Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ja też zaglądam do suniek. Tym bardziej, że prosiłam o to miejsce dla Foresta. Nie wiedziałam wtedy, że Hana ma chore uszko :( Nie wyrzucaj sobie Tolu swojego dobrego serca. Forest też nie miał się gdzie podziać. Nie ma innego miejsca gdzie sunie mogłyby poczekać na miejsce u Murki? Jakiegoś innego hotelu w pobliżu?
  2. Będę wracać z urlopu na początku sierpnia. Mogę jedynie obiecać, że postaram się trasę ułożyć tak, żeby przejechać przez tę stację. Zobaczyć sunię, zrobić zdjęcia, porozmawiać z obecnymi opiekunkami..
  3. Widać czarną kruszynę przy bramie :) Zainteresowaną mocno tym, co poza bramą ;)
  4. Oby! Foreściku, przytyj trochę, bo nas martwisz..
  5. Ewo, czy osoba, do której napisałaś w sprawie suni odezwała się?
  6. Oj jakby było dobrze :) Czika by trafiła z kubraka do domu :) Super!
  7. Cudne wieści :) Bardzo bardzo się cieszę. Nie mogło być szczęśliwszego zakończenia :) Ewkar, w którym miejscu jest ta stacja? W pobliżu jakiego większego miasta?
  8. A to spryciarz! Przecisnąć się przez szparę pod sufitem i dobijać się później do bramy? :) Ktoś, kto go pokocha będzie miał super przyjaciela :)
  9. No jak bajka po prostu! Hurra! :) Piękna wiadomość na dobranoc. Żuczku, wielu lat w zdrowiu i szczęściu w kochającej rodzinie :)
  10. Ja też bardzo trzymam kciuki za Szronika i życzę mu cudownego domu - co najmniej tak cudownego, jak tymczasowy :) Jutro poślę lipcową deklarację .
  11. Podziwiam rodzinę Astry, wspaniali ludzie! Wyobrażacie sobie co by było, gdyby trafiła do mniej cierpliwych ludzi?? Aż mi skóra cierpnie na samą myśl.
  12. Coś się wyjaśniło w sprawie tymczasu dla suni?
  13. O rany, to wielkie wielkie kciuki za powodzenie! Niech to pozwolenie się objawi już, jak najszybciej!
  14. Super :) Szkoda, że to zupełnie nie moje rejony. Może Kejciu jest z północnej Pragi - tak mi się coś kojarzy..
  15. No tak, niezbyt optymistycznie to brzmi, ta terapia i droga i trudna do przeprowadzenia w warunkach hotelowych. W tej sytuacji jestem za próbą wzmocnienia organizmu psa innymi metodami. Moja poprzednia suńka była alergiczką, ale przy dobrej ekologicznej karmie zdrowie jej się bardzo poprawiło. Wcześniej rozdrapywała sobie brzusio do krwi.
  16. Czy ktos znający temat może napisać czym jest takie odczulanie u psiaka? Bo jeśli blokowaniem objawów alergii tak, jak się to robi u ludzi róznymi specyfikami, to w buty można takie działanie wsadzić.
×
×
  • Create New...