Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Zagląda zagląda.. Ciężkie przejścia ma kobieta z suńką, nie ma co. Oby ta cieczka jej się przynajmniej skończyła, bo dwie suńki w stanie szalonym to naprawdę sajgon.
  2. Nie, Beatko, nie dałam rady zdążyć - za dużo do zrobienia mi się spiętrzyło w sobotę :(
  3. Sunia na razie nie przyjeżdża, wieczorem będzie wiadomo, czy przyjedzie psiak. Jeśli też nie - będzie miejsce dla Foresta od zaraz. Jeśli psiak przyjeżdża, miejsce po innym psiaczku powinno się zwolnić w ostatnich dniach czerwca.
  4. Bardzo się cieszę z powodu Azuni :) Oby jeszcze jej córuni tak się trafiło!
  5. Wielkie kciuki, żeby wreszcie teraz...
  6. Melduję się na wątku. Na razie bez zobowiązań, ale zobaczymy jak się inne sprawy rozwiną
  7. Murka czeka na informację, czy przyjeżdża do niej sunia, a potem psiak. Jeśli nie - ja jestem następna w kolejce. To może trochę potrwać :( Do tej pory coś trzeba wymyślić. Jakiś inny hotel przychodzi Wam do głowy?
  8. Już wysłałam smsa do Murki, jak tylko odpisze - dam znać. Mam nadzieję, że będzie mógł do niej pojechać, ona ma kojce i doświadczenie z różnymi psami. Co z deklaracjami dziewczyny? Aldrumka ma rację, że trzeba się skrzyknąć i coś wymyślić. Może chociaż jakiś bazar na pierwsze koszty?
  9. U Murki kolejka :( Jak się zaczęła cała akcja z szukaniem domów dla psiaków ze Skierniewic zarezerwowałam 2 miejsca u Murki, muszę się przypomnieć, może już teraz jakieś miejsce by się znalazło?
  10. To by było najpiękniej :) Na pewno by byli dla siebie wielkim wsparciem w nowym domu..
  11. To pięknie :) Azunia musi mieć super w życiu, bo nosi piękne imię ;))
  12. Jest kilka psinek na dogo, które - gdybym miała trochę więcej możliwości - byłyby dawno u mnie. Milusia jest jedną z nich.
  13. Azuniu, psinko - szczęścia we własnym domu! Niech Ci będzie jak najlepiej :)
  14. Lepiej być optymistką, która zawsze liczy na najgorsze, niż pesymistką, która liczy na najlepsze. Chyba wtedy w życiu się łatwiej ląduje na 4 łapy ;))
  15. O, to może mi się uda jutro przed 15 wyrobić na Pola Mokotowskie. Będę się starać :)
  16. Oj powiało :) Czyli stówka deklaracji już by była :)
  17. No tak - Leśna :) Gapa ze mnie. Suńka nauczy się chodzić przy swoim człowieku, a nie za nim...mocno trzymam za to kciuki.
  18. Czekam na wieści od Oleny. Jeśli to ma być przyszły tydzień, to pewnie w sobotę lub niedzielę, bo w tygodniu w dni pracujące nie uda mi się raczej wyrwać z pracy. Ostatnie 2 tygodnie miałam mocno wyjazdowe, i teraz muszę nadrobić robotę na miejscu.
  19. Co u Szronika? Wciąż cisza?
  20. Kibicowałam Neo, bardzo się cieszę, że udało się go zabrać z przechowalni.
  21. Wielkie kciuki za Hiltona! Biedny psiak może wreszcie sie trochę uspokoi..
  22. Ależ łobuziaki! I jednocześnie oczywiście z łobuzerskim wdziękiem... bo jakby inaczej :D Cuda!
  23. Olena, 20 zł zapisz ode mnie.
×
×
  • Create New...