-
Posts
30289 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Dobrze, że opuścił już schron. Po tylu latach biedak zazna nornalności i opieki.
- 1565 replies
-
Ewo, przytulam mocno. Ona już wolna od bólu i cierpienia, teraz cierpicie Wy.. Bardzo współczuję, bardzo. Trzymajcie się.
- 1565 replies
-
Tak powiedziała, że w razie czego trudno będzie jej nosić go po schodach. Ale myślę, że może w ogóle inaczej trochę go sobie wyobrażała, i może taką miłość od pierwszego wejrzenia sobie wyobrażała. Dość długo rozmawiałyśmy. W sumie mam wrażenie bardzo uporządkowanej osoby, której trudno przychodzą zmiany w życiu. Ale nie ma nic złego jeśli człowiek musi się porządnie zastanowić. To świadczy o odpowiedzialności. Lepiej tak, niż wziąć psa, a potem oddać.
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
Przepraszam, że tyle kazałam Wam czekać. Pani Justyna przyjechała z koleżanką, spędziły z Pongusiem ze 3 godziny, spacerowały po ogrodzie. I pojechały. Rozmawiałam z Anecik, rozmawiałam z p. Justyną. Anecik powiedziała, że pani Justyna przeraziła się, że Pongo jest tak duży. Ale poza tym Ponguś oczywiście zaprezentował się bardzo dobrze, był miły i grzeczny, pospacerował chętnie. Pani Justyna powiedziała, że trochę się przestraszyła, jak zobaczyła Pongusia. Myślała, że od razu będzie wiedziała, że to ten, a tymczasem ogarnął ją niepokój. Musi to sobie wszystko przemyśleć. Nie chce w razie czego skrzywdzić Pongusia i żałować, że go adoptowała. Porozmawiałam z nią spokojnie. Myślę, że jest taką bardzo poukładaną osobą, która musi wszystko zaplanować ze szczegółami. Chce psa, ale jeszcze się boi. Myślę, że jak na spokojnie przemyśli sobie wszystko, to decyzja może być pozytywna. Ale nie musi. No nic, czekam.
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Niedziela coraz bliżej :) -
Wspaniale, że sunia już się zmienia :) Wiedziałam, że do dobrego szybko się będzie przyzwyczajać. Rozczuliło mnie, jak Murka napisała, że rano już stała i czekała na spacer :)) Z tym białym pod łapami to rzeczywiście pies polarny :) Oby szybko też stała się psem kwietniowym, czyli z jakimiś kwiatulkami pod łapkami. W końcu nazwa miesiąca do czegoś zobowiązuje! A ona pewnie się dość ostatniej zimy już namarzła na śniegu..
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Zawsze starszy pies, który był przywieziony ledwo żywy do schronu to wielka zagadka :( Na pewno trzeba będzie też spojrzeć na jego oczy. A przy okazji przepięknie Ci dziękuję za duży bonus do deklaracji kwietniowej dla Makarego :) -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Oj, przepraszam, za dużo się dzieje, dzięki że się upominasz :) I to nawet uprzejmie ;) Zaraz wysyłam. -
A Pongo otrzymał deklarację od Krystyny :) Dziękuję bardzo :) Zaś pani Justyna już mu kupuje obróżkę i smycz, boć to jutro zapoznanie :) Dopytywała też jakie smaczki mu wziąć na powitanie, żeby ją polubił. Powiedziałam jej, że to taki przytulas, że i bez smaczków ją polubi, ale jak wyjątkowo chce się wkupić w jego łaski to coś drobnego i naturalnego najlepiej :) I w niewielkiej ilości, bo on potrafi sporo pochłonąć ;) Chce przyjechać z koleżanką, bo niewykluczone, że Pongo jutro już do niej pojedzie i koleżanka zajęłaby się nim w podróży. Wizyty pa nie będzie w tej chwili, bo czas niedobry, ale zapowiedziałam jej, że czasem włóczę się Śląsku i Zagłębiu i wtedy przyjadę zobaczyć na pewno jak się psisko z nią dogaduje. Co do mieszkania zapewniała mnie, że właścicielka zdania nie zmieni, sama ma psa i nawet już dopytywała kiedy wreszcie Pongo przyjeżdża. No to nerwowy kolejny dzień jutro.. Oby dobry był :) Dla Pongo.
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Bardzo boję się jego diagnozy. Dexterka też już na sam początek poda mu leki odrobaczające, Runo też dostanie, bo jest świadoma z czym mogą zamojszczaki przyjechać :/ I przez parę dni chłopaki będą bawić we własnym gronie i nie zapoznają się z kumplami i koleżankami ;) Ale za to potem pewnie będzie szaleństwo :) Bardzo jestem ciekawa jak Makuś się odnajdzie w hotelu. Może jakiś inny pies będzie dla niego dobrym przewodnikiem? :) -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Racja, a nawet już 2 i 1/2 ;)) -
Dobrego dnia Ewo! Niech los daje Wam dobre wspólne chwile. Ja też kradłam je jak najdłużej z moją sunią chorą na raka kości.
- 1565 replies
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Oj, uspokoję się trochę jak psinki opuszczą schron.