Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dzielny Karuś :) Cena z gabinetu dr Magdy rzeczywiście rewelacyjna, dobrze, że macie taką pod bokiem. :)
  2. Trzymaj się dzielnie piesku. Spotkałeś wreszcie wspaniałych ludzi na swojej drodze, więc musi być dobrze!
  3. Mufka jest prześliczna. Zakochałam się po uszy :))
  4. Ile czasu mają psiaki zanim pojadą do schronu? Mam na myśli dorosłe psiaki z kojców. I ile czasu mamusia musi karmić jeszcze maluchy? Ma dwa, dobrze pamiętam?
  5. Już to gdzieś pisałam, że sunia jak poczuje się bezpiecznie i zaopiekowana, to często czuje, że wreszcie sobie może pozwolić na cieczkę. U mnie Kajusia dostała następnego dnia po przyjeździe :)
  6. Bardzo wzruszył mnie list Pana chcącego zaopiekować się Krabusiem. Mocno trzymam kciuki, żeby tych dwóch fajnych facetów po przejściach się odnalazło :)
  7. Poleciało 50 złociszy na konto Zwierzaka
  8. Wszystkie te psy takie zabiedzone, rany :( Ten labkowaty wygląda jakby miał jakieś braki sierści na grzbiecie :( A ta dziewczyna, która wiozła do mnie Kajusię nie przewiozłaby szczeniorka do Warszawy? Ona mi mówiła, że jakby w przyszłości zaszła potrzeba, to może pomóc.
  9. Chrzestne macierzyństwo dla psiaka to zaszczyt - to ja dziękuję, że wybraliście "moje" imię :) U mojej babci zawsze były jakieś Karusie i dlatego tez tak miło i dobrze zawsze mi się to imię kojarzy. Cieszę się, że psina doochodzi do siebie i zaczyna zachowywać się jak prawdziwy psiak. Chyba będziecie mieli dużo radości z niego i dużo miłości od niego :)
  10. Tinek fajny lisek :) Dobrze, że trafił w te mrozy do ciepłej budki..
  11. Wspaniała Kobieto! I posiadająca wspaniałego psiolubnego Mężczyznę :) Jak dobrze czytać takie wieści :) Bardzo się cieszę, że grypa to już przeszłość i nie przeszkodziła Ci zdecydować o przyszłości :) Wspaniałej przyszłości ma się rozumieć :) Wśród starych polskich psich imion na pewno znajduje się Karo vel Karuś :)
  12. Serce mi się kraje, ale samczyka nie mogę wziąć z powodu mojego piesa, który panicznie boi się innych psów.. :( często kończy się to niestety atakiem, jesli uciec nie można :(
×
×
  • Create New...