Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Jaki fajny wet! Sklonować by go ;) Cieszę się, że u Bezika nic poważnego :)
  2. Jestem w odpowiedzi na post Martki na wątku Grysia, ale już nie przeczytam dzisiaj - padam na pyszczycho dziś ze zmęczenia.. wrócę :)
  3. Chyba ktoś Cię tu prowokuje Nutusiu... ;) ;) ;)
  4. Oj, chyba lepiej ich nie znać :( Dobrze, że Bezikowi to złamanie zęba trafiło się w dobrym troskliwym miejscu u papryki, a nie tam na wsi na której był..
  5. U mnie taka sama sytuacja - huk roboty i tylko tęskne spojrzenia za okno... Erguś pewnie zażył kąpieli słonecznej na spacerze :)
  6. Ale ogłoszeń ma Misieńka :)
  7. Oj Kikou, to u Ciebie więcej afer niż w polityce ;) Może jakąś komisję powołać?
  8. No co się dziwić, że szukają sobie "drugich połówek" - w końcu pies to też człowiek
  9. Jestem i ja u Czikusi :)
  10. Już lecę do Sońki :)
  11. Rany, tak bym chciała pomóc i tej sunieczce, ale mam już bardzo dużo deklaracji stałych. Poszukam fantów na bazarek. Selenga, zrobisz w razie co? ;)
  12. Co tam u Bezika i sunieczki beaglowatej?
  13. Dobra decyzja o kastracji :) A ludzie, u których są psiaki, to prawdziwe anioły :)
  14. No właśnie. I pamiętrasz, jak do nas też krzyczała, żebyśmy się nie zbliżały do psa, bo nas ugryzie... On miał być "zły"
  15. Jak dobrze, że u Cziki to nic bardzo poważnego :)
  16. Przepiękny dostojny psiur się zrobił z Erga! W tak krótkim czasie - dzięki Murce i Jej najbliższym. Ergo, bądź grzeczny i nie nadużywaj tej dobroci, która Cię otacza ;) A serio - pewnie masz rację Murko - on wziął Twoją Teściową pewnie za obcą osobę i chciał bronić swojego miejsca na ziemi, i się wykazać, jaki to on dobry stróż i obrońca..
  17. Basiu, trzymaj się kochana. Zrobiłaś, co mogłaś dla tego okruszka. Wiem, że to tak strasznie boli, że się nie udało.. ale nie możesz siebie winić za cokolwiek. Trzymaj się. On już jest szczęśliwy za TM, a nie w śmierdzącym schronie. Nie wiem, co jeszcze mogę napisać, strasznie mi smutno...
  18. No tak, Erguś próbuje żyć teraz "na zapas" i stąd tyle niewyżytej energii i nie spożytkowanej miłości do człowieka okazuje. Ja myślę, że on nie chciał ugyźć, chciał nową osobę pewnie sobą zainteresować, zaczepić.. Mój pies poniewierający się i tułający jako szczeniak po wsiach, do teraz w zabawie, czy jak wychodzimy na spacer próbuje łapać mnie za łydkę, żeby radość swoją wyrazić, żebym patrzyła na niego. Oczywiście przy tak dużych psach, jak Ergo trzeba to temperować, ale nie sądzę, żeby to był przejaw agresji u Erga.
  19. We wczesnym stadium nie była bolesna, można ją było macać do woli :( Tylko widocznie przy obciążaniu łapka bolała i dlatego suńka utykała. A potem jak tylko po prześwietleniu wyszła taka straszna diagnoza łapeczkę amputowaliśmy.
  20. Dziewczyny sprawdźcie to kulenie koniecznie, u mojej suńki taki był objaw raka kości w łapce ;(
×
×
  • Create New...