Ja też zaglądam do suniek. Tym bardziej, że prosiłam o to miejsce dla Foresta. Nie wiedziałam wtedy, że Hana ma chore uszko :( Nie wyrzucaj sobie Tolu swojego dobrego serca. Forest też nie miał się gdzie podziać.
Nie ma innego miejsca gdzie sunie mogłyby poczekać na miejsce u Murki? Jakiegoś innego hotelu w pobliżu?
Będę wracać z urlopu na początku sierpnia. Mogę jedynie obiecać, że postaram się trasę ułożyć tak, żeby przejechać przez tę stację. Zobaczyć sunię, zrobić zdjęcia, porozmawiać z obecnymi opiekunkami..
Cudne wieści :) Bardzo bardzo się cieszę. Nie mogło być szczęśliwszego zakończenia :)
Ewkar, w którym miejscu jest ta stacja? W pobliżu jakiego większego miasta?
No tak, niezbyt optymistycznie to brzmi, ta terapia i droga i trudna do przeprowadzenia w warunkach hotelowych. W tej sytuacji jestem za próbą wzmocnienia organizmu psa innymi metodami. Moja poprzednia suńka była alergiczką, ale przy dobrej ekologicznej karmie zdrowie jej się bardzo poprawiło. Wcześniej rozdrapywała sobie brzusio do krwi.
Czy ktos znający temat może napisać czym jest takie odczulanie u psiaka? Bo jeśli blokowaniem objawów alergii tak, jak się to robi u ludzi róznymi specyfikami, to w buty można takie działanie wsadzić.