Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. strasznie mi żal Kajtusia. Czy można jakoś sprawdzić jego reakcję na koty? Czy on już w takim wieku, że koty go nie interesują?
  2. Ech, lepiej nie wracać do tych bolesnych dni. Dobrze, że jest teraz choć dwóch zdrowych :)
  3. Ogromne kciuki, ale pewnie Twoja szarlotka tu się walniej przyczyni ;))
  4. Wie, że jest potrzebna jako uzdrowicielka, a obowiązek to obowiązek, i żadne aparaty tego nie zmienią :)
  5. Pan wójt rozbawił mnie do łez stwierdzeniem, że "wydaje się być niewiarygodnym fakt, iż ludzie, którzy otwierają serca dla zwierząt, w stosunku do ludzi mogą życzyć im wszystkiego najgorszego". Odpowiem w ten deseń: wydaje się być niewiarygodnym fakt, że ludzie sprawujący urząd państwowy i opłacani z podatków obywateli marnotrawią publiczne pieniądze, wydaje się być niewiarygodnym fakt, że ludzie powołani do opieki nad bezbronnymi stworzeniami w ohydny sposób zarabiają na nich krocie skazując je na straszny los, wydaje się być niewiarygodnym fakt, że urzędnicy państwowi nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje decyzje... mam ciągnąć dalej? Naprawdę nie widzę powodu, aby kochać ludzi, to żaden przymus w tym kraju (przynajmniej na razie)
  6. Wysłałam do Oleny mój numer telefonu
  7. Tak, już wcześniej pisałam, że w sobotę mogę. UlaFeta zaoferowała pomoc przy transporcie
  8. Olena, podam Ci na priva mój numer telefonu, bo za chwilę nie będę już przy kompie, a potem z przerwami, więc jak coś będziesz wiedzieć - dzwoń
  9. Ale fajnie! Takie niespodzianki to jest to! Oby więcej takich. Fosterku, bądź szczęśliwy :)
  10. Mam tak samo. Dzień wariacki, a mi wszystko w środku płacze. Jak sobie pomyślę, co się teraz z nimi dzieje..
  11. Dzięki, w razie czego będę dzwonić. Żeby tylko było kogo wieźć :(((
  12. Widocznie można. Jeśli jest z tego kasa, wszystko można. Kto zabroni? Suweren?!
  13. Cieszą wieści o Dudusiu :) Moją wpłatę przeznacz proszę na dług za leczenie - masz rację, że gdyby nie pomoc fundacji, byłoby bardzo ciężko. Niby od tego fundacje są, ale jak jest w rzeczywistości, same wiecie najlepiej. Dlatego te sensowne trzeba wspierać.
  14. Jak się dowiemy, które psy pojechały trzeba działać dalej, żeby je powyciągać. Bardzo po cichu liczę, że uda się wszystkie..
  15. To straszne, że tak normalnie nie ma co liczyć na dobre traktowanie. Oby wydali te psiaki
  16. jezu, co ona musi przeżywać...
  17. A czy psiaki, które miały jechać do Poznania są zarezerwowane, czy też pojechały do mordowni?
  18. Może to nieprawda, że pojechały?? Ja w każdym razie sobotę trzymam na ewentualny transport, kto by mógł jechać ze mną?
  19. Czy będzie wiadomo które psy pojechały? :(
  20. Tak, to chyba to. Szczęście, że chociaż na fb są i mają jakieś aktualne zdjęcia. Coś jednak robią.
  21. Weszłam na stronę tego miejsca pod Grudziądzem - to jakieś gówno. Przy kliknięciu "adoptuj psa" lub "adoptuj kota" wyświetla się jedno jedyne zdjęcie owczarka niemieckiego odłowionego w 2014 roku..
  22. Oj, przeczytałam że Syzyf bezpieczny, czy Anecik weźmie jakiegoś innego? Boże, co robić?
  23. Jezu, rano w pracy sajgon, zaglądam teraz i zawał na miejscu! Dlaczego już wywożą?! Co za squr...ństwo! Nie dość, że dają psiaki w takie miejsce to tak im się spieszy? Życzę ludziom odpowiedzialnym za tę sytuację, żeby sami zostali potraktowani jeszcze parszywiej w swoim życiu. Jak zabezpieczyć choć Syzyfa, skoro Anecik go weźmie??
  24. Tak, wiem, myślałam szczerze mówiąc o Tajdze - myślisz, że za młoda? To chyba najstarsza w tej chwili psina niezabezpieczona, chyba że któryś z nowoprzybyłych jest starszy
×
×
  • Create New...