-
Posts
30297 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
agat21 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
takie obrazy umęczonego psa wreszcie w normalnym miejscu z jednej strony cieszą, z drugiej przerażają - ile tam takich jeszcze siedzi?? :(( -
Wizyta u pana Huberta jest jutro wieczorem :) Dzisiaj natomiast p. Hubert z dziewczyną mieli pojechać do Wilanowa poznać Amberka osobiście :) Nie mam jeszcze żadnych wieści czy się udało, jutro rano dopytam czy spotkanie doszło do skutku i jakie wzajemne relacje zostały nawiązane ;) Fajnie wiedzieć, że w razie czego jest kolejny potencjalny dom. Dzięki Alaskan za te rozmowy z potencjalnymi domami! To ogromna pomoc! Zwłaszcza, że znowu do późna pracuję i nawet nie mogłabym odbywać tych rozmów. Ogromne dzięki!!!
-
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
agat21 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Boże.... :( -
Dzięki! :))))
-
Czy mogę przkopiować na wątek przytulaska?
-
Czy mogę Wasze deklaracje wpisać na wątku psiaka?
-
Quatro Zapraszam wszystkich, których poruszył los tego biedaka.
-
Asia była dziś w schronie, zrobiła zdjecia przytulaskowi i dała mu na imię Quatro. :) Zaraz wkleję jego wątek
-
Przytulak będzie miał zaraz swój wątek :) Sytuacja wygląda tak, że znajoma, która nie jest na dogo, podczytuje tylko czasem, przejęła się jego losem bardzo. Prosiła, żeby założyć mu wątek, że będzie też go wspierać. U mnie krucho z czasem ostatnio, ale Alaskan zgodziła się założyć i poprowadzić mu wątek! Asiu, bardzo bardzo dziękuję! ❤ Sytuacja wygląda tak, że psina ma miejsce u Anecik (kochana kobieta!:) Teraz tylko kwestia, czy we wtorek p. Maciek go zabierze. Czekam na wieści od Toli.