Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Alaskan dzwoniła do mnie jak wiozła maluszki. Cudnie, że udało się je zabrać. Szkoda, że jakaś maleńka poszła nie wiadomo gdzie. Teraz jeszcze mamusia do zabrania. W takim razie szykuję się na środę po pracy. W razie czego - dzwońcie, bo nie zawsze jestem w necie.
  2. Czy ktoś mógły psiaczki dowieźć do Lublina? Mogłabym po pracy pojechać i przywieźć do Warszawy i dalej do Judyty, ale całej trasy nie dam rady zrobić w ciągu poźnego popołudnia - wieczora..
  3. Wielkie kciuki za obserwującego Blekusia! Niech to się happy endem skończy :)
  4. A mnie się znowu Twój tekst podoba :) Pięknie opisuje wyjątkowość Hany i w urodzie i temperamencie i jej dobry charakter.
  5. Czy jest jakieś choćby minimalne zainteresowanie Forestem?
  6. Dziękuję za zaproszenie, pięękny psinek :) W sierpniu już u mnie w kasie wiatr hula, ale we wrześniu proszę o puknięcie w ramię na przypomnienie, to grosik kapnę :)
  7. Ależ ten psiaczek jest zamknięty w sobie. Ile złego musiał doznać, żeby ratować się taką totalną izolację na świat. :( Ale kroczek po kroczku na pewno będzie się odwdzięczał za dobroć i serce. Głaski pod bródką i ode mnie :)
  8. Zaglądam po kilkudniowej przerwie. Dobrze, że Teo już u celu podróży. Oby praca z nim dała dobre efekty i mógł liczyć na nowy dom, bo czego jak czego, ale urody to mu nie brakuje - piękny jest skubaniec jak .. jak anioł! :)) Pod opieką której fundacji Teo jest? Zamojskiej cały czas?
  9. Tak się cieszę! Hurraa! Te wspaniałe metamorfozy psich losów są "lekiem" na inne smutki.
  10. Ależ pięknie Hana się prezentuje :) I brawo dla fotografki! Świetna robota :)
  11. No to ja jestem nietypowy ludź, bo ja lubię takie trochę opowieści - od razu widać, że ktoś włożył w ogłoszenie serce i dobrą energię dla zwierzaka. Ale może ktoś inny jeszcze się wypowie co można z ogłoszenia odjąć.
  12. No i co takiego strasznego podawanie leku psiakowi? Nad czym tu się zastanawiać..? Są o wiele trudniejsze sytuacje. Chyba to nie był dom dla Miłeczki.
  13. Jak fajnie, że Czaruś też ma szansę na dom! Wielkie kciuki zatem za oba psiaczki :)
  14. Będzie dobrze,na pewno! :) Takie fajne i mądre rady dajecie, że na pewno stosunki z panem się poprawią. Fajna ta rodzina Iryska :)
  15. Nioo.. w sumie nigdy na edukacyję nie jest za późno :)
  16. Bidulek śliczny! Jaki wtulony w tego misia, rozbrajające są zdjęcia :) Tęskni na pewno, byłyście pierwszymi osobami, które okazały mu ludzkie uczucia, więc na pewno Was pokochał, ale na pewno też szybko się zorientuje, że trafił do dobrego miejsca z serdeczymi ludźmi. Będzie dobrze :) Oby wet go obejrzał i nie znalazł nic niepokojącego.
  17. Dzięki za wieści o Foreście :) Fajnie, że już mu przeszedł wilczy głód, że się całkiem dobrze dogaduje z innymi lokatorami :) Teraz tylko fajny dom by się przydał, najlepiej z miłą suńką :D
  18. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie kolejnym wielkim krokiem do lepszego życia maluszka. Trzymam kciuki za dobrą podróż mimo intensywnych opadów.
  19. Kurczę, a mój pies nawet podstawówki nie skończył, a tu wokół same z wyższym wykształceniem. Czuję się nieswojo w jego imieniu ;))
  20. I z jaką filozoficzną zadumą na pyszczku :) Pies ideał: jak trzeba bawi się i szaleje, ale miejsce na duchowe przeżycia też jak najbardziej ma :))
  21. W takim razie trzymam mocno kciuki za to, żeby Maksio czuł się dobrze i nie trzeba było mu nic robić. On już za dużo wycierpiał. Niech wreszcie ma spokój bidusio.
×
×
  • Create New...