Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30297
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. takie obrazy umęczonego psa wreszcie w normalnym miejscu z jednej strony cieszą, z drugiej przerażają - ile tam takich jeszcze siedzi?? :((
  2. Tak, nie ma co czekać, każdego dnia będziemy drżeć o jego stan po tym, co się okazało z Burym :( Trzeba go wyciągnąć z tego koszmaru jak najszybciej.
  3. Wizyta u pana Huberta jest jutro wieczorem :) Dzisiaj natomiast p. Hubert z dziewczyną mieli pojechać do Wilanowa poznać Amberka osobiście :) Nie mam jeszcze żadnych wieści czy się udało, jutro rano dopytam czy spotkanie doszło do skutku i jakie wzajemne relacje zostały nawiązane ;) Fajnie wiedzieć, że w razie czego jest kolejny potencjalny dom. Dzięki Alaskan za te rozmowy z potencjalnymi domami! To ogromna pomoc! Zwłaszcza, że znowu do późna pracuję i nawet nie mogłabym odbywać tych rozmów. Ogromne dzięki!!!
  4. Gabusiu, nie mam już lajków, jesteś wspaniała i szybka jak złota rybka :D
  5. Czekam niecierpliwie na ankietę i namiar na p. Huberta.
  6. Skończyły mi się lajki, a jeszcze tyle osób chciałam tu oznaczyć serduszkiem. Szkoda, że we wtorek piesio jeszcze nie wyjedzie, ale ważne, że już te okropne mrozy odeszły. Da radę, wytrzyma do następnego tygodnia. Na pewno :) A my do tej pory nazbieramy kasę na jego transport.
  7. Ogromne ogromne dzięki! Tyle ostatnio wydatków na dogo, tyle psów opuszcza schron lub rozpadającą się budę, a wciąż macie serce dla kolejnych. Jestem wzruszona.. bardzo.
  8. Bardzo Wam dziękuję :) Kolejne nadzieje na poprawę losu psiny się pojawiają :))
  9. Ta znajoma, której psina też zapadła w serce deklaruje 50 zł
  10. Asiu, wklej gdzieś wyżej 100,00 - Gall Anonim :) coś - limonka80 20,00 - mdk8 100,00 - wilhelmi170 = = = = = = = = = = = = = = 220,00 + coś
  11. Gosiu, dzięki, że jesteś! ❤ Czy możesz tu potwierdzić Twoją deklarację?
  12. Czy mogę przkopiować na wątek przytulaska?
  13. Czy mogę Wasze deklaracje wpisać na wątku psiaka?
  14. Asiu, cudownie, że psiak już ma wątek! ❤❤❤ Teraz żeby udało się z transportem.
  15. Quatro Zapraszam wszystkich, których poruszył los tego biedaka.
  16. Asia była dziś w schronie, zrobiła zdjecia przytulaskowi i dała mu na imię Quatro. :) Zaraz wkleję jego wątek
  17. Przytulak będzie miał zaraz swój wątek :) Sytuacja wygląda tak, że znajoma, która nie jest na dogo, podczytuje tylko czasem, przejęła się jego losem bardzo. Prosiła, żeby założyć mu wątek, że będzie też go wspierać. U mnie krucho z czasem ostatnio, ale Alaskan zgodziła się założyć i poprowadzić mu wątek! Asiu, bardzo bardzo dziękuję! ❤ Sytuacja wygląda tak, że psina ma miejsce u Anecik (kochana kobieta!:) Teraz tylko kwestia, czy we wtorek p. Maciek go zabierze. Czekam na wieści od Toli.
  18. Jutro powinna przyjść paczka z linką do spacerów. Bardzo jestem ciekawa jak Amberek będzie używał większej swobody ;)
×
×
  • Create New...