Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ależ byłoby wspaniale, gdyby Ponguś trafił do takigo domu :) Dziękuję Ci Mari za pokazanie Pongusia takim fajnym ludziom :) A dziś miałam telefon w jego sprawie - fajnie brzmiąca pani z 12 letnim synem, ale niestety pani jest z Zabrza i niezmotoryzowana, hotelik dla niej za daleko :(
  2. Z dobrych wieści: biegunka opanowana, co przy takim zarobaczenii aż dziwne :). Dexterka prosiła też o probiotyk dla Makusia - Florę Balance. Zakupię zaraz i wyślę na jej adres. U wetki jest bardzo drogi.
  3. Jestem, już piszę dokładniej. W badaniu kału wyszły kokcydia, Giardia, tęgoryjec i glisty :( Makuś musi mieć kwarantannę, kupę musi robić w kojcu, po każdej trzeba umyć mu pupę, zdezynfekować kojec i buty :( Dexterka trochę się tym wszystkim podłamała. Nie dziwię się :/ Dziś odebrała leki na robale
  4. Bardzo Was przepraszam za nieobecność dzisiaj. Mam bardzo trudny rodzinnie dzień. Ciężko mi. Wyniki Makusia jeśli chodzi o robale - masakra, nie wiadomo co truć najpierw. Wyniki krwi lepiej, aż zaskakująco dobre. Jutro wstawię. Wizyta do onkologa i okulisty w trakcie umawiania. Przepraszam za lakoniczność, postaram się pozbierać do jutra, napiszę więcej.
  5. No taka pańcia to by powiedziała, że Pongo za lekki! I do treningów podnoszenia ciężarów niezdatny :D Ale z taką to na wieczorne spacery nie ma strachu chodzić! W sumie to mi by się taka przydała :D
  6. Ha, nawet nie zauważyłam wśród dzisiejszych smutków, że zostałam matką chrzestną ;) Franuś to Franuś - od razu było widać ;)
  7. Kiyoshi, czy mogę moją deklarację kwietniową wpłacić hurtem z majową w maju? Czy nie sprawi Ci to kłopotu? Taki jakiś ten kwiecień przybył z żenującym portfelem. Powinnam go była wyrzucić na zbity pysk! :D
  8. Zdjęcia niesamowite, a Kropeczka na nich tak wdzięczna i roześmiana :D Aż się chce oglądać i oglądać!
  9. Bardzo dziękuję za tę decyzję, żeby przeznaczyć pieniądze ze zbiórki na Makusia. Bardzo też dziękuję za wszystkie dobre słowa i deklaracje pomocy. Bardzo mnie to podnosi na duchu. Wierzę, że będzie tak dobrze, jak tylko może być. Dziękuję ❤
  10. Przepraszam, że teraz na wszystko nie odpowiem, mam wariacki dzień w pracy, wpadam na chwilę. Dexterka mi napisała, że okulistka podjedzie do ich lecznicy w czwartek lub najpóźniej w sobotę. Dodatkowo dexterka znalazła jeszcze jednego guza na tylnej tym razem łapie. Wetka go nie zauważyła, bo Makuś głównie leżał w czasie badania.. :( Makuś ma biegunkę, ale to chyba da się najłatwiej opanować. Dostaje glinkę kaolinową i dostanie probiotyk. Podesłałam dexterce namiary na Onkolveta. Chyba tam będziemy się umawiać.
  11. Bardzo Wam dziękuję. Przede wszystkim za to, że jesteście. Za chwilę rozliczę mój skromny bazarek na Makusia i pomyślę o następnym. Jakoś damy radę. Będzie psinek zaopiekowany, nie został sam ze swoimi problemami w schronie - to najważniejsze!
×
×
  • Create New...