Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. O rany.. Ta pierwsza jak moja Azunia. Ta druga biedna, ma już 12 lat, ta trzecia też niesamowicie przejmująca. A czy nie znalazłyby się miejsca dla wszystkich czterech?.. Wiem, że to brzmi szaleńczo. Ale jeśli jest okazja zabrać więcej, a potem może się już nie nadarzy? :( Izuniu, masz miejsce tylko dla dwóch czy też dla czterech, ale brak kasy?
  2. Plakat z tymi dwoma zdjęciami powinien wisieć w każdej miejscowości. :)
  3. Mam nadzieję, że Rabarbarek przychodzi do siebie po operacji, a jego ludzie dochodzą do wniosku, że żyć bez niego nie mogą i nie powinni.
  4. To chore, faktycznie. Jakby ktoś za wszelką cenę chciał zniechęcić do adopcji. Na niektóre pytania aż się prosi, żeby odpowiedzieć: "a goowno was to obchodzi"
  5. Ależ finał się szykuje! Serial - tasiemiec o Grzesiu ma szansę na wspaniałe i szczęśliwe zakończenie :D
  6. O rany :( Współczuję. A wiesz kiedy mniej więcej? Moją stałą podwyższam do 30 zł. Niewiele, sorry.
  7. Tak, oczywiście, że pamiętam. Państwo mają sami przerejestrować Amberka na siebie jak będą u weta. Zapytam niedługo czy to zrobili. Jednym z punktów umowy adopcyjnej, jaką podpisaliśmy jest zarejestrowanie chipu Amberka na nowych właścicieli.
  8. Dobrze, że jest zainteresowanie Jaśminkiem. W końcu trafi się ten właściwy człowiek. A Jaśminkowi jest teraz tak dobrze, że pewnie wcale mu się "nie pali" do zmiany miejsca :)
  9. Bardzo biedne i sterane przez życie stworzenie :( Widać, że miał ostatnio bardzo pod górkę. Mam nadzieję, że sam już pobyt w innym miejscu, niż schron pomoże mu dojść do siebie. I że okaże się, że nic poważnego mu nie dolega. Zasługuje na spokój i dobre życie teraz
  10. Świetnie wygląda brodząc w śniegu "po pas" ;) Jeszcze bardziej uwydatnia się piękny kolor futerka :)
  11. Piękny kocurek, podobny do mojego Emiliana :) Wyślij mi proszę na pw adres, pod który wysłać puszeczki. Mam jeszcze jedną wizytę z moim psem u weta w tym miesiącu, jak nie zedrze ze mnie znowu skóry, to wyślę chociaż kilka puszeczek. Jak zedrze, to wyślę na początku marca.
  12. Śliczne na śniegu i w wietrze rozwiewającym jasne włosy zdjęcia :) Bardzo fotogeniczny model :D
  13. Bardzo Wam dziękuję za entuzjastyczne reakcje - wspólna radość jest większa niż w pojedynkę :D Imię Amberek zostało :))
  14. Figo rozkwitł już u Anecik, jak tylko opuścił więzienie, od razu pojawił się uśmiech na jego twarzy. Ale teraz, we własnym domu, po prostu eksploduje szczęściem i pięknem :D ❤
  15. Sorry, że tak późno, ale na dobre wieści każda pora dobra :) Amberek coraz bardziej przywiązuje się do nowej rodziny, często ich zaczepia, żeby zwrócić na siebie uwagę. Spacery bardzo lubi, skacze po śniegu jak zając, ale jak jest bardzo duży mróz, to nie wychodzą na bardzo długo, bo marzną mu łapki. :/ Apetyt dopisuje, i - co najważniejsze! - nie wygryza sobie już tej tylnej łapiny :) Wet chyba naprawdę rozsądny, bo po przejrzeniu badań krwi Amberka sprzed paru tygodni, zalecił powtórkę, żeby sprawdzić, czy te przekroczone parametry wróciły do normy oraz zalecił badanie pod kątem tarczycy. No chyba jest fajnie :))
  16. Będzie dobrze. Po to został uratowany, żeby choróbsko przegnać! Tyle dobrych ludzi się w nim zakochało i mu pomaga, że nie może być inaczej.
  17. Najlepiej mieć i psa i kota! I wszyscy zadowoleni :D
  18. A więc Quatro został Figo :) Tys piknie, a najważniejsze, żeby był szczęśliwy :)
×
×
  • Create New...