Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. A jak pięknie mu na granatowej poduszce! ;))
  2. Musi pokochać, innej "opcji" nie dopuszczamy :)
  3. Ignasiu... Co można napisać po takich wieściach. Trzymaj się dzielnie. Walcz i burcz. A kiedy przyjdzie już ten moment..bądź spokojny, poczuj wszystkie nasze ciepłe ręce i myśli. Masz teraz dobrą przystań na koniec życia, dobrze, że tak ci się ułożyło.
  4. Jak fajnie, że Aldrumka się odezwała :) Bo u mnie też w pracy problem.. O tej porze nie mam jak wyjść z biura i pojechać na Francuską...
  5. Głaski dla skrytego chłopaczka ;))
  6. Ja też do chrześniaczki zaglądam ;) Cieszę się, że wszystko dobrze i u niej i u psiaczka :)
  7. Jeśli kicia mogłaby być dowieziona na Wolę, poproszę TZ, żeby posiedział jutro w domu, kotka mogłaby poczekać u nas tych parę godzin. Na Saską Kępę niestety nie mamy jak dojechać o tej porze..
  8. Radio fajne jest, to prawda :) Ja kiedyś bardzo dużo słuchałam Trójki, a w czasach młodości nie mogło być soboty bez listy przebojów. Umawialiśmy się nawet z ludźmi z klasy na wspólne słuchanie :) Ale teraz, po "dobrej zmianie" to już nie jest to radio, odeszli najlepsi :(
  9. Amor miał farta ;) Mam nadzieję, że się szybko zadomowi, a nowy dom szybko go pokocha :)
  10. Też czekam z nadzieją, że wreszcie tym razem...
  11. bardzo pięknie się prezentuje :) łapeczka już zupełnie zdrowa?
  12. Wielkie kciuki za operację! I głębokie ukłony dla Wszystkicj Zaangażowanych :)
  13. Zdecydowanie "przystojny" to pasujące określenie :))
  14. Jak dobrze dzieje się na wątku, nadrabiam zaległości i zaglądam :)
  15. Jak dobrze, że Fanta vel Faza ma się tak wspaniale! Co za relacja i fajne zdjęcia! Mam nadzieję, że u Kawusi vel Kajusi też będzie miło. Oczywiście najpierw wszystkie swoje zdrowotne sprawy pozałatwiaj pomyślnie i szybko. Trzymam mocno kciuki!
  16. Malwa, bardzo przepraszam, że nie dołożyłam się do bazarku, ale miałam tak zajęte ostatnie dni łącznie z weekendami, że nie mogłam pomyśleć coby tu podarować. Zrobiłaś bazarek biżuteryjny, więc może dorzucę swoją srebrną bransoletkę, która bardzo jest ładna i dość oryginalna - zrobiona ze srebrnych sześcianików, a w środku w nich są kolorowe szkiełka. Kupiłam ją kiedyś na licytacji fundacji dla zwierząt i bardzo ją lubię, ale niech posłuży dalej zwierzętom, czyli Gwiazdeczce. Czy zdążę dołożyć do Twojego bazarku?
  17. :)) Tam są naprawdę smaczne rzeczy. Nikt z moich znajomych nie narzekał, a z niektórymi wracamy tam już po wielokroć :) Mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu. Bardzo się cieszę na spotkanie z Wami! :)))
  18. Małe sprostowanko: Shuk jest turecką restauracją, a nie wege barem :)
  19. Przestraszony, ale już rzeczywiście chyba mniej. To raczej taka życiowa ostrożność ;)) śliczny pycholek :)
×
×
  • Create New...