć bardzo sie zmieniają :evil_lol: albo powiedz, ze to terier skierniewicki. I nie skłamiesz;) -
Alpinko, jest dobrze, nie martw się o Majeczkę. Zajmij się Mamą i sobą, o sobie przeciez tez musisz pamiętać! sunia nie stwarza żadnych problemów. Okrywam ją w nocy kocykiem, ale nie myslę by marzła. Robimy sobie spacerki po ogrodzie w słoncu, sama wystawia pyszczek do ciepłych promieni. Pozdrawiam Ciebie i Mamę....
-
[quote name='anyk1']malgos my sie jeszcze nie znamy powiedz mi dokladnie gdzie to jest ile od elblaga i czy na tej trasie jest ostrołeka bo jesli tak to namowilam bym meza ;) i moglo by sie udac a powiem ze bardzo bym chciala sie z basia zobaczyc noi ciebie poznac :)[/quote] Z Elbląga trasą E 7 jedzie się do Mławy, tu skręt w lewo na Przasnysz, w Przasnyszu wyjazd na [B]Krasnosielc.[/B] Ostrołęka nie jest na trasie. Z Mławy to jakieś 50 km. zapraszam!
-
Ja sie chyba spije, jak ta moja ulubienica znajdzie domek! :eviltong: :loveu:
-
Jezoo, to dogomania ma długie macki, wszędzie swoich ludzi :diabloti: ;)
-
Ktoś ją kupił za złotówkę. to ktoś z dogo?
-
A;pinko, na prawdę nie widzisz zdjęć? Nie wiem, dlaczego :shake: Majeczka już się zadomowiła. Duzo śpi, zawsze na swoim posłanku i poduszce, sama podchodzi do drzwi jak chce wyjść, wychodzimy do ogrodu, trochę pochodzi, popatrzy, podskoczy kilka razy i wraca do domu. Z jedzeniem nie ma kłopotu Kroję mięso drobniutko, drobniej nawet niz starej Pelasi i pomalutku zjada. Obiad je na dwie raty, za pierwszym podejsciem nie zjada wszystkiego. Podaje jej reszte wieczorem z lekami. Na noc tabletka na dziąsła. Numer mój TŻ odczytł, ale nie zapisałam. Są jakby 4 cyfry, albo ta pierwsza to nie "7" a moze "Z". Zapiszę sobie na kartce i podam.
-
[quote name='sisia0']a co wet powiedzial o jego bupie... czy cos poradzil na to zeby mogl zrobic bupe ?[/quote] Bupe? a cóż to jest? Moze jeszcze raz podam nr tel. do Mateusza:
-
Jak się czuje Lesna po operacji? Zostanie w szpitaliku czy ktos ją weźmie na te kilka dni?
-
[quote name='Madzia_K']Dziewczyny...więc jeśli sprawa nie jest już zamknięta...Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zaadoptować tą klusię?[/quote] i co?....można mieć nadzieję?....
-
Czy może tak być, ze są tylko 4 cyfry, bez litery? Mam znalezioną staruszke shith tzu.... [quote name='sylrwia']Faktycznie ale to jedyny oddział mający dwie litery. Reszta jest jedno literowa.:lol: Spis poszczególnych oddziałow i przypisanych im liter jest na stronie Związku Kynologicznego [URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL][/quote] nie wiem gdzie kilknąc na tej stronie, by zobaczyć literki ...
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
to jutro jest czwartek?...:cool1: Ja też siedzę cichutko i trzymam kciukaski za maleńtaska :p -
Jak patrzę na Majeczke, to mysle, ze ona jest naprawdę stara...I myslę, ze nie słyszy. Dlatego, jak ją się dotknie znienacka, podejdzie z boku czy z tyłu, to aż drgnie. Jak widzi osobę, a najlepiej jak kucnę i ona mnie widzi, to podejdzie, przytuli łepek. A jak się ja zawoła, zacmoka, zagwiżdże -zero reakcji. Tatuaż w uchu jest do odczytania. Mam pytanie: czy w miejscu znalezienia suni wiszą ogłoszenia, plakat cokolwiek, jakaś informacja o zanalezieniu suni? Rasowa, zadbana...Z wątku wynika, ze biegała koło samochodów, została złapana i dana do domu tymczasowego w Jabłonnie. Kto szuka jej poprzednich włascicieli?
-
Ja tez podoszę... Jestem daleko od Kilec, kurteczka...:shake:
-
jestem tzw. domem tymczasowym dla psów ze schronisk, wielu znalazłam domy. Od poniedziałku mam w domu staruszeczkę shithę znalezioną w Warszawie. Tatuaż mało czytelny. I mam pytanie: czy to mogą być 4 cyfry, bez liter? Jakby poczatek "7"...Jakie sa ogólnie tatuaże, z ilu znaków się składaja?
-
cudne, kochane psiaki! a Dyzio - rewelacja! kochajmy staruszki, one tak pragną ciepla i miłości na stare lata...
-
Przeczytałam o Orlence, super zakończenie! a dzis ładny słoneczny dzień, moze szczeście sie uśmiechnie do psiaków opolskich?...
-
Rewelacja!!:loveu: a jak jej do twarzy z kotem no, no :eviltong:
-
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
malagos replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Aż sie serce sciska na widok takiego psiego staruszka :-( On też ma prawo do godnej starosci i śmierci.... -
Rasowe psiaki też chcą do domku :placz: