-
Posts
44560 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Serdecznie przepraszam za brak wychowania, ale jak zobaczyłam Bródkę w tym czymsik to smiałam się jak szalona. Wiem, jestem potworem. To chybae jest jakieś za krótkie czy coś... ja moim psom zakładałam body dziecięce, wcale nie obcinałam nogawek tylko wycinałam dziury na łapki i już. W używanej odzieży można kupić różniste rozmiary, można wyprać na 60 stopni i już gotowe.[/quote] Przyznam sie ,ze ja też nadal chichoczę :evil_lol: :oops: -
AMBER - bursztynowa piękność zostaje u Jo37!Szczęściara!
malagos replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jo37']Jamniczka .... ?. Że też nie doczytałam się . Tylko co robią te stojące uszy na widok wiewiórki ?.[/quote] Te uszy sobie stoją, bo moze są po babce-terierce, a jamnikowata reszta po prteściowej?:cool3: :diabloti: Aśka, będziesz u nas w niedzielę? -
A poza tym sunia czuje się wyśmienicie. Jak reszta stada, moze zamieszkać w kuchni. Apetyt rewelacyjny, ale nie dam sie nabrać na te wpatrzone we mnie starcze, zamglone, oczka. I tak dostała dzis 4 maleńkie porcje. Czyli brzuszek to jakieś przejsciowe kłopoty. Moze będzie chetna osoba na Zulke. Muszę z nią pogadać. Trochę by sie uluźniło w naszej chałupie. ale nie może trafić do byle kogo, tylko najlepsza osoba i dom. Przymierzylismy sweterek i Majeczka wygląda rewelacyjnie. Najlepszą minę miała znajoma kobieta, która przyniosła mi zamówione jajka. Takich okragłych oczu dawno nie widziałam! Pies w swetrze! I do tego z golfem! Zdjecia póżniej wstawie, bo potrzebuję pomocy, a pomocnik zajęty.
-
Dziś przyszła paczka od Alpiny. A w niej...sweterek! i intrukcja zakładania sweterka. I smycz, i poszewki na poduszeczkę, i śliczny ciepły kocyk, i zabaweczka, i smakołyczki! Dzięki, Gosiu! Dziś nie załozę jeszcze sweterka, ale jutro tak, i zrobimy zdjecia. Bo starowinka cos niezdrowa. Kupka nie za specjalna, rzadka, galaretowa :shake: Nie wiem, skad. Kurczak świeży, ryż, marchewka. I apetyt niespecjalny po południu. Ale przed chwilą pojawiła sie w kuchni i podałam jej miseczkę z niedojedzonym mięskiem, zjadła z apetytem. Kupiłam twarozek, ale podam dopiero jutro, jak miną kłopoty żołądkowe. Humor dopisuje, Majeczka jest raźna, podskakuje, ogonkiem macha do psów.
-
Celestynów- kudłacze z grzywką małe i duże/ mają domy
malagos replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania14p']Postaram się sprawdzić, ale czy oni mają czytnik, to pojęcia nie mam. Jeśli chodzi o płeć, to znajoma Pani psycholog, osoba z pewnym doświadczeniem życiowym i psim przygarnęła na wsi szczeniaczka, który miał być zlikwidowany. Obejrzała maleństwo i zawołała męża żeby przyniósł jej nożyczki, bo piesek ma jeszcze pępowinkę nie obciętą, na szczęście do operacji nie doszło, bo mąż ma dobry wzrok, a i ona w okularach zobaczyła, że to piesek, a nie sunia :evil_lol:. Kropek ma się dobrze, od 8 lat.[/quote] :loveu: :loveu: Oj, te baby! -
Jezoo, jak mało czasu ma ta biedulka!
-
[quote name='malagos']Bupe? a cóż to jest? Moze jeszcze raz podam nr tel. do Mateusza: 510 269 277 jutro go wykasuje, zeby było ok.[/quote] Przeprszam...jedną cyferkę zmieniłam....:oops:
-
Maleńka, łagodna Psotka z Buku - ma wspaniały, rozumny dom.
malagos replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wywód pani nieco filozoficzny, dla mnie wystarczyłoby jedno zdanie "Czy jestem zadowolona? bardzo", ale i tak się cieszę niezmiernie! :loveu: -
Ja też nie widzę.... bigos, jesteś jeszcze? Poprawisz?
-
Nielegalne schronisko w Wolce Kozlowskiej
malagos replied to szybszy_od_dylizansu's topic in Schroniska
Na miłość Boską, nie zostawiajcie tak tego! Czy oprócz tych dwóch zwaśnionych stowarzyszeń nie ma nikogo, kto by pomógl?! Szybszy, nie rezygnuj!!! -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Świete słowa. ciekawe tylko, jakie pan ma wraunki. Trzymam kciuki, zeby to był ten wymarzony domek :p -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='LittleMy']pokazesz ? :cool3:[/quote] :loveu: Ja Lilusi zrobiłam z nogawki od spodni piżamowych mego męża....:p -
zrobione, pw do tanitki.
-
Pudliczka Milka - MA DOM!!!! Cieszymy sie bardzo!!!
malagos replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Taki zadziorny malec trafił do Bianki, moze chce jeszcze jedną małą jędzopkę?...Żartowałam..... -
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
kochana psinka, wszystko bedzie dobrze, maleńka....