Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Absolutnie nie przekreślamy. Jeśli odnajdzie go właściwy człowiek będą bardzo obaj z Pongusiem szczęśliwi. On jest przecież bardzo proludzkim i ciepłym psem. Nawet teraz - jak czuł się nie najlepiej, zawsze przychodził do anecik po swoją porcję głasków i czułości. Kochany wałeczek :)
  2. Na razie szukam transportu, więc jeszcze na spokojnie. Na pewno będzie to jakiś stres dla niego, bo poznał już hotel u dexterki, ale mam nadzieję, że spodoba mu się i w nowym miejscu, tam będzie miał więcej swobody. Denerwuję się tą przeprowadzką, ale to najlepsze miejsce, w jakie Makuś może trafić.
  3. Oj tak. Szukam właśnie transportu. Dexterka już za nim zaczyna tęsknić, serce boli, ale z pobudek rozsądkowych bardzo się ucieszyła, że Makuś pojedzie do kikou. Oto i bohater zamieszania dzisiaj
  4. Od kilku dni zastanawiam się, rozważam różne "za i przeciw" i chyba jednak pierwszy do kikou pojedzie Makary. Nie pisałam Wam o tym na wątku, ale jakieś czas temu dexterka już prosiła mnie, żeby znaleźć mu jakieś inne miejsce, jakieś dobre dla starszego psiaka. Ona go ogarnęła, zrobiła przy nim wszystko, co mogła, ale nie jest miejscem nastawionym na dożywotnią opiekę nad starszym psiakiem. A nie oszukując się zanadto, to tak właśnie w przypadku Makarego to wygląda - on raczej domu nie znajdzie. Z kolei Ponguś jest teraz w trakcie leczenia i nie chcę fundować mu zmiany miejsca dopóki nie wydobrzeje, bo w sumie nowe miejsce i stres związany z długą podróżą może nie wpłynąć na niego teraz najlepiej. Nie chciałabym mu dodatkowo zaszkodzić.
  5. Mari, serdeczne dzięki za zarezerwowanie kolejki u kikou, ja czekam u niej na miejsce dla Makusia, który na pewno jest starszy od Pongo. Ponguś chyba jednak nie jest aż tak stary, ale długo siedział w schronie, i to takim "fajnym" schronie, że pewnie to odcisnęło na nim duże piętno..
  6. Dodatkowo wątek florystyczny się zrobił :D Jesteście niesamowite i w tej dziedzinie - konfirm nawet stosowne dzieła artystyczne podrzuca - rewelacja :D A co do drzewa, to ja jednak nie wiem i proszę o oświecenie..
  7. Dzięki Tysiu za dobre słowa :) A kim jest Gosia z fb? Rozmawiałam z nią? Ostatnio Jamor go określił: "największa gaduła wśród psów - zawsze ma coś do powiedzenia" :D Cieszę się, że Fado taki się zrobił odważny i tak manifestuje swoją obecność :)
  8. Dziękuję Ci bardzo za informacje i za pocieszenie. Też trochę poczytałam i w wielu źródłach jest napisane, że przyczyna nieznana :/ Mam nadzieję, że Pongo wyjdzie z tego i nie będzie już nawrotów.
  9. U Pongusia lepiej, tylne łapki jeszcze się lekko plączą, ale normalny apetyt już wrócił. Jest trochę wolniejszy w ruchach, ale to pewnie jeszcze potrwa zanim dojdzie zupełnie do siebie, poza tym wróciły straszne upały i generalnie Ponguś woli leżeć w chłodnym kojcu niż chodzić po trawie. Załatwi co potrzeba i wraca do siebie.
  10. Lipy to moje ukochane drzewa. Od ich imienia wziął nazwę wszak mój miesiąc. :) Zapach wspaniały, bo delikatny, subtelny, nie wbija się tak w nozdrza jak akacje czy bez czy jaśmin - chociaż one też pachną pięknie. Ale jednak lipa inaczej :) Też mam nadzieję, że Makuś nie będzie już takich bur robił i że może nawet polubi się z kumplami..? Zrozumie, że żaden z nich nie czatuje na jego życie, zdrowie czy żarcie.
×
×
  • Create New...