Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Piękne zdjęcia mordek - szronikowej i blekusiowej :)
  2. Super, że się sprawy konkretyzują :)) Czwartek niedaleko :)
  3. Ależ on wygląda z tymi położonymi uszkami i przymkniętymi oczkami jak mój psisko :) i kolor oczu identyczny! :))
  4. "Starej gwardii"? Ależ to zabrzmiało ;))
  5. Grzeczne kochane psiątko. Czemu ludzie wyrzucają takie serducha? Wiem, wiem - pytanie retoryczne. Niech się szybko goi suńka, głaski! :)
  6. I przyjedzie jak najszybciej potem do niej
  7. Jak będą znane szczegóły trzeba dać znać Murce. Napiszę do niej, że prawdopodobnie w niedzielę Forest opuści Poznań.
  8. No i ryczę, nie ma rady - ryczę jak głupia i za nic mam cały tłum ludzi wokół mnie..;D Oby jak najwięcej takich dobrych wieści o wspaniałych ludziach i psach :))
  9. Murka wystawia rachunki (z tego, co pamiętam)
  10. Koszt u Murki w zależności od wielkości psiaka (to już sama Murka oceni) pewnie wyniesie ok. 350 zł. Gosiu, czyli reasumując - ktoś od Ciebie mógłby Foresta przywieźć do Warszawy w weekend? Zagrodowy psie - czy w weekendy też moglibyście w razie co? Oprócz tej soboty oczywiście?
  11. Dziewczyny - trzeba myśleć o transporcie! Astra może jechać do domu! Na jej miejsce mógłby od razu przyjechać Forest..Może udałoby się nawet jakoś połączyć te trasporty? Wyzwanie nie lada, bo Astra ma jechać pod Karpacz. Ja niestety do końca tygodnia mam przerąbane - siedzę w fabryce we Włoszech :(
  12. Jeszcze nie wiem, bo nie wiadomo było na kiedy. Ja do końca tygodnia kibluję we Włoszech w fabryce. Na wątku Foresta supergoga coś pisała o organizowaniu transportu. Trzeba by się dopytać..
  13. I dla Szronika zaświeci słońce nad własnym domem - nie może być inaczej. Jest bardzo wdzięcznym psiulem :)
  14. Bardzo bardzo się cieszę! To miód w serce zawsze jest i najlepsze ładowanie akumulatorów do działania :)
  15. Na pewno znajdzie i ona swój dom. Teraz jakiś niedobry czas dla adopcji. Tyle psiaków czeka długo, a początek roku był taki dobry.. Pewnie wakacje robią swoje :(
  16. Jak się suńka miewa w dt? Jak się zachowuje?
×
×
  • Create New...