Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Przepraszam, spojrzałam na zdjęcia suniek i mi psiaczki umknęły. Czyli ten z klapniętym uszkie. i ten, co na środku siedzi zawsze? Czy ten, co się obija o siatkę?
  2. O rany :( A nie dawał wcześniej sygnałów, że nie lubi innych psów? Może nigdy nie miał szans się zsocjalizować z psiakami?
  3. W razie czego znalazłam jeszcze miejsce dla jednego psiaka, gdyby któryś nie miał gdzie się podziać. 15 zł za dobę z tego, co pamiętam. Kto napisze który pies gdzie jedzie i kto go bierze?
  4. Przez chwilę miałam doła.. ale teraz obrót spraw jest wręcz bajkowy :D Myślę, że należy założyć Klub Feniksa ;) Tyle dobrego ten psiak wyzwolił :) To ile psów wyjeżdża? 4??? :)))
  5. Dobrze się tu dzieje :) Chyba nastał lepszy czas dla staruszków :)
  6. Wpłaciłam na konto Murki moją deklarację za miesiące III - V
  7. Najgorsze jest to, że cep zostanie cepem. On nawet nie zrozumie o co Ci chodzi. Nawet nie drgnie ta osamotniona komórka w mózgu :(
  8. No niestety na razie radość musimy zawiesić na kołku. Przed chwilą zadzwoniła do mnie pani Jadwiga i prosi o wstrzymanie się z wizytą, bo bardzo źle się czuje dzisiaj. Musi sprawdzić co się dzieje, potem się odezwie :( Także czekamy..
  9. Dramatyczne decyzje. Słuchajcie, pieniędzy na dziś po Fenisiu jest sporo, bo ponad 2 tys. Dodatkowo deklaracje comiesięczne niektóre podtrzymane po Feniksie. Tak nieśmiało zapytam: może podzielić schedę na dwa i ktoś jeszcze odważy się i pomyśli o jakimś drugim nieszczęsniku/ nieszczęśniczce..? Wiem ile energii to wymaga, trzeba znaleźć miejsce, transport, kolejne deklaracje. Ale! Ale potem będzie kolejne cudowne uratowane psisko. Na chwałę Fenisia i ku Jego radości.
  10. Jutro jestem umówiona z panią po pracy. Pani mieszka nawet niezbyt daleko ode mnie :) Jest na emeryturze i niedawno pożegnała swoje 2 psy, zostały 2 koty leciwe w domu i pani martwi się tylko czy Ponguś ich nie zje. Powiedziałam jej, że Ponguś jest spokojnym psiakiem i chyba kotom niegroźnym, ale na pewno relacje muszą ułożyć sobie sami ;) Pani chce psiaka starszego, bo sama jest starsza. Finansowo i mieszkaniowo całkiem dobrze sytuowana i na ewentualne leczenie psiaczka jak najbardziej będzie ją stać. Mieszka na II piętrze, ale jest winda, więc Ponguś nie musiałby nadwyrężać krótkich łapeczek. Pani ogólnie bardzo kontaktowa i rozgadana - jak to osoby mieszkające same, bardzo prozwierzęca. Jutro coś więcej będę mogła powiedzieć po wizycie.
  11. W tym schronie samce chyba mają gorzej :( Jest nimi mniejsze zainteresowanie i dłużej siedzą :( Pamiętam jak ktoś (może właśnie Tola albo może Alaskan) napisała na którymś wątku, że najgorzej mają tam duże starsze psiaki. Nie mają praktycznie szans na wyjście ze schronu. :(
×
×
  • Create New...