Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2:
  2. Zaglądam z nadzieją, ze już coś się dzieje w sprawie Marsa... tak się boję o niego, wygląda dramatycznie :lookarou:
  3. Serce rośnie jak się patrzy na takie zdjęcia :)
  4. Szkoda, że ludzie zawodzą Paryska..Ale niech im....zmilczę. Po świętach podliczę kasę i na pewno coś zostanie dla Paryska. Tolu, podeślij mi jeszcze raz numer Twojego konta
  5. cieszę się bardzo ! :klacz: jak zwykle Twój bazarek Tusiu był świetny - moje ludziki piernikowe na choinkę prześliczne :loveu:
  6. Piękna psinka, i wciąż jeszcze tyle werwy i energii w niej ..
  7. No i jak tam spotkanie z Garfieldem??
  8. Zdjęcia prze-pięk-ne!!! :) Miodzio! :loveu:
  9. Głaski dla Ajszuni :) Pięknie Lakuś mężnieje ;)
  10. Głaski dla Misieńki i kciuki za łapinkę oczywiście
  11. Pięknie Kajtuniowi w szaliczku! :loveu: I zdecydowanie pasuje mu czerwony ;) No to trochę śnieżku Wam spadło...
  12. Cieszę się, że Etna tak dobrze się miewa :) Głaski dla sunieczki :)
  13. Zygusiu... nie zdążyłyśmy pomóc. Tak przykro.Wierzę, że biegasz szczęśliwy za TM. Wierzę, że czujesz ile dobrych ludzi chciało Ci pomóc, że czujesz ciepło w serduszku gdziekolwiek jesteś... Oczywiście ratujmy Marsa póki nie jest za późno - moją wpłatę weźcie dziewczyny na Marsa
  14. Kasiu, a u papryki? Tam chyba mają niewiele psów na razie, chyba cały czas ktoś jest z psami, no niedaleko od Warszawy..? Boże, tak Ci współczuję tej sytuacji. No obłęd po prostu
  15. Trzymam kciuki za nowe ogłoszenia! Uściski w łapeczki Beziczku!
  16. Nie jesteś jedna z takim podejściem.. Dlatego każda osoba czująca tak i widząca to wszystko jest od razu przeze mnie uwielbiana - uwielbiam Cię Jagusko
  17. Szkoda, że Ori znowu rozrabia - a taki dobry początek tygodnia był..
  18. Mnie się też coś tak wydaje, że sprytek wyczuł sytuację ;)
  19. Cudne maleństwo. Szczęściarz, że nie został w schronie.
  20. Ale cudownie, że szczeniorek wyciągnięty i że tak od razu mu się poszczęściło!! :) Czyżby dt został ds? ;)
  21. Kciuki za ewu mocno zaciśnięte! Cudownie, że łapka Toto tak wspaniale się goi :) Chika bidusia wciąż w schronie :(
  22. Piękny pies,tylko taki smutny... poproszę numer konta na pw - wyślę jednorazowo 40 złociszy jak któryś z moich stałych "deklaracjuszy" znajdzie dom - przeniosę stałą deklarację na Zygusia
  23. A nie lepiej jeszcze chwilę poczekać i sprawdzić jak się będzie zachowywał w innych warunkach w hotelu?
×
×
  • Create New...