-
Posts
30290 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A jak pięknie mu na granatowej poduszce! ;)) -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Musi pokochać, innej "opcji" nie dopuszczamy :) -
Ignacy - serduszkowy dziadeczek w DT za TM [*]
agat21 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Ignasiu... Co można napisać po takich wieściach. Trzymaj się dzielnie. Walcz i burcz. A kiedy przyjdzie już ten moment..bądź spokojny, poczuj wszystkie nasze ciepłe ręce i myśli. Masz teraz dobrą przystań na koniec życia, dobrze, że tak ci się ułożyło. -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Głaski dla skrytego chłopaczka ;)) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Radio fajne jest, to prawda :) Ja kiedyś bardzo dużo słuchałam Trójki, a w czasach młodości nie mogło być soboty bez listy przebojów. Umawialiśmy się nawet z ludźmi z klasy na wspólne słuchanie :) Ale teraz, po "dobrej zmianie" to już nie jest to radio, odeszli najlepsi :( -
Amor w swoim domu pokonał lęk separacyjny ale mamy dług za behawiorystę
agat21 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Amor miał farta ;) Mam nadzieję, że się szybko zadomowi, a nowy dom szybko go pokocha :) -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Też czekam z nadzieją, że wreszcie tym razem... -
~śliczny duży SILVER w typie ONka, z rozcietą łapą
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
bardzo pięknie się prezentuje :) łapeczka już zupełnie zdrowa? -
~śliczny duży SILVER w typie ONka, z rozcietą łapą
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zdecydowanie "przystojny" to pasujące określenie :)) -
Jak dobrze, że Fanta vel Faza ma się tak wspaniale! Co za relacja i fajne zdjęcia! Mam nadzieję, że u Kawusi vel Kajusi też będzie miło. Oczywiście najpierw wszystkie swoje zdrowotne sprawy pozałatwiaj pomyślnie i szybko. Trzymam mocno kciuki!
-
Malwa, bardzo przepraszam, że nie dołożyłam się do bazarku, ale miałam tak zajęte ostatnie dni łącznie z weekendami, że nie mogłam pomyśleć coby tu podarować. Zrobiłaś bazarek biżuteryjny, więc może dorzucę swoją srebrną bransoletkę, która bardzo jest ładna i dość oryginalna - zrobiona ze srebrnych sześcianików, a w środku w nich są kolorowe szkiełka. Kupiłam ją kiedyś na licytacji fundacji dla zwierząt i bardzo ją lubię, ale niech posłuży dalej zwierzętom, czyli Gwiazdeczce. Czy zdążę dołożyć do Twojego bazarku?
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
:)) Tam są naprawdę smaczne rzeczy. Nikt z moich znajomych nie narzekał, a z niektórymi wracamy tam już po wielokroć :) Mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu. Bardzo się cieszę na spotkanie z Wami! :))) -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Małe sprostowanko: Shuk jest turecką restauracją, a nie wege barem :) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Przestraszony, ale już rzeczywiście chyba mniej. To raczej taka życiowa ostrożność ;)) śliczny pycholek :)