Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Mari, masz całkowitą rację: łapki są, ogonek jest, nawet łepki są! Czyli faktycznie podobne :D Ponguś bardzo polubił tego nowego kolegę. Mają wspólne zainteresowania: niespieszne spacery i staranne badania zapachów w otoczeniu. Spacerowym szaleńcom mówią stanowcze "nie"!
  2. Mari, pewnie dotarła, przepraszam najmocniej, na pewno przeoczyłam, ale od 31 lipca jestem w rozjazdach i z ograniczonym dostępem do netu. Po powrocie na spokojnie sprawdzę, ale już i tak wpisuję Twoją wpłatę. Serdeczne dzięki ❤
  3. U Makarego wszystko dobrze, troszkę apetyt mu odebrało, ale to pewnie stres jednak lekko daje znać o sobie. Pewnie za parę dni wróci do normy. Z psiakami dogaduje się dobrze :) I to ważne bardzo :)
  4. Smutna bardzo ta sunieczka. Chociaż taka ładna. Biedna coś złego musiała przejść.
  5. Na pewno Makuś dobrze się zaaklimatyzuje. Na początku będzie niepewny i trochę przestraszony, ale wierzę, że szybko mu przejdzie. Na początek też dostał od dexterki karmę, którą jadł do tej pory, żeby nie było sensacji żołądkowych. On wrażliwiec pod tym względem.
  6. Bardzo dobrze i fajnie tu się wchodzi. Spokojnie. Wiadomo, że dobrzy ludzie czuwają. Mysia miała wiele szczęścia. Okropne, że bidusia już była w ciąży, ale dobrze, że to wczesne stadium było. Teraz niech się szybko goi. A w kubraczku wygląda bardzo awantażownie :) Malagos, wybycz się i wypocznij za wszystkie czasy! Niech Ci pogoda i dobre towarzystwo dopisują :) Larry będzie miał dom- to też cudowne wieści! Państwo stanęli na wysokości zadania :)
  7. Makuś już u kikou :)) Dexterka trochę zasmucona, rano z łezką w oku go pożegnała. Aska jak zwykle wspaniale się spisała i zawiozła chłopaka bez problemów. Teraz Makuś zwiedza nowe kąty, na razie dość niepewnie..
  8. Dobre rzeczy znowu się dzieją u Ciebie kiyoshi :) Wspaniale, że Norka znalazła tak szybko dom. Wielkie kciuki za aklimatyzację i ułożenie stosunków z rezydentką. Wypadłam trochę z obiegu skoncentrowana na moich psiakach. Nie zaglądałam na wątki.
×
×
  • Create New...