Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30297
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Nowe wieści od p. Huberta są takie, że Amberek jest coraz weselszy, żywszy, na spacerach coraz aktywniejszy, ogon merda już regularnie, a w domu piesio nawet sam już trochę zaczepia państwa i domaga się głasków :) Chyba pierwsze stresy związane ze zmianą miejsca odchodzą w dal - wszak dziś już tydzień jak Amberek u nich zamieszkał. :) Bardzo się cieszę! :D
  2. Ależ one są piękne! Myślę, że długo nie będą na dom czekały :) Aldrumko, na pewno wezmę udział w Twoim bazarku imiennym, na razie więcej nie dam rady zadeklarować :/
  3. Wynik zbiórki świetny! I czekamy na kolejny telefon :)
  4. Oj, żeby tylko pogoda była łaskawa i drogi zdatne do jazdy. Od jutra chyba ma się poprawiać i mniej padać?
  5. Nie mogło być inaczej :) Pierwszy telefon i od razu ten właściwy! Takie przypadki są najfajniejsze ;) Oszczędzają czas i nerwy :) Quatro będzie na pewno i kochany i szanowany. Zasłużył na taki dobry dom :)
  6. Okropna sytuacja z Pikusiem :( Oby nic złego mu się nie stało. Tyle troski, starań, a ludzie jeszcze kłody pod nogi rzucają. Cholerny świat. Może się znajdzie?
  7. Dzisiaj dostałam filmik z szaleńczego spaceru Blusi na śniegu :) W wolnej chwili go wstawię. Serce rośnie jak się patrzy jak szczęśliwa jest ta psina, jak mimo wieku i, kilku już operacji, jest pełna radości, sił i energii :)
  8. Na razie efekt wizyty jest taki, że Amberek ma dostawać tylko karmę, bez żadnych smaczków i ma być obserwowany. Dostał też zastrzyk przeciwświądowy, ale bez sterydów, bo wet uważa, że to na razie za mocne by było. Podoba mi się takie podejście :)
  9. Pan Hubert jest u weterynarza z Amberkiem w sprawie wygryzania łapki. Jestem mile zaskoczona, bo weterynarz dzwonił do mnie zapytać czemu Amber dostaje karmę hypoalergiczną i o różne inne rzeczy. No no no! :) Prosiłam p.Huberta aby mi napisał jaki będzie rezultat wizyty.
  10. W sumie tak. Co to jest 7 kilosów. W lecie godzinka i jestem w domu. Przy śnieżycy nie wiem jak długo.
  11. Ciche wody takie małe bywają :)) Dlatego są ciche :D Śniegu już dosyć, naprawdę. Zastanawiam się jak wrócę z roboty do domu :/
  12. A kiedy pani z Wrocławia się wybierała? Teraz to chyba w ogóle będzie kiszka z wyjazdami :( To, co się dzieje na drogach to koszmar.
  13. Pani Cukierka wczoraj źle się czuła, leżała w łóżku, a przy niej cały dzień czuwał i nie chciał ruszyć się na krok kto? Najcudowniejszy przyjaciel, kochany słodki pyszczuś :)
  14. O rany, jak bardzo przykre, że słodka sunieczka choruje :( Oby udało się stwierdzić co jej dolega.
  15. Quatro za swoje ciężkie czasy w schronie będzie miał nagrodę w postaci wspaniałego domu - wszystko na to wskazuje :)
  16. Pani też bardzo lubi się z Amberkiem i jest nim zachwycona. Spędza z nim mniej czasu niż pan, bo pracuje poza domem, ale też bardzo chciała, żeby pies zamieszkał w ich domu i jest szczęśliwa, że trafił im się taki pies jak Amberek.
  17. Tak, oczywiście. Dziękowałam już jej :) To, że było mu trudno w schronisku to widać bardzo dobrze po jego bliznach na pysiu i poszarpanych i oderwanych uszach. Jak to bardzo musiało go boleć takie oderwane uszko zanim się zagoiło.
  18. Na spacerach podchodzi do wielu ludzi, może to być i szukanie kogoś. Może p. Magdy, może poprzedniego właściciela? :/
  19. Jeśli tęskni, to nie okazuje jakoś specjalnie. On chyba biduś jest taki, co to do każdego się przywiąże kto mu serce okaże i da jeść. Może mu się to zmieni po jakimś czasie jak zadomowi się na dobre i zrozumie, że jest z ludźmi na zawsze.
  20. Wątek Grzesia mocno prognozowo pogodowy :) Dobre źródło informacji :) A Grześ to chyba już na dobre postanowił zostać w zwierzyńcu Murki.
  21. Ta rodzina z Wrocławia brzmi obiecująco. :) Fajni ludzie. Oby pokochali Jaśminka zwanego Dżasminem, a i on ich takoż. Ciekawe tylko jak z kotami w razie czego się odnajdzie.
×
×
  • Create New...